Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

Wymiana Sonarów na Depo to dobra decyzja. Pomyśl nad tą elektryczną regulacją. Jak założysz xenon to Ci się przyda :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurcze mam te DEPO i po przeczytaniu tematu nic mi nie przyszlo do głowy dlaczego to światło z soczewek jest takie kijowe.

Jest wyraźnie ale roba sie takie luny a nad światłem jednej soczewki jakby drugie swiatlo.

może odbłysniki jakieś nie teges?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos nie tak. granica swiatlo/cień powinna byc idealna. bez zadnych łun itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, u nas przy Depo wygląda to tak:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6b00abd5f909f1d1.html

Tak jak widać, samochód stał blisko ściany, prawa żarówka to jakieś dziadostwo kolorowe (żarówka się przepaliła, a że po starym właścicielu zostały żarówki to założyliśmy jedną taką).

Światła ogólnie jak dla mnie świecą bardzo kiepsko, może trzeba je dobrze ustawić tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po założeniu soczewek to podjedźcie najpierw na stację diagnostyczną niech wam ustawią lampy. To podstawa żeby lampa dobrze świeciła i często to jest główna wina złego świecenia. Dopiero jeżeli to nie pomoże to winy będziemy szukać gdzie indziej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to co powiedział Dibo po założeniu nowych lamp obowiązkowo powinno sie pojechać na stacje ustawić lampy.

Po 1 żeby nie razić innych

Po 2 nigdy ich nie uda sie tak założyć ze będa juz ustawione.

Znam przypadki ze po zmianie żarówek nawet na identyczne lampy trzeba było na nowo ustawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem ten sam problem ze swiatla po zalozeniu lamp depo swiecily na 2 metry przed pojazd pojechalem do diagnosty ustawil mi swiatla i na ksenonach przy maksymalnym polozeniu silniczkow swieca niewiele slabiej niz dlugie wiec trzeba jechac do diagnosty i po sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też założyłem depo i jest super,miałem mały problem z dopasowaniem bo mi kierunki odrobinę wystawały poza błotnik,ale opanowałem problem.Co do silniczków,ktoś pisał że pasują od fabii,ja jestem innego zdania,choć moge sie mylić.Walczyłem 2 godziny z jedną lampą i poległem,nie udało mi sie go wsadzić.wysunołem na maksa bolec,nawet regulowałem odblaskiem aby go odpowiednio ustawić i nic.Uważam ze obudowa silniczka jest zbyt duża i nie pozwala na manewry.Ale nie poddaje sie, do wiosny pojeżdze na ręcznej a jak sie ociepli będzie drugie starcie. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item499381977_silniczek_regulacji_skoda_fabia.html

http://www.allegro.pl/item503000980_silniczek_regulacji_swiatel_fiat_punto_ii_iii.html

A ja jednakl myślę, że pasują.. Najlepiej montować silniczek na wyciągniętej lampie, łatwiej wszystkim poobracać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś potrzebował silniczów od fiata punto II to mam 2 sztuki na sprzedaż bo kolega kupił do A3 ale stare mu podeszły i sprzedaje te od punta II. wrazie pytań proszę na pv. :hi:

silniczki już sprzedane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje silniczki są identyczne,i walczyłem na wyjętej lampie,poprostu nie moge go natyle odchylić silniczka zeby tą kulke wsunąć z boku w uchwyt,ale zostałem zmotywowany do ponownej próby.Ale te z punto mają mniejsze obudowy,moze dlatego łatwiej je zamontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasuja pasuja. ja mialem ori silniki i tez sie mocowalem. palec zranilem! :evil2: ale poszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz trochę pokombinować żeby to włożyć. Trochę wprawy i na przyszłość będzie łatwiej :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...