Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

220/szt lampy zespolone

300 - komplet zarniki z przetwornicami x2

25/szt - silniczek punto 2

21/szt kostki z aso

4/szt kostki audio

Ot caly koszt!!!

Wiem bo mam juz wszystko i w niedziele zakladam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

220/szt lampy zespolone

300 - komplet zarniki z przetwornicami x2

25/szt - silniczek punto 2

21/szt kostki z aso

4/szt kostki audio

Ot caly koszt!!!

Wiem bo mam juz wszystko i w niedziele zakladam :decayed:

A tak najtaniej można

220/szt lampy zespolone --> 399zł za 2 sztuki (trzeba szukać :decayed:)

300 - komplet zarniki z przetwornicami x2 ---> 175 zł za komplet

25/szt - silniczek punto 2 ---> tu nie znajdzie chyba taniej chyba że na szrocie

21/szt kostki z aso ,4/szt kostki audio - wsówki i koszulki termokurczliwe w sumie 3,50 zł

To chyba najtaniej jak sie da zrobić zespolone, ale wiadomo że jak chce sie mieć lepsze zenony to trzeba kupic drozej jak wszystko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można widzieć to gdzię BrunoNH zakupiłeś komplet żarników z przetwornicami ? A te kostki z aso i audio jak wyglądają ? :cool1:. Pytam bo nie widziałem ich.

Pozdrawiam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostki są na fotkach na 1 stronie wątki :gwizdanie: Żarniki pewnie allegro. Koledzy polecam przeczytanie wątku od 1 strony na początku znajdziecie odpowiedzi na wiekszość zadawanych pytań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - przestańcie się licytować.. Śledzę ten wątek od kilku dni i nic poza zbędnym OT tutaj nie ma..

Jak nie powtarzacie się, jeden po drugim, to pytacie o rzeczy, które były kilka stron wcześniej, teraz znowu cennik części..

Jeden kupi to samo za 1000 drugi za 500 i w czym temat ? Czy to jest wątek "moje wrażenia dot. lamp zespolonych"

W tym temacie to już chyba wszystko zostało powiedziane..

Niech jeszcze ktoś zapyta Czy jeszcze jakieś silniczki podejdą to normalnie zasuwam z barana w najbliższą ścianę :wallbash:

Skyliner89 :szukaj::shocked::angry:

_________________________________________________

Może powiecie, że się czepiam, ale też wg. schematu rezałem lampy i wystarczyło mi do tego kilka stron wątku..

A teraz ten wątek (endriuu bardzo dobry z resztą :good:) jest co dwie strony jak dzien świstaka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówie o HIDach tylko XENONACH: http://www.allegro.pl/item521069767_lampy_przod_audi_a4_a_4_99_0_xenony_komplet.html.

Tańszych ksenonów nie znalazłem. O to mi chodzi Panowie. Dlatego pytam czy oprucz HIDów nie ma tańszych ksenonów niź te za 1800 zł. Wiem, że HIDy kosztują od 140 do nawet 500 zł.

Pozdrawiam :>

Na moje oko to zwykłe lampy VALEO lub DEPO z soczewką D2S są :mysli: takie lampy kupisz w granicy 500zł za 2 szt + Hidy za 200zł co daje w sumie 700zł nie wiem czemu tu jest cena 1800zł ?? Chyba że to są nowe Valeo i jakiś super ksenon to może być :wink4:

Czyżby kolejny sprzedawca który szuka jelenia ? :confused4: A co do wątku to pasuje go faktycznie zamknąć bo się zrobił bałagan i w kółko to samo jest wałkowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można widzieć to gdzię BrunoNH zakupiłeś komplet żarników z przetwornicami ?

Komplet zarniki z przetwornicami slim na Balickiej 160 :)

Przed przejazdem zjazd w lewo i tam jest sklep i warsztat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

....Kolego tylko zebys nie miał smutnej miny jak tani zestaw Hid bedzie ci zakłucac radio.

Nie watpie moze zdazyc sie tak ze bedzie wszystko wporzadku.

....co do silniczkow daj namiar gdzie mozna kupic za 25 pln....szukałem u mnie i kolo 50pln

...tymczasowo jezdze bez silniczkow..........

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

....Kolego tylko zebys nie miał smutnej miny jak tani zestaw Hid bedzie ci zakłucac radio.

Nie watpie moze zdazyc sie tak ze bedzie wszystko wporzadku.

Ja mam HIDa za 170 PLN i wszystko jest :good: Zresztą nie tylko ja , także nie ma co przepłacać jeśli chodzi o HID.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris86 szukaj na allegro, ja szukalem i znalazlem :szukaj:

Trzeba poprostu trafic... nie wiem jeszcze czy moje dzialaja, ale z tego co widzialem sa z jakiegos punta ze szrota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozbiez i sprawdz

rozebralem i niestety te piny bezposrednio przylegaja do plytki drukowanej, a po sciezkach nie dojde ktory jest do czego.

Piny od lewej na obudowie maja oznakowania 31 G 56b

ok,

znalazlem taka fotke

siln6.jpg

i taki opis do niej :

Z silniczków wychodzi wtyczka z 3 kabelkami (brązowy - masa, czerwony - sterowanie, czarny - zasilanie)

i u mnie sie sprawdzilo po podlaczeniu wszytsko dziala jak trzeba. Dodam ze zeby latwiej bylo zapiac silniczek, warto oprocz wysuniecia nozki na max podkrecic na manualnej regulacji tak by odblysnik zblizyl sie do silniczka, wtedy latwiej bedzie zapiac kulke silniczka za ten uchwut :good:

U mnie temat skonczony :):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozesz mi wytlumaczyc po co te ciecia blach bo nie kumam :mysli:Czyzby lampy nie pasowaly wte miejsca? i jaki rok twojej laluni?bo ja mam 98

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozesz mi wytlumaczyc po co te ciecia blach bo nie kumam :mysli:Czyzby lampy nie pasowaly wte miejsca? i jaki rok twojej laluni?bo ja mam 98

Jesli nie masz lampe zespolonych, to masz od zewnatrz samochodu taka blache do ktorej jest przykrecony kierunkowskaz!

Jesli zakladasz lampe zespolona to ona trzyma sie na 3 uchwytach zamiast 4 i musisz wyciac ta blache, poniewaz lampa nie wejdzie w stara dziure, a poniewaz kierunkowskaz masz zespolony z calym kloszem to nie musisz juz miec dodatkowych uchwytow na niego a trzyma sie bardzo dobrze!!!

Od 99r. byly juz lampy poliftowe, wiec jesli masz 98r. to pewnie masz jeszcze z dzielonym kierunkowskazem, chyba wsio jasne ?? Jesli nie to sprecyzuj pytanie postaram sie pomoc jak bede mogl, niedawno zmienialem wiec siedze w temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy ja wczoraj robilem montaz lamp DEPO i potrzebne sa kostki do tych lamp i pytalem w ASO i odziwo powiedzieli mi 23 zl za szt:gwizdanie:Ale zastosowalem inne rozwiazanie.Mianowicie zalozylem te kostki co mialem wczesniej i nic nie kupowalem i smiga normalnie :good:Wiec nie wiem czy jest sens kupowac kostki i pchac sie w koszta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak podpiąłeś stare kostki okrągłe do nowych - kwadratowych - wtyczek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z wtyczkami od kierunkowskazow? one pasuja bez przerobek ze starych valeo do soczewek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasują..

Poza tym lampę dostajesz wraz z wtyczką do kierunki, więc gdyby nawet nie pasowała stara, przelutowujesz i zrobione..

Wiedziałbyś to gdybyś w ogóle miał lampę w ręce :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasują..

Poza tym lampę dostajesz wraz z wtyczką do kierunki, więc gdyby nawet nie pasowała stara, przelutowujesz i zrobione..

Wiedziałbyś to gdybyś w ogóle miał lampę w ręce :tongue4:

ale jak pasuje to przynajmniej troszkę mniej pracy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nie pasują to i tak trzeba to zrobić i tak. I to już byłby najmniejszy problem z tego rezania..

Staram się jedynie zwrócić uwagę, że wystarczy minimum chęci i własnego wysiłku, żeby odpowiedzieć sobie na większość zadawanych pytań, które padają nie tylko w tym wątku.. :gwizdanie:

ksiadz99 kupisz lampy, obejrzysz je dokładnie i większość potencjalnych pytań rozmyje Ci się od razu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...