Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
dzięki:thumbup1: będę monitorował, może znajdzie jakieś 205/40

Możesz zadzwonic, podobno mają fc**j opon i może nie mają wszystkiego wystawione :wink:

---------- Post dopisany 15-11-2012 at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany 08-11-2012 at 23:22 ----------

Felgi wczoraj odebrane z malowania... Tu ogromne podziękowania dla Maćka z MrCleanera za ogarnięcie tematu :wink:

Mała kuracja "czyszcząco-nabłyszczająca" :wink:

dsc0809kopiowanie.jpg

dsc0810kopiowanie.jpg

dsc0811kopiowanie.jpg

dsc0812kopiowanie.jpg

dsc0813kopiowanie.jpg

dsc0816kopiowanie.jpg

dsc0817kopiowanie.jpg

dsc0818kopiowanie.jpg

dsc0819kopiowanie.jpg

dsc0820kopiowanie.jpg

dsc0821kopiowanie.jpg

dsc0822kopiowanie.jpg

dsc0823kopiowanied.jpg

Koła już na aucie:kox:

dsc0825kopiowanie.jpg

dsc0826kopiowanie.jpg

dsc0827kopiowanie.jpg

dsc0828kopiowanie.jpg

dsc0829kopiowanie.jpg

dsc0830kopiowanie.jpg

dsc0831kopiowanie.jpg

dsc0832kopiowanie.jpg

dsc0833kopiowanie.jpg

dsc0834kopiowanie.jpg

dsc0835kopiowanie.jpg

dsc0837kopiowanie.jpg

dsc0838kopiowanie.jpg

dsc0839kopiowanie.jpg

dsc0840kopiowaniem.jpg

dsc0841kopiowanie.jpg

dsc0842kopiowanie.jpg

Jak widać trze i to tak dość :thumbdown: Ale i tak mi się podoba, lekkie dopracowanie i będzie git :wink:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wygląd miażdżąco lepszy! :slina:

Szkoda że obciera..:kwasny:

I co zrobisz teraz?Poprawka błotników?

Opublikowano
  • Autor
Wygląd miażdżąco lepszy! :slina:

Szkoda że obciera..:kwasny:

I co zrobisz teraz?Poprawka błotników?

Wyglądem się jaram :decayed:

Zagięcie powinno załatwić sprawę :wink:

Opublikowano

Nieźle :naughty::kox: ja wczoraj też odświeżałem i polerowałem roti :wink:

Opublikowano

Felgi pikne, lakier na nich tez, ale... (zawsze mam jakies "ale" :grin: ) do chromow srednio pasuje ten kolor... :kwasny:

Nie chciales walnac ich w srebro?

Opublikowano

On nawet nie wiedział co dostanie:grin:

Opublikowano
  • Autor
Felgi pikne, lakier na nich tez, ale... (zawsze mam jakies "ale" :grin: ) do chromow srednio pasuje ten kolor... :kwasny:

Nie chciales walnac ich w srebro?

Kolor mi się bardzo podoba, coś zbliżonego do satyny wokół szyb... Chrom na grillu zawsze można psiknąć plastidipem :wink:

On nawet nie wiedział co dostanie:grin:

No coś w tym jest, powiedziałem że chce jasny grafit w połysku i zabrano mi felgi, zobaczyłem je dopiero wczoraj :wink:

Opublikowano

no co kocur na tych kołach :decayed: folię z lamp zrywałeś? teraz by pasowały takie ciut ciemniejsze :decayed:

Opublikowano
  • Autor
no co kocur na tych kołach :decayed: folię z lamp zrywałeś? teraz by pasowały takie ciut ciemniejsze :decayed:

Zerwałem jak Gwerty bixa rezał :decayed: Na razie zostaje bez folii :wink:

Opublikowano

Gracjan jaką felię miałeś?

koła świetne :kox:

Opublikowano

Gracjan... Umyj auto :decayed: robi robotę ten kolor :slina:

Opublikowano

Gracjan kozacko na tych felach :slina:

I spasowanie za***iste :wink:

Pozdro

Opublikowano
  • Autor

20121116112630kopiowani.jpg

Było trochę dłubania i rzeźby ale koniec końców efekt osiągnięty, błotniki zagięte i tarcie na takim samym poziomie jak było na bbs więc jestem baaardzo zadowolony :wink:

Opublikowano

lakier nie pękł?

Opublikowano

Bez maszynki?:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Nic nie pękło :wink: Grzałem dość mocno ( spaliłem opalarkę po jednym nadkolu :doh:) i powoli zaginałem, na koniec i tak młotek gumowy poszedł w użycie, bez tego chyba nie da się wywinąć całkowicie w górę albo moja maszynka na to nie pozwalała...

Maszynkę mialem od znajomego, taka samoróbka :wink:

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:13 ----------

To teraz możesz mi przesłać tą kasę co miałeś na zaginarke wydać:kox:

Już poszła do baku - Racinga do pełna proszzz...:decayed:

Opublikowano

Na bogato z tym nowym kółkiem, dużo bardziej agresywnie niż na motorsportach:thumbup1:

Powiedz mi tylko co zrobiłeś z plastikowym nadkolem:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Na bogato z tym nowym kółkiem, dużo bardziej agresywnie niż na motorsportach:thumbup1:

Powiedz mi tylko co zrobiłeś z plastikowym nadkolem:naughty:

Trochę wyciąłem :decayed:

Opublikowano

Więc na przyszły sezon też zaginam:decayed:

Opublikowano
Więc na przyszły sezon też zaginam:decayed:

zaaaginaj zaaaginaj , sluze zaginarka :decayed: jutro jade dorobic mocowanie na 5x112 i na wiosne tez letko podegne :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.