Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na tym kole jest lepiej niż na CH, lekki naciąg odnowić koła i będzie syto :naughty:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak mogłeś kupić fele do mojego auta, bez konsultacji ze mną ? :shock3:

Opublikowano
Jak mogłeś kupić fele do mojego auta, bez konsultacji ze mną ? :shock3:

KILIM! :decayed:

Opublikowano
  • Autor
szkoda ze tylu nie spasowales bo przod dobrze siedzi z tym et:wink:

Na tych baloniastych oponach nie ma sensu :wink:

Na tym kole jest lepiej niż na CH, lekki naciąg odnowić koła i będzie syto :naughty:

Wstępnie kolor już wybrany, chciałbym to ogarnąć wszystko w przyszłym tygodniu, zobaczymy czy się uda :wink:

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

Jak mogłeś kupić fele do mojego auta, bez konsultacji ze mną ? :shock3:

Mam nadzieję że jesteś zadowolony z zakupu :decayed:

Opublikowano
:gicior:
Opublikowano

zanabyłeś te fele?

Opublikowano
  • Autor
zanabyłeś te fele?

Zanabyłem :decayed:

Opublikowano

Gracek mam nadzieje ze po przymiarce kół wypucowales fure ???

Opublikowano
  • Autor
Gracek mam nadzieje ze po przymiarce kół wypucowales fure ???

Przed i po :decayed:

Opublikowano

Powiem jeszcze raz kolo bardzo w cipke :kox:

Jak przyjdzie opona 215 35 19 to bedzie GIT ale musi byc ostra gleba.

Ale zgadzam sie z Szafa auto i tak stoi bardzo wysoko na 19" :facepalm:

Pozdro

Opublikowano
  • Autor
Powiem jeszcze raz kolo bardzo w cipke :kox:

Jak przyjdzie opona 215 35 19 to bedzie GIT ale musi byc ostra gleba.

Ale zgadzam sie z Szafa auto i tak stoi bardzo wysoko na 19" :facepalm:

Pozdro

Opona będzie 225/35, chyba że do jutra będzie okazja na 215/35... Od razu mówię że nie biorę pod uwagę Nankangów, Achillesów i innych tego rodzaju "cuduf" :wink:

Nie zrobię z tego auta niskopodłogowca z glebą na 2 palce między podwoziem a ziemią... Ma być ładnie i czysto :wink: Po co mi 335koni pod prawa nogą jak będę używał tylko ułamek tego :wink:

Opublikowano

Dokładnie nie ma co robić z eSy inwalidy przesadzoną glebą, to auto ma dawać frajdę z prowadzenia a nie z toczenia się, sam jestem na etapie szukania 215/35/19 i niestety puki co lipa na rynku:facepalm:

Opublikowano

Gościu troche sam sobie przeczysz :naughty::naughty:

Jak sie ma to :

Michał, jak to mówią:

-"Go Hard or Go Home... tutaj nikt nie jara się springami Eibacha -40 i oponą 205/45, tutaj tnie sie kolektory na części i składa na nowo żeby urwać jeszcze pół centa, nikt Ci za ori cup holder prosto z japonii nie przybije piątki, ale za 2cm nad ziemią i koło zgrane z budą na piczy kłak każdy może Ci obiecać imprezę "aż do porzygu" to sie albo kocha, albo nienawidzi - wyjście "tak tylko troche" nie jest żadnym wyjściem."

Do tego :

Nie zrobię z tego auta niskopodłogowca z glebą na 2 palce między podwoziem a ziemią...

Opublikowano

Moskal czujny, jak zawsze

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Noooo, jak ojciec zrobi dziubek, to nie ma h*ja :decayed:

Opublikowano

Co wy myslicie , ze stary śpi ?? ^^

Opublikowano
  • Autor

A czy jak gdzieś drogi Dawidzie napisałem że będzie tak u mnie ? :wink: Kontynuowałem tylko chińskie porzekadło podane przez Michała :wink:

235/35 ale chodzi o felgę, przy mocnej glebie może się nie zmieścić:whistling:

chociaż pół cala mniej, węższa/niższa opona i może lekki negatyw i wejdzie na ciasno... a jak to mówi stare chińskie porzekadło: jak jest ciasno to jest dobrze:decayed:

Opublikowano
A czy jak gdzieś drogi Dawidzie napisałem że będzie tak u mnie ? :wink: Kontynuowałem tylko chińskie porzekadło podane przez Michała :wink:
235/35 ale chodzi o felgę, przy mocnej glebie może się nie zmieścić:whistling:

chociaż pół cala mniej, węższa/niższa opona i może lekki negatyw i wejdzie na ciasno... a jak to mówi stare chińskie porzekadło: jak jest ciasno to jest dobrze:decayed:

luźna guma , ja sie nabijam :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.