Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:hi: rozumiem..powiedz mi jeszcze jak z trwaloscia takiego zabiegu?

Jak będziesz mył i zabezpieczał zgodnie ze "sztuką" to jest to trwały zabieg :wink: Poczytaj: Kosmetyka aut :: Strona Główna :wink:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gracjan miales na gablocie jakies miejsca z glebszymi rysami lub ogolnie porysowane,ladnie sobie z nimi poradzili.

Opublikowano
  • Autor
gracjan miales na gablocie jakies miejsca z glebszymi rysami lub ogolnie porysowane,ladnie sobie z nimi poradzili.

Te "najgrubsze" sprawy zostały, cudów nie ma :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Właśnie przeczytałem cały wątek, choroba prosperuje widzę :kox: Esa super :wink: Powiedz mi, chłopaki z R&S zrobili coś z odpryskami? Czy nie da się za dużo zrobić?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Właśnie przeczytałem cały wątek, choroba prosperuje widzę :kox: Esa super :wink: Powiedz mi, chłopaki z R&S zrobili coś z odpryskami? Czy nie da się za dużo zrobić?

Z nimi można powalczyć, zaprawka, później papier no i maszyna... Jest tego dość sporo więc roboty bardzo dużo, łatwiej pomalować cały element ;) Już zrozumiałem że auto ma za dużo wiosen za sobą żeby był ideał...

---------- Post dopisany 20-07-2012 at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany 30-06-2012 at 11:58 ----------

Mała aktualizacja :wink:

DSC_0382_Kopiowanie.jpg

DSC_0383_Kopiowanie.jpg

DSC_0385_Kopiowanie.jpg

DSC_0386_Kopiowanie.jpg

DSC_0388_Kopiowanie.jpg

DSC_0389_Kopiowanie.jpg

DSC_0391_Kopiowanie.jpg

DSC_0392_Kopiowanie.jpg

DSC_0394_Kopiowanie.jpg

DSC_0395_Kopiowanie.jpg

DSC_0396_Kopiowanie.jpg

DSC_0397_Kopiowanie.jpg

DSC_0398_Kopiowanie.jpg

DSC_0399_Kopiowanie.jpg

DSC_0400_Kopiowanie.jpg

DSC_0401_Kopiowanie.jpg

DSC_0402_Kopiowanie.jpg

DSC_0404_Kopiowanie.jpg

DSC_0406_Kopiowanie.jpg

DSC_0408_Kopiowanie.jpg

DSC_0411_Kopiowanie.jpg

DSC_0414_Kopiowanie.jpg

DSC_0415_Kopiowanie.jpg

DSC_0416_Kopiowanie.jpg

DSC_0417_Kopiowanie.jpg

DSC_0418_Kopiowanie.jpg

Opublikowano

Jak b5 mi sie nei podoba,to Twoja tak.

Fela idealnie dobrana.:decayed:

Opublikowano

Detailing jak zawsze na najwyższym poziomie.

Jaki siuwaks do opon? Meguiars Endurance Tire Gel czy coś innego?

Opublikowano
  • Autor
Detailing jak zawsze na najwyższym poziomie.

Jaki siuwaks do opon? Meguiars Endurance Tire Gel czy coś innego?

Nielsen Brillance :wink:

Opublikowano

Dobrze pamietam ze pisałes ze miales problem z elektrycznym fotelem ? ze suwał sie minimalnie przod-tyl?

Opublikowano
  • Autor
Dobrze pamietam ze pisałes ze miales problem z elektrycznym fotelem ? ze suwał sie minimalnie przod-tyl?

Przy mocnym hamowaniu trochę się fotel przesuwał do przodu ale samo się naprawiło:decayed: A może ja jestem grubszy i bardziej dociskam fotel :whistling:

Opublikowano

Ray-Bany:kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor
Ray-Bany:kox::kox::kox:

Dobre oko :decayed:

Opublikowano
Dobrze pamietam ze pisałes ze miales problem z elektrycznym fotelem ? ze suwał sie minimalnie przod-tyl?

Przy mocnym hamowaniu trochę się fotel przesuwał do przodu ale samo się naprawiło:decayed: A może ja jestem grubszy i bardziej dociskam fotel :whistling:

No własnie u mnie sie tez przesuwa :thumbdown: nie wiesz czy wymiana slizgów pomoze ?

Opublikowano

Miazga :slina: z zewnątrz już nic nie zmieniaj :shock3:

Opublikowano
  • Autor
Dobrze pamietam ze pisałes ze miales problem z elektrycznym fotelem ? ze suwał sie minimalnie przod-tyl?

Przy mocnym hamowaniu trochę się fotel przesuwał do przodu ale samo się naprawiło:decayed: A może ja jestem grubszy i bardziej dociskam fotel :whistling:

No własnie u mnie sie tez przesuwa :thumbdown: nie wiesz czy wymiana slizgów pomoze ?

Nie mam pojęcia czy pomoże, ja nic nie robiłem i się naprawiło :wink:

Miazga :slina: z zewnątrz już nic nie zmieniaj :shock3:

Z zewnątrz myślę jeszcze tylko nad czarnym grillem ale to na razie dalekie plany :wink:

Opublikowano

Jest zjawiskowo ;)

Z czarnym grillem też może być nieźle

Opublikowano
  • Autor

Uzupełnienie arsenału :decayed:

20120718_160931.jpg

20120725_121900.jpg

Nie umiem przestać :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.