Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ustaw sobie wtyczki od przodu tak jak na rys. W okrągłej jest na środku taki trujkącik jak na rys a w podłużniej jest po lewej kanciasta a po prawej zaokrąglona. I patrz na dziurki :wink4:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 231,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiązki były poprawnie zrbione,problem tkwił w tym kielichu gnieździe na żarówke trafiłem na jakies felerne

podłorzyłem przed wsadzeniem zarówki taki półksiężyc zrobiony z cienkiego drócika tak aby była skierowana lekko w dół i jest dobrze 100% poprawy. :hi: skośnoocy coś zje.a.i i tyle :polew:

Opublikowano

:good: No to już sie wyjaśniło :) To teraz tylko cieszyć sie nowymi lampkami

Ja polecam kupować DEPO u użytkownika alegro ZIELAJTUNING. Najlepsza cena za DEPO, przesyłka zapakowana tak że nie ma prawa nic stać sie z lampą. No i świecą :good:

Opublikowano

zeby ktoś niemusiał sie tak męczyć niekupujcie reflektorów na allegro z "MOTO HIT" Oleśnica

Opublikowano

TOM22 - apeluję o "sprawdzanie ortografii" :shocked:

:)

Opublikowano

Nosfer niedenerwuj sie ja tak już mam :hi:

Opublikowano
  • Autor

"nie denerwuj" - osobno :hi:

Opublikowano

Nosfer niedenerwuj sie ja tak już mam :hi:

I właśnie dlatego został dodana opcja "sprawdź ortografię"..

A jak się tak ma, to trzeba nad tym pracować :hi:

Opublikowano

Witam

własnie zamontowałem soobie orginalne lampy valeo soczewkowe, wszystko pieknie posżło dzieki opisowi :hi: ale

niestety lampy są z anglika gość ktory mi to sprzedał nie uprzedził mnie i lampy odwrotnie swieca:

co teraz :confused4:

chcialbym soczewki zamienic moje pytanie:

czy ktos juz to robił?

i przede wszystkim czy lampy są klejone?

pozdrawiam

Opublikowano

Przy lampie jest dzwignia do zmiany ruchu do jakiego jest lampa dostosowana. Przesuwasz ją i masz już europejską wersję, czyli doświetla z prawej strony :tongue4:

Opublikowano

a jakies zdjecie moze masz tej dzwigni lub mniej wiecej powiedziec gdzie to sie znajduje bede wdzieczny.

pozdro

Opublikowano

niestety lampy są z anglika baran ktory mi to sprzedał nie uprzedził mnie i lampy odwrotnie swieca

:naughty:

Opublikowano

jak miales lampy boscha h7 h7 h1 to odlacz calkiem wypnij z instalacji wlacznik halogenów on robi ci zwarcie w obwodzie z tad masz mizerna jakosc światła zarówka działa ci na niższym napieciu teraz (prawdopodobnie ), u mnie było podobnie

ja lampy dzielone depo sprzedaje po 650 zł za kpl wysyłka 16 zł

Opublikowano

jak miales lampy boscha h7 h7 h1 to odlacz calkiem wypnij z instalacji wlacznik halogenów on robi ci zwarcie w obwodzie z tad masz mizerna jakosc światła zarówka działa ci na niższym napieciu teraz (prawdopodobnie ), u mnie było podobnie

A w których latach były te lampy boscha a kiedy valeo (przed II liftem). Żeby odpiąć ten włącznik z instalacji, to trzeba go z deski rozdzielczej wyciągnąć (podważyć czymś) i z tyłu wypiąć kable?

U nas też niezbyt ciekawie świecą, może po odłączeniu tego włącznika będzie lepiej.

Opublikowano

a jakies zdjecie moze masz tej dzwigni lub mniej wiecej powiedziec gdzie to sie znajduje bede wdzieczny.

pozdro

Dźwignia jest wewnątrz lampy przy obudowie soczewki.

Opublikowano

jak miałeś lampy boscha h7 h7 h1 to odlacz calkiem wypnij z instalacji wlacznik halogenów on robi ci zwarcie w obwodzie z tad masz mizerna jakosc światła zarówka działa ci na niższym napieciu teraz (prawdopodobnie ), u mnie było podobnie

ja lampy dzielone depo sprzedaje po 650 zł za kpl wysyłka 16 zł

umnie to niezadziałało !!!

ja podłożyłem pułkole zrobione z drutu przed wsadzeniem żarówki tak aby żarówka byla odchylona do tyłu i nieco w dół i teraz soczewka daje lepiej

zresztą mam juz xenon i jest super jasno

Opublikowano

i u mnie dziś zaświeciło normalne światło :D SONAR poszedł przez okno, Nowe Depo święcą idealnie - o niebo lepiej niż sonary, których nie polecam NIKOMU!! Nie mam tylko elektrycznej regulacji świateł bo nie miałem silniczków. Szczerze to nie wiem czy je w ogole będe zakłądał - nie korzystam z regulacji:)

Opublikowano
  • Autor
:good: jakis xenon zakladasz?
Opublikowano

narazie nie, ale może kiedyś :)

zapomniałem niestety zrobić fotek z różnią między sonarem a depo - ale uwieżcie JEST KOSMOS :D

Opublikowano
  • Autor

wierzymy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.