Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

operacja zakończona....teraz i ja mam polifty i jest duuuuuuuuużo lepiej. na razie bez silniczków ale jutro myśle skończyć. czas roboczy 3 godzinki z przerwą na kawke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zamontowałem TYC-e i moje zdanie jest, że są warte swojej ceny nic mi się nie trzęsie nic nie paruje linie odcięcia są spoko takie jak powinny być. Różnica między przedliftowymi a poliftowymi jest duża. ;D ( później będzie BI-xenon)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampki dzisiaj doszły, zakładam w sobotę, zrobie fotostory może :cool1:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 16:35_________________________________________________mam valeo dzielone teraz zamówiłem depo zespolone, który schemat mi się przyda na zmianę wiązki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampki dzisiaj doszły, zakładam w sobotę, zrobie fotostory może :cool1:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 16:35_________________________________________________mam valeo dzielone teraz zamówiłem depo zespolone, który schemat mi się przyda na zmianę wiązki?

przecież pisze jak byk !! bosch na valeo i valeo na valeo.... czyli to drugie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy lutowaniu kabelków według schematu, nie wyszło mi tak jak powinno a mianowicie zamiast mijania świeciły się drogowe, a o zmianie kostek w lampie nie ma mowy bo kabelek jest za krótki by zmienić to w środku wiec musiałem zamienić kabelki( mogło to być źle wpięte w moich kostkach Lamp)

Po za tym ok. pozdro dla Autora Postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy lutowaniu kabelków według schematu, nie wyszło mi tak jak powinno a mianowicie zamiast mijania świeciły się drogowe, a o zmianie kostek w lampie nie ma mowy bo kabelek jest za krótki by zmienić to w środku wiec musiałem zamienić kabelki( mogło to być źle wpięte w moich kostkach Lamp)

zawsze warto sprawdzic miernikiem wczesniej.

Po za tym ok. pozdro dla Autora Postu.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos opisac jak przebiega montaz silniczkow z ori bosch do depo.jakos nie wiem jak je tam spasowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko wchodzą ale wchodzą - posmaruj wazeliną :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale gdzie dokladnie ja wmontowac, czy to ma byc tam pod tym deklem. tam jest taka czarna zaslepka okrągła.moze ma kto fotke z zamontowanymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciagasz taki plastil i wkladasz na jego miejsce silniczek. Jak otworzysz pokrywke to masz w rogu taki okrągly plastik zakonczony kulką. przekrecsz go i wyciagasz a na jego miejsce wkladaz silniczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie kupuje tylko żarówki h7 jak zmieniam lampy na zespolone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie :notworthy: źle sprecyzowałem pytanie bo chodziło mi o same żarówki bo o kostkach i silniczku wiem ale thx :decayed:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 22:56_________________________________________________właśnie u siebie zamontowałem zespolone lampy, efekt kox :cool1: obyło się bez żadnych problemów, thx autorowi za fotostory :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy kupował już ktoś z tej aukcji http://moto.allegro.pl/lampy-audi-a4-99-01-chrom-clear-soczewka-tyc-i1530819823.html mam już wszystko co potrzebne koleś miał mi załatwić za 300 zł komplet lamp firmy tyc a teraz chce 400 zł a na allegro jest taniej :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha zapomniałem panowie zauważyłem że od galaxy pasuje idealnie wtyczka od lamp do naszych zespolonych, nie trzeba zmieniać pinów 1518404980

Zapewne jak i od galaxy pasuje to i od sharana i alhambry. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...