Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gracjan jaki materiał kupiłeś i gdzie?? Na co to kleiłeś?? Muszę wyrezać roletę na tył a przyszła w innym kolorze półka

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Gracjan jaki materiał kupiłeś i gdzie?? Na co to kleiłeś?? Muszę wyrezać roletę na tył a przyszła w innym kolorze półka

Materiał to czarna tkanina z gąbką, kupowałem w Zabrzu - Mikulczyce - Strzelców Bytomskich 11, tak jest hurtownia materiałów. Kleiłem na klej Bonaterm, taki mi polecali :wink:

Opublikowano

Mam kawalątek więc trzeba będzie zanabyć ;) A te rolety tylnych szyb pogoniłeś??

Opublikowano
  • Autor
Mam kawalątek więc trzeba będzie zanabyć ;) A te rolety tylnych szyb pogoniłeś??

Tak, Gwerty zabrał :wink:

Opublikowano

Szkoda ;)

Opublikowano
  • Autor

Fotele wsadzone, zostało zabudować wnękę po siedzisku kanapy i ogarnąć błędy poduszek ale to musi chwilę poczekać :wink:

4w2MELx.jpg

pB7U9hO.jpg

vOQ2AcN.jpg

dqYGzae.jpg

0mKdUed.jpg

37ME6Bx.jpg

Podoba mi się :naughty:

Opublikowano

Podoba mi się :naughty:

mi też :kox: typowy street! PROPSY za posunięcie z fotelami :whistling:

Opublikowano
ogarnąć błędy poduszek ale to musi chwilę poczekać :wink:

mowie ci , wyciagnij licznik , wywal kontrolki i po krzyku :wink:

BTW ładnie wyglada z fotelami , przymierze kiedys swoje zgrabne dupsko jak sie spikniemy :naughty:

Opublikowano
ogarnąć błędy poduszek ale to musi chwilę poczekać :wink:

mowie ci , wyciagnij licznik , wywal kontrolki i po krzyku :wink:

BTW ładnie wyglada z fotelami , przymierze kiedys swoje zgrabne dupsko jak sie spikniemy :naughty:

ale jak wyciągnie kontrolki to i tak będzie błąd i w razie czego poduszka się nie otworzy :whistling:

Opublikowano

ale jak wyciągnie kontrolki to i tak będzie błąd i w razie czego poduszka się nie otworzy :whistling:

rozjebałem doszczętnie 4 samochody , w ani jednym nie wystrzeliła poduszka i zyje :naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

ale jak wyciągnie kontrolki to i tak będzie błąd i w razie czego poduszka się nie otworzy :whistling:

rozjebałem doszczętnie 4 samochody , w ani jednym nie wystrzeliła poduszka i zyje :naughty::naughty::naughty::naughty:

Jest się czym chwalić:polew::polew:Gracjan foteliki kox:kox:
Opublikowano
Jest się czym chwalić:polew::polew:Gracjan foteliki kox:kox:

ale tylko jeden ze swojej winy :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Dobry mod :thumbup:

Ważyłeś ile kg gratów się pozbyłeś?

Wysłane z mojego GT-N7100

Opublikowano

Na rejsizmie pisze że około 100kg:wink: Mi osobiście fotele nie podchodzą, i jak narazie transformacja moim zdaniem na minus, ale zobaczę na żywo wtedy powiem coś więcej, z drugiej strony to jeszcze nie koniec zmian i nie ma cospianć pośladów:wink: :decayed:

Opublikowano

jak na weekendowy bolid jest kosior :kox:

Opublikowano

robi robotę, jak zamierzasz zabudować tył?

Opublikowano

Wszystko ładnie, pięknie, ale poprawiłbym mocowanie pasów ramieniowych w "X".

Cytat z zał. J: "Dla pasów 4-punktowych, pasy ramieniowe muszą być zamontowane krzyżowo, symetrycznie względem osi centralnej przednich foteli.".

Opublikowano
  • Autor
ogarnąć błędy poduszek ale to musi chwilę poczekać :wink:

mowie ci , wyciagnij licznik , wywal kontrolki i po krzyku :wink:

BTW ładnie wyglada z fotelami , przymierze kiedys swoje zgrabne dupsko jak sie spikniemy :naughty:

Obawiam się że twoje "zgrabne dupsko" się nie zmieści :grin:

Dobry mod :thumbup:

Ważyłeś ile kg gratów się pozbyłeś?

Wysłane z mojego GT-N7100

Tak mniej więcej podejrzewam max 100kg, jak znajdę wagę na którą umiem wjechać to z ciekawości wjadę i będę wiedział ile waży.

Na rejsizmie pisze że około 100kg:wink: Mi osobiście fotele nie podchodzą, i jak narazie transformacja moim zdaniem na minus, ale zobaczę na żywo wtedy powiem coś więcej, z drugiej strony to jeszcze nie koniec zmian i nie ma cospianć pośladów:wink: :decayed:

Nie każdemu musi się podobać, luzik :wink:

robi robotę, jak zamierzasz zabudować tył?

Na to ciągle nie mam pomysłu szczerze mówiąc...

Wszystko ładnie, pięknie, ale poprawiłbym mocowanie pasów ramieniowych w "X".

Cytat z zał. J: "Dla pasów 4-punktowych, pasy ramieniowe muszą być zamontowane krzyżowo, symetrycznie względem osi centralnej przednich foteli.".

Pasy już zrobione w "X" :wink:

Opublikowano

To dobrze, że pasy zmienione.

Z zabudową tyłu możesz pokminić generalnie najprościej, kupić kawałek materiału/arkusz, dociąć pod wymiar bagażnik + miejsce na tylne fotele i masz gotowe.

26 sec. filmu, słaba jakość ostrzegam niemniej można dostrzec o co chodzi, wydaje mi się, że wygląda to w miarę.

Dla podejrzenia w ex samochodzie Kolegi BurnOuT, pasów nie komentuje :D .

1000969ha3.jpg

Opublikowano
  • Autor

No właśnie nad czymś takim będę kombinował :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.