Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jak nie pasują to i tak trzeba to zrobić i tak. I to już byłby najmniejszy problem z tego rezania..

Staram się jedynie zwrócić uwagę, że wystarczy minimum chęci i własnego wysiłku, żeby odpowiedzieć sobie na większość zadawanych pytań, które padają nie tylko w tym wątku.. :gwizdanie:

ksiadz99 kupisz lampy, obejrzysz je dokładnie i większość potencjalnych pytań rozmyje Ci się od razu..

dokładnie, większość rzeczy została już powiedziana, także do dzieła z rezaniem :cool1:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 231,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

rezanie bedzie jak tylko dorwe lampy.. bede je mial na dniach i od razu chce przejsc do zakladania wiec nie wiem co jest zlego w tym, ze chce sie juz teraz upewnic... nie chce zeby mi cos wyskoczylo przy zakladaniu a wydaje mi sie ze nie bylo w tym watku czegos o wtyczkach do kierunkow.. na zdjeciu lamp przy kierunkowskazach widzialem tylko takie plastikowe fajki jasnego koloru..

Opublikowano

spoko stary.. nic złego :wink4:

powodzenia w rezaniu :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jak zrobie to pokaze

pzdr :a4fan:[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 21:51_________________________________________________obiecalem wiec jest :wink4: jakosc kiepska bo robione telefonem

a4702054a5daefa2.jpg

Opublikowano
  • Autor

cud miód. jeszcze boczne kierunki na białe i grill po lifcie i bedzie calosc. :good: jakies problemy w rezaniu byly?

Opublikowano

problemy ze zdjeciem zderzaka i dopasowaniem lamp zeby nie wystawaly po bokach bo niektore uchwyty byly spawane, ale za to cena odpowiednia - 400zl za pare oryginalnych valeo razem z wtyczkami prosto z auta na czesci. Oprawki kierunkowskazow przelozylem ze starych lamp i pasuja IDEALNIE! A boczne kierunki juz zamowione i sa w drodze, podobnie jak zaroweczki do soczewek philipsy bluevision :wink4: co do grilla to nie moge sie zdecydowac a wiec chyba zostanie ten co jest tylko zrobie delikatna polerke chromu.

Opublikowano

No wiec my tez wyrezalismy lampki tylko jest maly problem z podlaczeniem silniczków - jest tam wtyczka ze starych lamp z 3 kabelkami - brązowo niebieski, brązowo biały i żółto czarny bodajze - pod które piny we wtyczce je połączyć ?? Stare lampki do valeo.

Oto fotka po przeróbce :

87484525.th.jpg

Moze ktos wrzucal po rezaniu odrazu xenony do tego ?? Co byscie polecili zeby nie zaklucalo radia ?

Opublikowano

:szukaj: :bicz3: :tongue4:

1)

pod które piny we wtyczce je połączyć ?? Stare lampki do valeo.

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_reflektory_zespolone_po_ii_lifcie_rezanie_i_montaz-t15032.0.html

-Jeśli nie wiesz który kabel jest od czego, weż próbówkę i po kolei sprawdź gdzie jest co :wink4:

2)

Moze ktos wrzucal po rezaniu odrazu xenony do tego ?? Co byscie polecili zeby nie zaklucalo radia ?

- zapytaj sprzedawcy najlepiej, ja płaciłem ok 200zł za przetwornice z żarnikami i nic nie zakłóca.. Ale proponuje kupić "slimy", bo te standardowe przetwornice (HID) nie mieszczą się pod lampę i nie ładnie to wygląda..

Opublikowano
  • Autor
- zapytaj sprzedawcy najlepiej, ja płaciłem ok 200zł za przetwornice z żarnikami i nic nie zakłóca.. Ale proponuje kupić "slimy", bo te standardowe przetwornice (HID) nie mieszczą się pod lampę i nie ładnie to wygląda..

eee ja włozyłem Koito. są dosyc grube i ładnie weszły.

Wojtas czy ty robileś zgodnie z instrukcja na 1 stronie tego wątku? jesli tak to ta wtyczke ze starych silników powinienes od razu podłaczyc tak jak na schemacie...

Opublikowano

eee ja włozyłem Koito. są dosyc grube i ładnie weszły.

Wojtas czy ty robileś zgodnie z instrukcja na 1 stronie tego wątku? jesli tak to ta wtyczke ze starych silników powinienes od razu podłaczyc tak jak na schemacie...

Macie jakies linki do tych co kupowaliscie ??

Co do silniczków to podlaczenie robilem zgodnie ze schematem - przejscie z valeo na valeo, niestety sa tam inne kolory kabelkow opisane w schemacie a w autku są inne ....

Aha jeszcze jedno do swiatel dlugich jakie powinny byc zarowki ? Wiem ze H7 tylko chyba sa inne niz standardowe do mijania ?

Opublikowano
  • Autor
Macie jakies linki do tych co kupowaliscie ??

http://moto.allegro.pl/item544060109_przetwornica_denso_koito_min_toyota_avensis_d2s.html

a tu rezanie xenon:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_xenony_w_reflektorach_zespolonych_po_ii_lifcie_montaz_zarowek_i_przetwornic-t16972.0.html

Co do silniczków to podlaczenie robilem zgodnie ze schematem - przejscie z valeo na valeo, niestety sa tam inne kolory kabelkow opisane w schemacie a w autku są inne ....

miernik w rękę i wszystko jasne.

Aha jeszcze jedno do swiatel dlugich jakie powinny byc zarowki ? Wiem ze H7 tylko chyba sa inne niz standardowe do mijania ?

takie same jak do mijania - H7 to H7.

Opublikowano

Co do silniczków to podlaczenie robilem zgodnie ze schematem - przejscie z valeo na valeo, niestety sa tam inne kolory kabelkow opisane w schemacie a w autku są inne ....

zobacz na strone 17 tego watku na post z "" 23 Styczeń 2009, 12:16 ""

jest fotka silniczka i opis kabelkow ktory kabelek we wtyczce silniczka sluzy do czego i porownaj z tymi kabelkami co wychodza z wiazki sterowania silniczkow z auta, kolory w lampie moga byc inne (u mnie tak bylo) ale w aucie sa takie jak w opisie na stronie pierwszej

Opublikowano

Tak tak ale mi chodzi o zestaw HID :wink4:

Opublikowano

a3a8cb3959da11d4med.jpg

lampki swieca duzo lepiej niz stare tylko jest maly problem z regulacja reczna,

jak krece ta srubka blizej sierodka samochodu to lampy chodza gora i dol jest oki! ale jak krece ta druga srubka kolo kierunkowskazu to niedzieje sie nic, a mam takie uczucie jakby lampy swiecily na krzyz (lampy spasowane dobrze z blotnikiem, zderzakiem i maska) ??? jutro i tak jade na stacje diagnostyczna zeby je ustawic...

Opublikowano
  • Autor

zrob zdjecie i pokaz jak swiecą

Opublikowano

Witam!

Kupiłem dwie lampy valeo soczewki, zamówiłem juz silniczki od fiata punto 2, rozumiem ze musze jeszcze z ASO zamowic wtyczki 8d0 973 734, kupic kostki iso:), czy cos jeszcze bede potrzebowal? Chce sie dobrze przygotowac do tematu.

Zaznaczam że przeczytałem wszytskie strony tematu mam juz lekki zamęt.... :kox:

I tu zdjecie mojej lampy http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce5c1f8c38a76a9b.html

Opublikowano
  • Autor

jak przejrzysz zdjęcia i opisy do nich na 1 stronie, bedziesz wiedzial co ci potrzeba

Opublikowano

Na pierwszej stronie nie ma zdjecia lampy od srodka, wydaje mi sie ze bede potrzebowal jeszcze jakies okablowanie od srodka, tylko nie wem czy na pewno.

Opublikowano
  • Autor

wszystkie kable powinny byc razem z lampą.

Opublikowano

Wlasnie dlatego dodalem zdjecie mojej lampy, poniewaz w srodku nie ma ani jednego kabla.....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.