Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

Ustaw sobie wtyczki od przodu tak jak na rys. W okrągłej jest na środku taki trujkącik jak na rys a w podłużniej jest po lewej kanciasta a po prawej zaokrąglona. I patrz na dziurki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wiązki były poprawnie zrbione,problem tkwił w tym kielichu gnieździe na żarówke trafiłem na jakies felerne

podłorzyłem przed wsadzeniem zarówki taki półksiężyc zrobiony z cienkiego drócika tak aby była skierowana lekko w dół i jest dobrze 100% poprawy. :hi: skośnoocy coś zje.a.i i tyle :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: No to już sie wyjaśniło :) To teraz tylko cieszyć sie nowymi lampkami

Ja polecam kupować DEPO u użytkownika alegro ZIELAJTUNING. Najlepsza cena za DEPO, przesyłka zapakowana tak że nie ma prawa nic stać sie z lampą. No i świecą :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer niedenerwuj sie ja tak już mam :hi:

I właśnie dlatego został dodana opcja "sprawdź ortografię"..

A jak się tak ma, to trzeba nad tym pracować :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

własnie zamontowałem soobie orginalne lampy valeo soczewkowe, wszystko pieknie posżło dzieki opisowi :hi: ale

niestety lampy są z anglika gość ktory mi to sprzedał nie uprzedził mnie i lampy odwrotnie swieca:

co teraz :confused4:

chcialbym soczewki zamienic moje pytanie:

czy ktos juz to robił?

i przede wszystkim czy lampy są klejone?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy lampie jest dzwignia do zmiany ruchu do jakiego jest lampa dostosowana. Przesuwasz ją i masz już europejską wersję, czyli doświetla z prawej strony :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety lampy są z anglika baran ktory mi to sprzedał nie uprzedził mnie i lampy odwrotnie swieca

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak miales lampy boscha h7 h7 h1 to odlacz calkiem wypnij z instalacji wlacznik halogenów on robi ci zwarcie w obwodzie z tad masz mizerna jakosc światła zarówka działa ci na niższym napieciu teraz (prawdopodobnie ), u mnie było podobnie

ja lampy dzielone depo sprzedaje po 650 zł za kpl wysyłka 16 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak miales lampy boscha h7 h7 h1 to odlacz calkiem wypnij z instalacji wlacznik halogenów on robi ci zwarcie w obwodzie z tad masz mizerna jakosc światła zarówka działa ci na niższym napieciu teraz (prawdopodobnie ), u mnie było podobnie

A w których latach były te lampy boscha a kiedy valeo (przed II liftem). Żeby odpiąć ten włącznik z instalacji, to trzeba go z deski rozdzielczej wyciągnąć (podważyć czymś) i z tyłu wypiąć kable?

U nas też niezbyt ciekawie świecą, może po odłączeniu tego włącznika będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakies zdjecie moze masz tej dzwigni lub mniej wiecej powiedziec gdzie to sie znajduje bede wdzieczny.

pozdro

Dźwignia jest wewnątrz lampy przy obudowie soczewki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak miałeś lampy boscha h7 h7 h1 to odlacz calkiem wypnij z instalacji wlacznik halogenów on robi ci zwarcie w obwodzie z tad masz mizerna jakosc światła zarówka działa ci na niższym napieciu teraz (prawdopodobnie ), u mnie było podobnie

ja lampy dzielone depo sprzedaje po 650 zł za kpl wysyłka 16 zł

umnie to niezadziałało !!!

ja podłożyłem pułkole zrobione z drutu przed wsadzeniem żarówki tak aby żarówka byla odchylona do tyłu i nieco w dół i teraz soczewka daje lepiej

zresztą mam juz xenon i jest super jasno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i u mnie dziś zaświeciło normalne światło :D SONAR poszedł przez okno, Nowe Depo święcą idealnie - o niebo lepiej niż sonary, których nie polecam NIKOMU!! Nie mam tylko elektrycznej regulacji świateł bo nie miałem silniczków. Szczerze to nie wiem czy je w ogole będe zakłądał - nie korzystam z regulacji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...