Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kiedyś jak będę coś z wydechem robić to zmienię, narazie bezsensu do ori spawać takie rynny :D

Powoli muszę wymienić plecionki i na program chciałbym jechać.[br]Dopisany: 07-03-2011, 18:48:56_________________________________________________

Dzisiaj dałem sie do malowania felg, oczywiśćie nie obyło się bez niespodzianek, facet w sklepie sprzedał mi zamiast podkład jakiś lakier, ja nie zauważyłem i pomalowałem felgi, porobiły się wrzery i bąble i mogłem zacząć od początku, udało mi się dzisiaj pomalować środki felg, jutro jak dokupię farbę to czoło felgi pomaluje i zostaje klar.

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sam szprejami malujesz? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Pistolet :naughty:[br]Dopisany: 11-03-2011, 22:35:40_________________________________________________Kilka drobnych zmian a dokładnie: ręczny w skórze, wskaźnik doładowania na desce zamiast w kratce nawiewu i odnowione felgi z letnimi oponami :)

Zdjęcia:

DSC_0091_1280x768.jpgDSC_0092_1280x768.jpgDSC_0093_1280x768.jpgDSC_0094_1280x768.jpgDSC_0095_1280x768.jpgDSC_0096_1280x768.jpgDSC_0097_1280x768.jpgDSC_0098_1280x768.jpgDSC_0099_1280x768.jpg

Opublikowano

jeszcze góre podłokietnika wrzucic w alcantare albo skóre i bedzie gitara ;)

Opublikowano

Syczki to mistrzowsko zamontowałeś :decayed:

Opublikowano

Syczki to mistrzowsko zamontowałeś :decayed:

ło maj got :polew: podlokietnik w skórke i bedzie git :good::kox: fele ładnie pomalowane :wink4:

Opublikowano
  • Autor
DSC_0155_1280x768.jpgDSC_0164_1280x768.jpgedrt_1280x768.jpgfghthrt_1280x768.jpgrtyrty_1280x768.jpgyukyuj_1280x768.jpg
Opublikowano

jest dzik :good::kox: :kox:

tylko ta dope na szybie jakaś za duża moim zdaniem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

To już trzeba z pretensjami do Dawida :tongue4: Miał tylko takie :naughty:

Opublikowano

ladna sztuka :wink4: ale pokusilbym sie o 2cm mniej z przodu :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Większa gleba raczej już odpada, po pierwsze i tak już szoruję wydechem przy wyjeżdżaniu z domu a poza tym czasami trzeba też trochę podeptać i za duża gleba przeszkadza :gwizdanie:

Opublikowano

hehe spoko zartuje ;) zobacze na zywo to moze zmienie zdanie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kolejny drobiazg już czeka:

DSC_0173_1280x768.jpgDSC_0174_1280x768.jpgDSC_0175_1280x768.jpgDSC_0176_1280x768.jpgDSC_0177_1280x768.jpgDSC_0178_1280x768.jpgDSC_0179_1280x768.jpg

Opublikowano

jednak wziąłeś? ja czekam na filmik z jazdy w środku i na zewnatrz :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Jednak tak :tongue4:

Muszę kupić jeszcze plecionki i dwie obejmy. Nakrętki, opaski i inne badziewia zamówione w aso, będą na czwartek. Muszę jeszcze kupić szerokie cybanty i owinąć DP.

Prawdopodobnie w przyszly piątek montaż.

Opublikowano

ja u siebie wywaliłem katy i juz jest na granicy normalnego użytkowania

tutaj jest na dwoch tlumikach wiec licze na dobry efekt

jak z wykonaniem? nie trzeba obspawyac jeszcze raz?

Opublikowano
  • Autor

Mega jestem zaskoczony pozytywnie. Sid był tak łaskawy że zabrał to ze sobą i obejrzałem to sobie na spokojnie zanim wziąłem, powiem tyle, za taką cenę nic lepszego nie kupisz.

Tu ma koleś to samo założone:

Opublikowano

tylko jak w środku słychać :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Okaże się po montażu :naughty:[br]Dopisany: 01-04-2011, 21:39:13_________________________________________________Downpipe:

06042011091.jpg

06042011092.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.