Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

Było już :bicz: silniczki z punto 2 pasują ideolo :thumbup::a4fan:

no a te z punto to maja krotkie nozki:

silnikkrotkisc8.jpg

czy raczej dluzsze, takie? :

silnikdlugiwx4.jpg

czy to w zasadzie to samo, tylko jeden ma bardziej wysunieta nozke do zdjecia?

oba na fotkach sa podobno z A4

pzdr :hi: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Te na 1 fotce to raczej napewno audi, golf, skoda, :wink4: więc podejdą

A te 2 to nie wiem czy czy będą pasować bo z fotki trudno ocenić jaką mają długość.

Ale 1 są takie jak trzeba :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pierwsze napewno podchodzą. A co do drugich to trzeba sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh. DIBO czemu przez ostatnie dwa posty powtarzasz to samo co jest w poscie nad Toba :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh. DIBO czemu przez ostatnie dwa posty powtarzasz to samo co jest w poscie nad Toba :gwizdanie:

Potwierdziłem tylko to co kolega wyżej napisał. Często tak wiele osób pisze na forum potwierdzajać. Przejrzyj inne wątki to się napewno z tym spotkasz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh. DIBO czemu przez ostatnie dwa posty powtarzasz to samo co jest w poscie nad Toba :gwizdanie:

Potwierdziłem tylko to co kolega wyżej napisał. Często tak wiele osób pisze na forum potwierdzajać. Przejrzyj inne wątki to się napewno z tym spotkasz :wink4:

Moze i potwierdzają ale to nie znaczy, ze jest to poprawna praktyka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochodzi do tego, że jeśłi chcesz się czegoś dowiedzieć musisz przeczytać 2 strony zamiast dwóch postów..

Po co potwierdzać w koło to samo, jeśli się zgadza zostawić, jak źle poprawić.. echolalia czy cuś ? :wink4:

Po za tym to Ja już nie wiem o co jeszcze można zapytać odnośnie wkładania lamp zespolonych na miejsce dzielonych :shocked:

Ten temat to już jest tak oklepany jak tyłek dziewczyny z murzyńskich teledysków.. :no:

Jak ktoś jeszcze zapyta co potrzeba, żeby to wyrazać to chyba zaliczę faceplanta :zamdlal:

mrogal zdjęć silniczków to już była na forum cała galeria :disgust: Piszemy, że pasują takie i takie i takie.. wklejamy foty.. po czym stronę dalej wklejasz zdjęcie z Punto II + silniczki z jakiegoś nie wiem czego i mówisz, że są inne..

No raczej że są :wallbash: :wallbash: Po co robić bazę pasujących części do Audi ? Chcesz to na PW wyślę Ci wszystkie aukcje z allegro z silniczkami które pasują..

_________________________________________________

endriuu gratuluję cierpliwości :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem montaż nowych reflektorów Depo + xenon. Lampy zespolone i żarniki o barwie 8000K. Efekt Super. Ostatnio zaliczyłem rów i przy okazji rezania z lampami ustawiałem wszystkie szczeliny z przodu. Lampy właśnie na stacji diagnostycznej ustawiłem, poczekam aż się ściemni i jadę na próbę. Czytałem że żarniki potrzebują ok 60h świecenia na "rozświecenie". Co to dokładnie znaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że po kilku dniach jeżdżenia, barwa światła ksenonu osiągnie swoją ostateczną powiedzmy -> "MOC" :evil: .. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też założyłem depo i jest super,miałem mały problem z dopasowaniem bo mi kierunki odrobinę wystawały poza błotnik,ale opanowałem problem.Co do silniczków,ktoś pisał że pasują od fabii,ja jestem innego zdania,choć moge sie mylić.Walczyłem 2 godziny z jedną lampą i poległem,nie udało mi sie go wsadzić.wysunołem na maksa bolec,nawet regulowałem odblaskiem aby go odpowiednio ustawić i nic.Uważam ze obudowa silniczka jest zbyt duża i nie pozwala na manewry.Ale nie poddaje sie, do wiosny pojeżdze na ręcznej a jak sie ociepli będzie drugie starcie. ;(

a co zrobiłeś z tymi lampami bo mi tez lekko kierunki wystają poza błotnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wyciąć rant w błotnikach, tak jak na foto story. Później to już tylko kwestia ustawienia nowych lamp do błotników, zderzaka i maski. Mi trochę to zajęło, ale było warto. Czy po tym okresie pierwszych godzin świecenia, barwa światła z xenonów może się zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że po kilku dniach jeżdżenia, barwa światła ksenonu osiągnie swoją ostateczną powiedzmy -> "MOC" :evil: .. :wink4:

jeżdżę już kilkadziesiąt dni i nie zauważyłem zmiany :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy przy barwie 8000K nie zobaczycie juz zmiany

Zmiany widać przy zarnikach o barwie 4300K poniewaz one od początku świecą na biało a nie jak 8000K na niebiesko, po jakiś 2 miesiącach przy zarnikach o barwie 4300K bedzie widać juz niebieskawą poświate. Wiem co pisze ponieważ przy mojej A6 w lipcu wymieniłem zarniki na właśnie 4300K i dopiero od jakiś 2 miesięcy świecą na kolor który mi sie podoba :kox:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdżę już kilkadziesiąt dni i nie zauważyłem zmiany :evil: :evil: :evil:

Przespałeś moment :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdżę już kilkadziesiąt dni i nie zauważyłem zmiany :evil: :evil: :evil:

Przespałeś moment :naughty:

może i przespałem, gdyż ostatnio z imprez wracam mając pole widzenia, co najwyżej do rns-e :naughty:

żona nie przyczaiła momentu, wybacz :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawal dobrej roboty i super efekt. :good: Nie kazdy odwazy sie ciac swoja Niunie :)

Hehe... nigdy nie bedziesz w 100% zadowolony z niuni póki jej nie zerzniesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie naprawdę fajnie, że efekty są zadawalające, ale chyba czas zakończyć ten melodyjny :ot::chytry:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...