Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

witam chcialbym wszystkim powiedziec że silniczki do lamp pasuja takze od skody fabii :)mam pytanie czy pasuja od jakiegos innego samochodu te zaslepki ,dekielki czy jak je bog chce nazwac :) bo w aso sa drogie prosze o odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Ostatnio zmieniłem lampy dzielone valeo (na żarówkę H4) na zespolone depo i mam pytanie czy po włączeniu świateł długich powinna też świecić soczewka? W Boschach na 2 H7 świecą się chyba jednocześnie i niema problemu a u mnie po włączeniu długich gaśnie soczewka ;(. Czy ktoś już to przerabiał albo ma na to jakiś pomysł? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy biore sie za wymiane lampek na ORI zespolone mam komplet dzisiaj kupilem za 300zl z silniczkami, ale uchwyty byly zerwane. Kostki juz zamowione jest jeden problem te lampy maj na dole uchwyt w poziomie, tak gdzies miedzy lampa a kieronkiem, a stare mialy pionowo. poradzcie cos jak to zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile pamietam nowe zespolone nie maja mocowania miedzy lampa a kierunkiem. maja tylko jeden poziomy bolec przy atrapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze Filutek chodzi pewnie o to

A4Valeotyl.jpg

O ile wiem to nie jest uchwyt do mocowania bo on wypada na podłużnicy można go wkrecić i lampa sie troche zaklinuje. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie oto mi chodzilo DSZ33 lampki zamontowane swieca za***iście. Pozdrawiam

No to autko odrazu odmłodniało :naughty:

A tak na marginesie to wie ktoś dokladnie do czego służy ta "śrubka" o którą pytał Filutek ?? Ja ją wykręciłem i troche zaklinowało lampe że nie lata ale ona do tego służy ?? Czy też nie ?? :tongue4:

Jak ktoś wie niech sie podzieli. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie to wie ktoś dokladnie do czego służy ta "śrubka" o którą pytał Filutek ?? Ja ją wykręciłem i troche zaklinowało lampe że nie lata ale ona do tego służy ?? Czy też nie ??

Jak ktoś wie niech sie podzieli.

Mi sie wydaje ze w poliftowej jest na belce uchwyt w tym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zakupilem na allegro lampy http://www.allegro.pl/item423843003_reflektory_audi_a4_94_chrome_soczewki_angel_eyes.html

chciałbym wstawie je w miejsce seryjnych lamp (a4 96 sedan), duzo będzie przy tym pracy ? i czy trzeba odkrecic zderzak ?

odkrecilem 4 sruby od gory ale lampa bardzo mocno siedzi wiec zastanawiam sie jak ze zderzakiem ?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dejvt kolega przecież ci dał linka jak to samemu zrobić jeśli go niewiedzisz masz poraz kolejny http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/b5_reflektory_zespolone_po_ii_lifcie_rezanie_i_montaz-t15032.0.html pozdrawiam i życzę miłej pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori valeo trzymają się na trzech śrubach dwie z góry, jedna po wyjęciu kierunku, czwarty punkt trzymania się lampy to taka zapadka, aby z niej wyjąć lampę należy po odkręceniu trzech śrub reflektor przesunąć w kierunku od chłodnicy na zewnątrz auta. Jeśli lampa nigdy nie była wyjmowana albo dość dawno , to trochę ciężko schodzi, ale dasz rade, a jak coś to pisz na gg 7770920

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz lampy obecnie dzielone czyli kierunek osobno i lampa osobno wyciągasz kierunek i zboku masz jedną śrube którą należy również odkręcić z lampy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze sobie wezcie pod uwage ze lampy zespolone mocuje sie w 4 punktach a nie jak montuja ludzie na 3 ! wtedy ta lampa lada i uderza o zderzak powodując jego wycieranie, trzeba dorabiac uchwyt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...