Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wymiana Sonarów na Depo to dobra decyzja. Pomyśl nad tą elektryczną regulacją. Jak założysz xenon to Ci się przyda :tongue4:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 231,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kurcze mam te DEPO i po przeczytaniu tematu nic mi nie przyszlo do głowy dlaczego to światło z soczewek jest takie kijowe.

Jest wyraźnie ale roba sie takie luny a nad światłem jednej soczewki jakby drugie swiatlo.

Opublikowano

Kurcze mam te DEPO i po przeczytaniu tematu nic mi nie przyszlo do głowy dlaczego to światło z soczewek jest takie kijowe.

Jest wyraźnie ale roba sie takie luny a nad światłem jednej soczewki jakby drugie swiatlo.

może odbłysniki jakieś nie teges?

Opublikowano
  • Autor

cos nie tak. granica swiatlo/cień powinna byc idealna. bez zadnych łun itp.

Opublikowano

Zrobie zdjecia w nocy przy scianie i ocenicie.

Opublikowano
  • Autor

ok tu masz juz moje do konfrontacji gotowe:

lights.jpg

Opublikowano

Ohh.. moje to sie chowaja przy tych.

jaka odleglosc od sciany?

Opublikowano
  • Autor

2 metry - mniej wiecej

Opublikowano

Ghost Dog zrób tak jak ja zrobiłem umnie pomogło

gdzieś tu w temacie o tym pisałem :wink4:

Opublikowano

Witam, u nas przy Depo wygląda to tak:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6b00abd5f909f1d1.html

Tak jak widać, samochód stał blisko ściany, prawa żarówka to jakieś dziadostwo kolorowe (żarówka się przepaliła, a że po starym właścicielu zostały żarówki to założyliśmy jedną taką).

Światła ogólnie jak dla mnie świecą bardzo kiepsko, może trzeba je dobrze ustawić tylko.

Opublikowano
  • Autor

po tym zdjeciu dawkol nic sie nie domyslimy. zrob lepsze

Opublikowano

Po założeniu soczewek to podjedźcie najpierw na stację diagnostyczną niech wam ustawią lampy. To podstawa żeby lampa dobrze świeciła i często to jest główna wina złego świecenia. Dopiero jeżeli to nie pomoże to winy będziemy szukać gdzie indziej :wink4:

Opublikowano

Dokładnie to co powiedział Dibo po założeniu nowych lamp obowiązkowo powinno sie pojechać na stacje ustawić lampy.

Po 1 żeby nie razić innych

Po 2 nigdy ich nie uda sie tak założyć ze będa juz ustawione.

Znam przypadki ze po zmianie żarówek nawet na identyczne lampy trzeba było na nowo ustawiać.

Opublikowano

mialem ten sam problem ze swiatla po zalozeniu lamp depo swiecily na 2 metry przed pojazd pojechalem do diagnosty ustawil mi swiatla i na ksenonach przy maksymalnym polozeniu silniczkow swieca niewiele slabiej niz dlugie wiec trzeba jechac do diagnosty i po sprawie

Opublikowano

Ja też założyłem depo i jest super,miałem mały problem z dopasowaniem bo mi kierunki odrobinę wystawały poza błotnik,ale opanowałem problem.Co do silniczków,ktoś pisał że pasują od fabii,ja jestem innego zdania,choć moge sie mylić.Walczyłem 2 godziny z jedną lampą i poległem,nie udało mi sie go wsadzić.wysunołem na maksa bolec,nawet regulowałem odblaskiem aby go odpowiednio ustawić i nic.Uważam ze obudowa silniczka jest zbyt duża i nie pozwala na manewry.Ale nie poddaje sie, do wiosny pojeżdze na ręcznej a jak sie ociepli będzie drugie starcie. ;(

Opublikowano

http://www.allegro.pl/item499381977_silniczek_regulacji_skoda_fabia.html

http://www.allegro.pl/item503000980_silniczek_regulacji_swiatel_fiat_punto_ii_iii.html

A ja jednakl myślę, że pasują.. Najlepiej montować silniczek na wyciągniętej lampie, łatwiej wszystkim poobracać..

Opublikowano

jakby ktoś potrzebował silniczów od fiata punto II to mam 2 sztuki na sprzedaż bo kolega kupił do A3 ale stare mu podeszły i sprzedaje te od punta II. wrazie pytań proszę na pv. :hi:

silniczki już sprzedane :)

Opublikowano

Moje silniczki są identyczne,i walczyłem na wyjętej lampie,poprostu nie moge go natyle odchylić silniczka zeby tą kulke wsunąć z boku w uchwyt,ale zostałem zmotywowany do ponownej próby.Ale te z punto mają mniejsze obudowy,moze dlatego łatwiej je zamontować.

Opublikowano
  • Autor

pasuja pasuja. ja mialem ori silniki i tez sie mocowalem. palec zranilem! :evil2: ale poszlo

Opublikowano

Musisz trochę pokombinować żeby to włożyć. Trochę wprawy i na przyszłość będzie łatwiej :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.