Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Śmiejcie się, śmiejcie:decayed:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

fajna ta nowa felga jest, pasuje do auta :kox:

Opublikowano
Ktore to Twoje odwiedziny na stacji w tym roku. ?

Drugie. ? :grin:

W tym tygodniu 3 :wink:

zalewasz za 2 dychy, czy jak? :naughty:

Opublikowano

20 to na dojazd na stacje:grin:

Opublikowano
  • Autor
Gracek, jaka barwa BIXa jest u Ciebie?

Wcześniej w xenonie miałem 4300k a teraz na próbę do BiXa kupiłem 6000k i jest lepiej moim zdaniem :wink:

Opublikowano
Gracek, jaka barwa BIXa jest u Ciebie?

Wcześniej w xenonie miałem 4300k a teraz na próbę do BiXa kupiłem 6000k i jest lepiej moim zdaniem :wink:

jeździłeś w deszczu? pewnie nie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Gracek, jaka barwa BIXa jest u Ciebie?

Wcześniej w xenonie miałem 4300k a teraz na próbę do BiXa kupiłem 6000k i jest lepiej moim zdaniem :wink:

jeździłeś w deszczu? pewnie nie :decayed:

Jeździłem i w porównaniu do xenonu i tak widać więcej ze względu na ilość światła z Bixa :wink:

Opublikowano

miałem u siebie xenon 6kk i noca w deszczu była kupa straszna, będę zakładał bixa tylko zastanawiam się czy 4300K czy inną barwę brać

Opublikowano

4300K jest chyba najlepsza opcją

Opublikowano

5000 jest najlepszą opcją bo jest biały, 4300 jest wpada w żółty, 6000 już w niebieski delikatnie

Opublikowano

6000K jest delikatnie niebieski ????

chyba masz Rychu cos z oczami :grin:

Opublikowano
5000 jest najlepszą opcją bo jest biały, 4300 jest wpada w żółty, 6000 już w niebieski delikatnie

:shock3:

Opublikowano

jak patrze na swój 6k i obok stoi auto z 4300 to tamte wyglądają jak żółte. za to 6k już nie jest biały tylko delikatnie wchodzi w niebieski/fioletowy. c**j wie jak to opisac bo ja rozróżniam tylko 3 kolory i więcej mi do szczęścia nie potrzeba.

---------- Post dopisany at 11:45 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ----------

to oczywiście subiektywna ocena ale jak będziecie mieli okazję porównać to zerknijcie.

Opublikowano

miałem 5000K i je wyebałem bo te juz mocno wpadały w niebieski

Opublikowano

zgodzę się z Bubą :decayed: miałem 6kk i mocno wpadało w niebieski, a jak sąsiad jedzie swoją A4 B5 z fabrycznym 4300K to z daleka nie widać że to xenon :kwasny: chodzi mi o bielutkie jak śnieg światełko :decayed: 5000k? 4500K ?

Opublikowano
jak patrze na swój 6k i obok stoi auto z 4300 to tamte wyglądają jak żółte. za to 6k już nie jest biały tylko delikatnie wchodzi w niebieski/fioletowy. c**j wie jak to opisac bo ja rozróżniam tylko 3 kolory i więcej mi do szczęścia nie potrzeba.

---------- Post dopisany at 11:45 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ----------

to oczywiście subiektywna ocena ale jak będziecie mieli okazję porównać to zerknijcie.

obok 4300 postawisz 3000 i 4300 sie wydaje ze wali na blekit a tak naprawde swiatlo jest bialo sinawe ciezko nazwac :grin::decayed:
Opublikowano

biało sinawe:polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

coraz lepiej :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

znalazłem taką orientacyjną rozpiskę:

4300K - ciepła biel

5000K - biel

6000K - zimna biel/błękit

8000K - niebieska

10 i 12kk - niebieska/fioletowa :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.