Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Weź większy i sobie dotniesz

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Gracjan, jakie wymiary kupowałeś foli na lampy? 100x25 czy 100x50 brać, 2x przód i pasek wsteczny tył mam zamiar zrobić :)

jakbyś chciał USA robić to mam czerwoną folię :naughty:

Opublikowano

Gracjan powiedź mi dużo dało odświeżenie lakieru? Bo mam ten sam kolorek i przydał by się na nowy sezon taki zabieg. Jak cenowo to wygląda i gdzie bym takie coś mógł ogarnąć?

Opublikowano
Gracjan, jakie wymiary kupowałeś foli na lampy? 100x25 czy 100x50 brać, 2x przód i pasek wsteczny tył mam zamiar zrobić :)

jakbyś chciał USA robić to mam czerwoną folię :naughty:

Mam ledy z tyłu więc odpada, zrobię tak jak ma armi ;):D

Opublikowano
  • Autor

Niestety, komora to ciągle jedna klapa... Zawaliłem że nie była pucowana jak silnik był na zewnątrz no ale zima i -15 stopni nie zachęcały do tego.... A Karcherem niestety mył nie będę, szczerze się boję :wink:

Gracjan czym lecisz po korekcie?Achillesem?

MIja mi wlasnie prawie 2 miesiace od korekty i musze jutro odszczurzyc auto.

Narazie mam tylko reda i achillesa?Dobre polaczenie,czy zbyt scierny achilles?

Docelowo na zime wleci hdc i titanium.

Cały czas używałem Dodo Juice Lime Prime i byłem zadowolony, skończył się i mam teraz Achillesa, przy ostatnich zabawach z DA albo coś źle robiłem albo ten cleaner jakiś dziwny... Zostawiłem mgiełkę do spolerowania fibrą i musiałem trzeć jak głupi... Starałem się wypracować ile się da, 4 krople na pada, kawałek 40x40cm... Achilles więcje usuwa niż maskuje co jest na plus :wink:

Gracjan, jakie wymiary kupowałeś foli na lampy? 100x25 czy 100x50 brać, 2x przód i pasek wsteczny tył mam zamiar zrobić :)

Ja kupowałem duży kawałek chyba 100x150cm, jeszcze kolega chciał trochę :wink: Ja bym brał większy :wink:

Gracjan powiedź mi dużo dało odświeżenie lakieru? Bo mam ten sam kolorek i przydał by się na nowy sezon taki zabieg. Jak cenowo to wygląda i gdzie bym takie coś mógł ogarnąć?

Zdjęcia powinny wystarczyć :wink:

77555139.jpg

81026022g.jpg

Teraz na śląsku zostal Ci chyba tylko Mrclenaer, R&S zakończyło działalność...

Opublikowano

A jak cenowo taka korekta wychodzi? Bo mój lakier ostatnio trochę zaniedbany a na nowy sezon przydało by się odświeżyć :jerk:

Opublikowano
  • Autor
A jak cenowo taka korekta wychodzi? Bo mój lakier ostatnio trochę zaniedbany a na nowy sezon przydało by się odświeżyć :jerk:

Przygotuj sobie 1000zł żeby nie było niespodzianki :wink:

Opublikowano

Z tego co wiem to MrCleaner dosyć drogi jest. Obiło mi się o uszy że za jakieś a4 chcieli 1200zł:eusathink:

Opublikowano

JAk za usluge w profi firmie zarejestrowanej itp to spoko cena!

Opublikowano
  • Autor
Z tego co wiem to MrCleaner dosyć drogi jest. Obiło mi się o uszy że za jakieś a4 chcieli 1200zł:eusathink:

Drogi nie drogi... Ile chcieli a na ilu skończyło jak się klient zdecydował to tez pewnie inna sprawa a jak 3/4 osób tylko pyta z ciekawości no to nie ma się co dziwić :wink:

Wszyscy jesteśmy ludźmi i zawsze można się dogadać, oczywiście obie strony muszą być zdecydowane :wink:

Opublikowano

No o to się można kłucić. Jest wiele profi firm które zrobią to taniej niż 1200zł. Ale na śląsku niestety z renomowanych firm nie ma za bardzo z czego wybierać:kwasny:

Opublikowano
  • Autor
JAk za usluge w profi firmie zarejestrowanej itp to spoko cena!

Wystarczy zapytać o takie usługi np. w Swissvax czy też CarSpa :whistling:

Poza tym na śląsku nie jest temat rozwinięty więc jak ktoś będzie chciał korektę to i tak zapłaci :decayed:

Opublikowano
Z tego co wiem to MrCleaner dosyć drogi jest. Obiło mi się o uszy że za jakieś a4 chcieli 1200zł:eusathink:

Drogi nie drogi... Ile chcieli a na ilu skończyło jak się klient zdecydował to tez pewnie inna sprawa a jak 3/4 osób tylko pyta z ciekawości no to nie ma się co dziwić :wink:

Wszyscy jesteśmy ludźmi i zawsze można się dogadać, oczywiście obie strony muszą być zdecydowane :wink:

No tak ale ile też zejdą z ceny. Bo moim zdaniem nie wiele.

Opublikowano
  • Autor

Kurde panowie, weźcie pod uwagę ceny kosmetyków potrzebnych do korekty, zużycie maszyn itd, dodatkowo robocizna ( doświadczenie, czas ( 3 dni ciągłej pracy ) ) i kupa innych rzeczy, które składają się na efekt końcowy...

Opublikowano

Gracjan nie Panowie tylko P-U-M-A

Wiem ile kosztują kosmetyki ale dać 1000-1200zł za korektę to jak dla mnie za wiele.

Opublikowano

Pokaz mi profi i legalna firme, ktora zrobi porzadna,kompleksowa korekte z zabezpieczeniem dobrymi kosmetykami za mniej niz 1000zl.

Opublikowano
Pokaz mi profi i legalna firme, ktora zrobi porzadna,kompleksowa korekte z zabezpieczeniem dobrymi kosmetykami za mniej niz 1000zl.

Nie będę szukał ci teraz specjalnie firmy.

Z drugiej strony to niech wam będzie nie ma firmy która to zrobi profi i taniej:facepalm:

Opublikowano

Gracjan dzięki za pomoc :hi:Także na wiosnę odstawiam auto pumie który zrobi korektę lakieru ludwikiem do naczyń :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Puma, kosmetyki w tym "hobby" to niestety nie wszystko, ważne jest doświadczenie ( za które w firmie trzeba zapłacić ) :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.