Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi S4


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

A czy jak gdzieś drogi Dawidzie napisałem że będzie tak u mnie ? :wink: Kontynuowałem tylko chińskie porzekadło podane przez Michała :wink:
235/35 ale chodzi o felgę, przy mocnej glebie może się nie zmieścić:whistling:

chociaż pół cala mniej, węższa/niższa opona i może lekki negatyw i wejdzie na ciasno... a jak to mówi stare chińskie porzekadło: jak jest ciasno to jest dobrze:decayed:

luźna guma , ja sie nabijam :wink:

:drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czyli rozumiem ze teraz to tylko z garazu do mycia bedziesz wyjezdzał? uwazaj bo trawa zderzak porysuje a jak zjedziesz z kostki na ziemie to zawisniesz i nawet Q ci nie pomorze

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

ani to szybkie ani funkcjonalne na takim kapciu:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba, nie kumam o co Ci chodzi, auto używam tak jak używam i nie widzę potrzeby zmiany tego...

Zawsze będzie ktoś szybszy jak i wolniejszy :wink: Czyli co, najlepiej by było zmienić hebel na 280, założyć 15" i za***rdalać ?

Każdy ma swoją wizję na auto i marnuje życie na swój sposób :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba, nie kumam o co Ci chodzi, auto używam tak jak używam i nie widzę potrzeby zmiany tego...

Zawsze będzie ktoś szybszy jak i wolniejszy :wink: Czyli co, najlepiej by było zmienić hebel na 280, założyć 15" i za***rdalać ?

Każdy ma swoją wizję na auto i marnuje życie na swój sposób :wink:

I h*j. Mnie się nowa fela totalnie nie widzi w tym aucie, ale to Twoja fura i to Tobie ma się podobać. Buba, on ma drugą A4 do wożenia, a to jak widać jest zabawka, więc bez sensu spinki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaja sobie robie a wy się ciśnieniujecie w święta:grin:

fela kocur. sam bym sobie wsadził takie:slina:

one z tajwanu przyjechały?

---------- Post dopisany at 08:10 ---------- Poprzedni post napisany at 08:09 ----------

BTW nie wsadzisz 280mm do esy:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz piszesz że ma być nisko i koło dopasowane, a raz że nie chcesz żeby było nisko bo nie wykorzystasz mocy auta.... to jak to wkońcu ma być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz piszesz że ma być nisko i koło dopasowane, a raz że nie chcesz żeby było nisko bo nie wykorzystasz mocy auta.... to jak to wkońcu ma być?

Nisko pojęcie względne... Dla mnie nisko to 61cm a dla szafy np. 57 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacna felga, tylko mam nadzieje, ze to nie ten spawany komplet, ktory kiedys krazyl w PL...

btw, na 225/35/19 to niestety, ale nie poszalejesz... chyba, ze na autostradzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iste to nowe koło, ale taki balon jest niedopuszczalny ! :wink:

Ten balon już dzisiaj na allegro ląduje :wink:

Felgi zawiozłem już do MrCleanera, on zawozi je dalej na malowanie, kolor nie wybrany do końca, ostateczny wybór pozostawiam "cleanerom", prosiłem tylko o jasny grafit w połysku :wink:

---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:57 ----------

Zacna felga, tylko mam nadzieje, ze to nie ten spawany komplet, ktory kiedys krazyl w PL...

btw, na 225/35/19 to niestety, ale nie poszalejesz... chyba, ze na autostradzie.

Nic nie wskazuje na to że coś było spawane, były dokładnie przejrzane, "obstukane" w poszukiwaniu jakiś "kwiatków" i nic nie znalazłem... Felgi podobno przyjechały z niemiec na A6 C5, facet sprzedał auto ( handlarz ) na zimówkach a te Sporteci miały iść na jego A3 ale w A3 rozstaw 5x100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly te spawane wiszą cały czas na allegro (o ile mówimy cały czas o tych samych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly te spawane wiszą cały czas na allegro (o ile mówimy cały czas o tych samych)

Te od Nowaka z Zielonki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiego nowaka?

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

ja mowie o tych

FELGI ALUMINIOWE 19'' AUDI A6 A8 SPORTEC 5x112 (2758094807) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zobaczymy w calej okazałości na tym kółku?

Myślę o takich felgach w 20 :decayed:

Nie wiem szczerze mówiąc kiedy wrócą felgi z malowania oprócz tego cały czas szukam coś fajnego jeśli chodzi o opony... Chciałbym w miarę możliwości na dniach kupić opony i jak tylko felgi wrócą, zakładać :wink: Muszę jeszcze znaleźć wulkanizację, która bez strat założy mi te opony, bo jak widziałem jak walczyli żeby zdjąć to :facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zobaczymy w calej okazałości na tym kółku?

Myślę o takich felgach w 20 :decayed:

Nie wiem szczerze mówiąc kiedy wrócą felgi z malowania oprócz tego cały czas szukam coś fajnego jeśli chodzi o opony... Chciałbym w miarę możliwości na dniach kupić opony i jak tylko felgi wrócą, zakładać :wink: Muszę jeszcze znaleźć wulkanizację, która bez strat założy mi te opony, bo jak widziałem jak walczyli żeby zdjąć to :facepalm::facepalm:

A po co się tak spieszyć? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zobaczymy w calej okazałości na tym kółku?

Myślę o takich felgach w 20 :decayed:

Nie wiem szczerze mówiąc kiedy wrócą felgi z malowania oprócz tego cały czas szukam coś fajnego jeśli chodzi o opony... Chciałbym w miarę możliwości na dniach kupić opony i jak tylko felgi wrócą, zakładać :wink: Muszę jeszcze znaleźć wulkanizację, która bez strat założy mi te opony, bo jak widziałem jak walczyli żeby zdjąć to :facepalm::facepalm:

A po co się tak spieszyć? ;)

Chcę mieć pewność że wszystko na przyszły sezon będzie grało, a że zimy jeszcze na szczęście nie widać to czemu nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiego nowaka?

NowakZG kiedys u nas na forum selał takie fele , wmawiał ,ze nie sa spawane a były. Cięli sie z Poziem ostro o to :kox:

Poź miał dostac wp***dol w Bukowinie za to , czekalismy 2 dni ale nie przyjechał :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...