Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Piękna ta esa :slina::slina::slina: Po co ci znowu korekta?? Ptak nasrał na maskę?:decayed:

:grin:

Po zimie przed sezonem trzeba trochę odświeżyć :decayed:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Piękna ta esa :slina::slina::slina: Po co ci znowu korekta?? Ptak nasrał na maskę?:decayed:

b5 ma taki lakier,że ryski robią sie po czystej fibrze więc po zimie jest co ogarniać:wink:

Opublikowano
  • Autor

wery bet luk :decayed:

tdkcS6d.jpg

Opublikowano

zostawiasz tak czy trysniesz czarnym matem ?

Opublikowano
  • Autor

zostawiasz tak czy trysniesz czarnym matem ?

Zastanawiam się:decayed:

jaki lakier :shock3:

Paaaanie, ja dopiero zaczynam :decayed::wink:

Opublikowano

byś zobaczył w jakim stanie jest mój to byś pierd***ął na zawał :grin:

Opublikowano

Gracek, robisz medium padem tylko ? Czy finishem swirle pochować? Jakimi pastami operujesz? Znalazłem ostatnio kit DAS-6 i 3x menzerny i pady 6.5" i myślę czy nie kupić bo swirli u mnie tyle, że masakra!

Opublikowano
byś zobaczył w jakim stanie jest mój to byś pierd***ął na zawał :grin:

ja u siebie jedna juz ogarnalem , druga czeka. są tak za***ane ze zaczalem od papieru 360 :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Gracek, robisz medium padem tylko ? Czy finishem swirle pochować? Jakimi pastami operujesz? Znalazłem ostatnio kit DAS-6 i 3x menzerny i pady 6.5" i myślę czy nie kupić bo swirli u mnie tyle, że masakra!

Ja tak trochę rzeźbię... bo niektóre miejsca robię FG400 na twardym padzie flexi ( wcześniej papier ), potem całość S17+ na średnim padzie flexi, następnie albo W09 albo cleaner Dodo Supernatural na padzie finishowym no i na sam koniec wosk - Lusso Oro :wink:

byś zobaczył w jakim stanie jest mój to byś pierd***ął na zawał :grin:

ja u siebie jedna juz ogarnalem , druga czeka. są tak za***ane ze zaczalem od papieru 360 :naughty:

:grin:

Opublikowano

Pasty Menzerny są coś warte?

Opublikowano

:grin:

:naughty::naughty::naughty: wyslac Ci drugą ??

Opublikowano
  • Autor
Pasty Menzerny są coś warte?

Są są :wink: Trochę bardziej pylą niż scholl ale da radę spokojnie wszystko ogarnąć :wink:

:grin:

:naughty::naughty::naughty: wyslac Ci drugą ??

Dzięki, trzymam kciuki za Ciebie :decayed:

Opublikowano

Dzięki, trzymam kciuki za Ciebie :decayed:

BTW jestem pelen podziwu dla Was , ze WAM SIE k**wa CHCE :decayed: , ja juz przy 800 byłem znudzony a gdzie do 3000 :kox:

Opublikowano

Gracjan kiedy mam podjechać :naughty:

---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:26 ----------

W ogóle miło było w końcu poznać :wink:

Opublikowano

Gracjan przestaniesz mnie wkurfiać ? :decayed:

Opublikowano

Miernik masz? Bo to już chyba niewiele do darcia zostało?:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, trzymam kciuki za Ciebie :decayed:

ze WAM SIE k**wa CHCE :decayed:

:grin:

Gracjan kiedy mam podjechać :naughty:

---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:26 ----------

W ogóle miło było w końcu poznać :wink:

Bardzo miło... pozdrawiam :hi:

Gracjan przestaniesz mnie wkurfiać ? :decayed:

:grin::kox:

Miernik masz? Bo to już chyba niewiele do darcia zostało?:naughty:

Masz masz... dzisiaj byłem wypożyczyć, jutro pomiary i trzeba zacząć ogarniać :wink:

Opublikowano

Wariat hehe:kox: Jak skończysz, daj znać podjadę zobaczyć efekt na żywo w słońcu:kox:

Opublikowano
  • Autor
Wariat hehe:kox: Jak skończysz, daj znać podjadę zobaczyć efekt na żywo w słońcu:kox:

Pewnie pod koniec tygodnia będzie już powoli koniec... muszę jeszcze wymienić osłony przegubów wewnętrznych bo oba szlag trafił :kwasny:

---------- Post dopisany 23-04-2013 at 08:55 ---------- Poprzedni post napisany 22-04-2013 at 19:43 ----------

Kilka fotek ze spotu - Promo ASTW 2013 :kox:

A4Kfwco.jpg

CqymycN.jpg

YeEZzUj.jpg

8ghYWVT.jpg

No i z PUMĄ :naughty:

vQDSbVC.jpg

GbJH9Ad.jpg

KvHAvlB.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.