Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oo niezła była afera z tym S4. Ty ją ostatnio kupiłeś? Czy sprzedawałeś? Bo ładnie miała cofnięty przebieg :P. Poznałem ją po niektórych fotkach o kolorach. Pamiętam ze tanio była wystawiona w sprzedam auto, a afera się obiła na całe forum.

:polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 238,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Całkiem możliwe sorrka bo tamto było rocznik 1999 ( przedliftowy) a Twój widzę jest 1998.

Opublikowano

Poznałem ją po niektórych fotkach o kolorach.

faktycznie kolor niespotykany w S4 B5

Opublikowano

oo niezła była afera z tym S4. Ty ją ostatnio kupiłeś? Czy sprzedawałeś? Bo ładnie miała cofnięty przebieg :P. Poznałem ją po niektórych fotkach o kolorach. Pamiętam ze tanio była wystawiona w sprzedam auto, a afera się obiła na całe forum.

jebłem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wszejdlem , spojrzlem i jejblem :decayed:

Musimy gracjanowi wybaczyc :) Mysli ze jak wyglaszcze toto to mu przebieg spada :polew:

Opublikowano
  • Autor

wszejdlem , spojrzlem i jejblem :decayed:

Musimy gracjanowi wybaczyc :)Mysli ze jak wyglaszcze toto to mu przebieg spada :polew:

Rozpracowaliście mnie, myślałem że nikt się nie zorientuje :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::kox: :kox:
Opublikowano

Wiedzialem,wiedzialem ze pod tym blyszczacym jak psu jajca lakierem cos sie kryje. Wreszcie wyszla prawda na jaw :evil:

Opublikowano
  • Autor

Zimowy setup:

2011_11_08_08_45_57_Kopiowanie.jpg

2011_11_08_08_46_13_Kopiowanie.jpg

2011_11_08_08_57_00_Kopiowanie.jpg

2011_11_08_09_33_02_Kopiowanie.jpg

2011_11_08_09_44_37_Kopiowanie.jpg

2011_11_08_09_44_47_Kopiowanie.jpg

2011_11_08_11_45_32_Kopiowanie.jpg

2011_11_08_11_45_39_Kopiowanie.jpg

2011_11_08_15_41_32_Kopiowanie.jpg

2011_11_08_15_41_41_Kopiowanie.jpg

2011_11_08_15_41_49_Kopiowanie.jpg

2011_11_08_15_42_00_Kopiowanie.jpg

2011_11_08_15_42_18_Kopiowanie.jpg

Opublikowano

Zimowy setup:

2011_11_08_08_45_57_Kopiowanie.jpg

2011_11_08_08_46_13_Kopiowanie.jpg

2011_11_08_08_57_00_Kopiowanie.jpg

2011_11_08_09_33_02_Kopiowanie.jpg

2011_11_08_09_44_37_Kopiowanie.jpg

2011_11_08_09_44_47_Kopiowanie.jpg

2011_11_08_11_45_32_Kopiowanie.jpg

2011_11_08_11_45_39_Kopiowanie.jpg

2011_11_08_15_41_32_Kopiowanie.jpg

2011_11_08_15_41_41_Kopiowanie.jpg

2011_11_08_15_41_49_Kopiowanie.jpg

2011_11_08_15_42_00_Kopiowanie.jpg

2011_11_08_15_42_18_Kopiowanie.jpg

a psychiatra co na to mowi? :naughty:

Opublikowano

Zimowy setup:

2011_11_08_08_45_57_Kopiowanie.jpg

2011_11_08_08_46_13_Kopiowanie.jpg

2011_11_08_08_57_00_Kopiowanie.jpg

2011_11_08_09_33_02_Kopiowanie.jpg

2011_11_08_09_44_37_Kopiowanie.jpg

2011_11_08_09_44_47_Kopiowanie.jpg

2011_11_08_11_45_32_Kopiowanie.jpg

2011_11_08_11_45_39_Kopiowanie.jpg

2011_11_08_15_41_32_Kopiowanie.jpg

2011_11_08_15_41_41_Kopiowanie.jpg

2011_11_08_15_41_49_Kopiowanie.jpg

2011_11_08_15_42_00_Kopiowanie.jpg

2011_11_08_15_42_18_Kopiowanie.jpg

:blink: takiego myku jeszcze nie widziałem

Opublikowano
  • Autor

a psychiatra co na to mowi? :naughty:

Nie rozmawiałem z Nim jeszcze na ten temat :decayed:

Opublikowano

Grascjan i ile ma ten condom wytrzymać?

za pomysł 5+ :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy ile wytrzyma, dzisiaj pojeździłem trochę i nie zgubiłem go więc może będzie trzymać :)

Opublikowano
:good:
Opublikowano

ja nie jestem normalny, ale Ty z tymi nadkolami to już po bandzie poszedłeś :decayed::kox:

Opublikowano
  • Autor

ja nie jestem normalny, ale Ty z tymi nadkolami to już po bandzie poszedłeś :decayed::kox:

Na wiosnę będą idealnie czyste :kox:

Opublikowano

Jak to zabezpieczyłeś od góry? Jak wleci woda od góry, ciężko będzie jej znaleźć drogę powrotną i może zimować tam przez długi czas.

Opublikowano

przesada :) ale plus za dbanie o auto :good: to nie INOX?

Opublikowano

przesada :) ale plus za dbanie o auto :good: to nie INOX?

INOX, INOX, mój zeszłą zimę bez żądnych zabiegów przelatał, na wiosne na swój poziom i śmiga do dziś :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.