Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

swirlX na germanie

szto eta ten german ???

waffen-ss_small.jpg

Mniej więcej :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 238,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak masz ochotę to wpadaj, coś podziałamy :cool1:

ten weekend też pewnie będę miał zajęty :kwasny:

zresztą najbliższe poważniejsze prace przy lakierze będę robił dopiero na wiosnę, ale to już bez półśrodków :przebiegly:

Nawet dupska sE tak dokladnie pewnie nie myjecie :polew:

fakt, nie przyszło mi do głowy żeby sobie pędzelkować rowek :polew: :polew:

Opublikowano

którą stroną czarną czy żółtą wcieracie swirlx ?

Opublikowano

Mysle ze mycie , aktywna piana i wosk by nie zaszkodzila :polew:

Opublikowano

którą stroną czarną czy żółtą wcieracie swirlx ?

zółtą, twardszą :wink4:

Opublikowano

Nawet dupska sE tak dokladnie pewnie nie myjecie :polew:

Ja mam sąsiada który myje nawet jak deszcz pada -średnią mu wyliczyłem co 3-4 dni ostatnio nawet mył czyste :polew:
Opublikowano
  • Autor

Jak masz ochotę to wpadaj, coś podziałamy :cool1:

ten weekend też pewnie będę miał zajęty :kwasny:

zresztą najbliższe poważniejsze prace przy lakierze będę robił dopiero na wiosnę, ale to już bez półśrodków :przebiegly:

Nawet dupska sE tak dokladnie pewnie nie myjecie :polew:

fakt, nie przyszło mi do głowy żeby sobie pędzelkować rowek :polew: :polew:

Na wiosnę to też na pełnej, Manzerna 500 i 4000, pady flexi... Teraz chce tylko zabezpieczyć przez zimą :)

Nie wiem czy teraz w weekend bede działał czy to nie za wcześnie, może będę dopiero przy zmianie setapu na zimowy :wink4: jak będę walczył dam znać :>

Opublikowano

Mysle ze mycie , aktywna piana i wosk by nie zaszkodzila :polew:

mycie, aktywna piana, wosk i na koncu wybielanie :naughty: :naughty:

Opublikowano

Mysle ze mycie , aktywna piana i wosk by nie zaszkodzila :polew:

wybielanie :naughty: :naughty:

raczej czernidłem :decayed:

Opublikowano

Mysle ze mycie , aktywna piana i wosk by nie zaszkodzila :polew:

wybielanie :naughty: :naughty:

raczej czernidłem :decayed:

i jakis mocny srodek do felg na hemoroidy :decayed:

Opublikowano

Zmieniając temat z hemoroidów na Audi to chciałem powiedzieć, że twoja S4 jest zacna :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

pany do czarnego lakieru lepiej brać UC + tricolor czy swirlx + tricolor ? z którym lepiej się pracuje ręcznie? który lepiej zbiera ryski na lakierze?

Opublikowano
  • Autor

Mnie się lepiej pracuje na swirlx + tricolor niż na UC :decayed:

Opublikowano

swirlx jest chyba delikatniejszy, prawda?

Opublikowano
  • Autor

swirlx jest chyba delikatniejszy, prawda?

Tak jest :good:

Opublikowano

w takim razie będzie UC :decayed: a po tym może swirlx , używałeś liquidwax megsa ?

Opublikowano
  • Autor

Po swirlx używałem IPA a następnie 2 warstwy Colli 476s.

Opublikowano

oo niezła była afera z tym S4. Ty ją ostatnio kupiłeś? Czy sprzedawałeś? Bo ładnie miała cofnięty przebieg :P. Poznałem ją po niektórych fotkach o kolorach. Pamiętam ze tanio była wystawiona w sprzedam auto, a afera się obiła na całe forum.

Opublikowano
  • Autor

oo niezła była afera z tym S4. Ty ją ostatnio kupiłeś? Czy sprzedawałeś? Bo ładnie miała cofnięty przebieg :P. Poznałem ją po niektórych fotkach o kolorach. Pamiętam ze tanio była wystawiona w sprzedam auto, a afera się obiła na całe forum.

Chyba auta Ci się kolego pomyliły :blink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.