Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bardzo ladnie :decayed:, do mnie tez przed swietami doleciala lare21, pady, zestaw menzerny, pare roznych zapachow do auta do potestowania, i cos tam jeszcze.... jeszcze po nowym roku male zamowienie i czekam az szwagier przyniesie pasty 3m do porownania i mysle ze bedzie oki na przyszly rok :)

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
bardzo ladnie :decayed:, do mnie tez przed swietami doleciala lare21, pady, zestaw menzerny, pare roznych zapachow do auta do potestowania, i cos tam jeszcze.... jeszcze po nowym roku male zamowienie i czekam az szwagier przyniesie pasty 3m do porownania i mysle ze bedzie oki na przyszly rok :)

Jak do mnie przyjdzie paczka z SCS to na wiosnę zostaną do kupienia pady cutting, pasty ( tu jeszcze nie wiem czy Menzerna czy Scholl ), wosk Angelwax Bodywax no i QD Angelwax :wink:

Opublikowano

Gracjan kto ci obszywał kierownice i inne? Teraz tak przeglądam temat i robi robotę te obszycie :slina:

Opublikowano
  • Autor
Gracjan kto ci obszywał kierownice i inne? Teraz tak przeglądam temat i robi robotę te obszycie :slina:

Forumowy majster - Ragga :wink:

Opublikowano
Gracjan kto ci obszywał kierownice i inne? Teraz tak przeglądam temat i robi robotę te obszycie :slina:

Forumowy majster - Ragga :wink:

To elegancko. Tylko on ma dużo roboty i mi teraz nie zrobi :kwasny:

Opublikowano
Gracjan kto ci obszywał kierownice i inne? Teraz tak przeglądam temat i robi robotę te obszycie :slina:

Forumowy majster - Ragga :wink:

To elegancko. Tylko on ma dużo roboty i mi teraz nie zrobi :kwasny:

A to patrzałes? Wydaje się całkiem git

NOWA kierownica ? AUDI A4 S4 RS4 A6 S6 RS6 TT (2838742733) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano
Gracjan kto ci obszywał kierownice i inne? Teraz tak przeglądam temat i robi robotę te obszycie :slina:

Forumowy majster - Ragga :wink:

To elegancko. Tylko on ma dużo roboty i mi teraz nie zrobi :kwasny:

A to patrzałes? Wydaje się całkiem git

NOWA kierownica ? AUDI A4 S4 RS4 A6 S6 RS6 TT (2838742733) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

250 zł za pokrowiec a raga za 300 zł obszyje mi kierownice, mieszek z gałką, ręczny i podłokietnik :wink:

Opublikowano
Gracjan kto ci obszywał kierownice i inne? Teraz tak przeglądam temat i robi robotę te obszycie :slina:

Forumowy majster - Ragga :wink:

To elegancko. Tylko on ma dużo roboty i mi teraz nie zrobi :kwasny:

A to patrzałes? Wydaje się całkiem git

NOWA kierownica ? AUDI A4 S4 RS4 A6 S6 RS6 TT (2838742733) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

250 zł za pokrowiec a raga za 300 zł obszyje mi kierownice, mieszek z gałką, ręczny i podłokietnik :wink:

Tylko musisz czekac..Moze uda sie ich dogadac na podobną cene ?

Opublikowano
  • Autor

Stawiam że 100% drożej u Tadka w Carsdream niz u Raggi :wink:

Opublikowano
Stawiam że 100% drożej u Tadka w Carsdream niz u Raggi :wink:

To się cenią:kwasny:..

Opublikowano
Powoli trzeba uzupełnić arsenał na wiosnę :decayed: Jedna paczka dzisiaj, druga w poniedziałek :naughty:

http://i.imgur.com/3wU0C.jpg

:kox: to mi się podoba :decayed:

Opublikowano
Gracjan kto ci obszywał kierownice i inne? Teraz tak przeglądam temat i robi robotę te obszycie :slina:

Jak ty mozesz tak oczywiste pytania zadawac ? Staż ponad 1.5 roku na forum....

Do jutra wymysl sobie kare.

Opublikowano
Gracjan kto ci obszywał kierownice i inne? Teraz tak przeglądam temat i robi robotę te obszycie :slina:

Jak ty mozesz tak oczywiste pytania zadawac ? Staż ponad 1.5 roku na forum....

Do jutra wymysl sobie kare.

jego audi jest karą:decayed:

Opublikowano
Gracjan kto ci obszywał kierownice i inne? Teraz tak przeglądam temat i robi robotę te obszycie :slina:

Jak ty mozesz tak oczywiste pytania zadawac ? Staż ponad 1.5 roku na forum....

Do jutra wymysl sobie kare.

masz przejebane stary :polew:

Opublikowano
Gracjan kto ci obszywał kierownice i inne? Teraz tak przeglądam temat i robi robotę te obszycie :slina:

Jak ty mozesz tak oczywiste pytania zadawac ? Staż ponad 1.5 roku na forum....

Do jutra wymysl sobie kare.

Staż stażem ale chodzi o czas, lada moment wyjeżdżam do Niemiec i chciałem zrobić to teraz.

Opublikowano
bardzo ladnie :decayed:, do mnie tez przed swietami doleciala lare21, pady, zestaw menzerny, pare roznych zapachow do auta do potestowania, i cos tam jeszcze.... jeszcze po nowym roku male zamowienie i czekam az szwagier przyniesie pasty 3m do porownania i mysle ze bedzie oki na przyszly rok :)

Jak do mnie przyjdzie paczka z SCS to na wiosnę zostaną do kupienia pady cutting, pasty ( tu jeszcze nie wiem czy Menzerna czy Scholl ), wosk Angelwax Bodywax no i QD Angelwax :wink:

masz juz sprawdzonego tego angelwax-a bo widze ze sporo produktow zamowiles?

Opublikowano
  • Autor
bardzo ladnie :decayed:, do mnie tez przed swietami doleciala lare21, pady, zestaw menzerny, pare roznych zapachow do auta do potestowania, i cos tam jeszcze.... jeszcze po nowym roku male zamowienie i czekam az szwagier przyniesie pasty 3m do porownania i mysle ze bedzie oki na przyszly rok :)

Jak do mnie przyjdzie paczka z SCS to na wiosnę zostaną do kupienia pady cutting, pasty ( tu jeszcze nie wiem czy Menzerna czy Scholl ), wosk Angelwax Bodywax no i QD Angelwax :wink:

masz juz sprawdzonego tego angelwax-a bo widze ze sporo produktow zamowiles?

Na razie sprawdziłem QD, wosk body wax, piane FastFoam, szampon a bilberry do felg widziałem jak działa na spocie...

Dzisiaj jeszcze nakładałem NW H2GO właśnie z Angelwax i sama aplikacja w porównaniu do RainX-a jest banalna, reszta do oceny w deszczu ale nie wiem kiedy wyjadę autem :wink:

Na półce jeszcze stoją próbki, które dzisiaj dostałem a mianowicie APC i AIO do skóry... Jak się sprawdzą to kupię większe ilości :wink:

Opublikowano

a i dobrze wiedziec bo rainx-a mam koncowke ale raczej bede szukal czegos innego.... ja jutro bede walczyl z przednia szyba w nissanie zony.... plus jest taki ze gorzej juz chyba byc nie moze....

Opublikowano
  • Autor
a i dobrze wiedziec bo rainx-a mam koncowke ale raczej bede szukal czegos innego.... ja jutro bede walczyl z przednia szyba w nissanie zony.... plus jest taki ze gorzej juz chyba byc nie moze....

Skończył mi się RainX dlatego się zdecydowałem i jak na razie zadowolony... na razie jeszcze filmików żadnych nie ma więc ciężko coś powiedzieć, jest jeden ale koleś jedzie po autostradzie a to nawet na czystej coś ucieknie więc to lipa, podobno ma wstawać już od 40km/h coś w porównaniu do RainX-a jest kosmosem :wink:

---------- Post dopisany 31-12-2012 at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2012 at 23:10 ----------

Ostatnie zakupy w tym roku :naughty:

dsc1059kopiowanie.jpg

Oprócz tego wpadły ledy...

dsc1056kopiowanie.jpg

dsc1057kopiowanie.jpg

Opublikowano

W sklepie kupowales ledy czy na allegro? To sa te co sie zaraz pala czy te 2 z tymi hujkami:decayed: a te buteleczki na co?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.