Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piękne słowa :shock3::whistling:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

się popieści to się zmieści :naughty:

Opublikowano
  • Autor
się popieści to się zmieści :naughty:

Na to liczę :wink: Uderzę jeszcze do chłopaków moich od zbieżności niech powalczą :decayed:

Opublikowano
oby bylo dobrze, bo ja mam 2 nadkola z odpryskami a tylne jak dowalilem dystans15mm do et35 to opona spalila mi lakier na nadkolu:facepalm:

jakie masz parametry tego koła?

Opublikowano
oby bylo dobrze, bo ja mam 2 nadkola z odpryskami a tylne jak dowalilem dystans15mm do et35 to opona spalila mi lakier na nadkolu:facepalm:

jakie masz parametry tego koła?

8,5Jx19 ET 35

Opublikowano

wujek pojebałeś:whistling:

Slepemu nie chodziło o koła Gracjana:decayed:

Opublikowano
oby bylo dobrze, bo ja mam 2 nadkola z odpryskami a tylne jak dowalilem dystans15mm do et35 to opona spalila mi lakier na nadkolu:facepalm:

jakie masz parametry tego koła?

slepy o moje parametry Ci chodzi czy Gracjana?

ja mam 8J et35 17"

Opublikowano
oby bylo dobrze, bo ja mam 2 nadkola z odpryskami a tylne jak dowalilem dystans15mm do et35 to opona spalila mi lakier na nadkolu:facepalm:

jakie masz parametry tego koła?

slepy o moje parametry Ci chodzi czy Gracjana?

ja mam 8J et35 17"

a kogo cytowałem? Twoje, bp ja mam 8J i et 30 na 18, i nic z tyłu sie nie dzieje:whistling:

Opublikowano
wujek pojebałeś:whistling:

Slepemu nie chodziło o koła Gracjana:decayed:

no pojebalem :grin:, 8,5J 215/40/18 ET 20 z tylu siedzi na piczy wlos, jak jest sztywny amor to nawet lakieru nie spali :decayed:
Opublikowano

Gracjan bardzo fajne kola, ja bym zarzucil 215 35 19 i bedziesz mial luzik i wyglad kozak :kox:

Opublikowano
Gracjan bardzo fajne kola, ja bym zarzucil 215 35 19 i bedziesz mial luzik i wyglad kozak :kox:

jedyny słuszny kapeć na 19stkę :wink:

Opublikowano
oby bylo dobrze, bo ja mam 2 nadkola z odpryskami a tylne jak dowalilem dystans15mm do et35 to opona spalila mi lakier na nadkolu:facepalm:

jakie masz parametry tego koła?

slepy o moje parametry Ci chodzi czy Gracjana?

ja mam 8J et35 17"

a kogo cytowałem? Twoje, bp ja mam 8J i et 30 na 18, i nic z tyłu sie nie dzieje:whistling:

no tak, u mnie 8J et 35 17'' tez nic sie z tylu nie dzieje ale jak dalem dystans 15mm to wyszlo et 20 i jak zapakowalem bagaze to ujechalem doslownie 2km i spalilo lakier:facepalm:

Opublikowano
oby bylo dobrze, bo ja mam 2 nadkola z odpryskami a tylne jak dowalilem dystans15mm do et35 to opona spalila mi lakier na nadkolu:facepalm:

jakie masz parametry tego koła?

slepy o moje parametry Ci chodzi czy Gracjana?

ja mam 8J et35 17"

a kogo cytowałem? Twoje, bp ja mam 8J i et 30 na 18, i nic z tyłu sie nie dzieje:whistling:

no tak, u mnie 8J et 35 17'' tez nic sie z tylu nie dzieje ale jak dalem dystans 15mm to wyszlo et 20 i jak zapakowalem bagaze to ujechalem doslownie 2km i spalilo lakier:facepalm:

Nie wiem jak Wy jeździcie, ja mam 10j et20 i mi laku nie pali a jest nisko:kox: Co do kół już z Gracjanowi mówiłem by je sprzedał dalej bo na 19/8.5 auto wygląda jak na szczudłach:facepalm::decayed:

Opublikowano

moze masz naciag wiekszy bo ja mam 205x50 wiec malo troche, mam gdzies foty na 2 kompie to zarzuce bo sobie tego nie wymyslilem:wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj z ciekawości przymierzyłem jedno koło - opona 245/35/19 :thumbdown:

dsc0814kopiowanie.jpg

To jest spasowanie :kox: Skręcać nie próbowałem :grin:

dsc0817kopiowanien.jpg

dsc0818kopiowanie.jpg

dsc0819kopiowanie.jpg

dsc0821kopiowanie.jpg

Balon okrutny :kwasny:

dsc0820kopiowanie.jpg

Wydaje mi się że przy oponie 225/35 obędzie się bez zawijania nadkoli :wink:

Zmieniłem też kierunki...

Było...

dsc0822kopiowanie.jpg

Jest...

dsc0823kopiowanie.jpg

Opublikowano

Fajnie te koło wygląda:wink:

Opublikowano

A bixy oklejałeś na ciemno? Powiem Ci, że robiło to robotę :whistling:

Opublikowano
  • Autor
A bixy oklejałeś na ciemno? Powiem Ci, że robiło to robotę :whistling:

Nie, folii już nie będzie, koncepcja się zmieniła :wink:

Opublikowano

Ja ostatnio w ogólnobudowlanym natrafiłem na szpreja do szkła, kolor żółty. Kupię go i zobacze na halogenach jak wyjdzie, bo folię chyba zdrapię. Jak będzie lipa, to okleję z powrotem albo i nie. BTW, odnośnie halogenów - ostatnio młoda pojechała przegląd zrobić i nie doj**ał się diagnosta ani do tylnych lamp US, ani do pomarańczowej postojówki, tylko do halogenów, że są żółte :shock3:

Opublikowano

szkoda ze tylu nie spasowales bo przod dobrze siedzi z tym et:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.