Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to może wyślij klatke do bandziora do dekorów Ci przypasuje:whistling:

Gracek ma podrabiany carbon na dekorach , w taki carbon to se sam klatke oklei :decayed:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mówisz ze folii 3m na okrągło nie zrobi?:P

Opublikowano
Mówisz ze folii 3m na okrągło nie zrobi?:P

zrobi zrobi , dlatego napisałem ze sobie sam ogarnie :wink:

Opublikowano

A ja zrozumiałem ze sam ze oklej :P a to już wyjaśnia po co spawy szpachluje bo sie folia lepiej ułoży :D

Opublikowano
  • Autor

to może wyślij klatke do bandziora do dekorów Ci przypasuje:whistling:

Gracek ma podrabiany carbon na dekorach , w taki carbon to se sam klatke oklei :decayed:

Sam jesteś podrabiany :grin: Teraz jest black piano :kox:

Rollbar będzie malowany, jakie oklejanie :decayed:

Opublikowano

no mi ten roll z tyłu nie leży kompletnie,uniwersalność auta padła

bierzesz pod uwagę że go rozbijesz? :decayed:

Opublikowano
no mi ten roll z tyłu nie leży kompletnie,uniwersalność auta padła

bierzesz pod uwagę że go rozbijesz? :decayed:

ale to nie jest daily car :wink: takze uniwersalnosc raczej malo wazna.....

Opublikowano
  • Autor
no mi ten roll z tyłu nie leży kompletnie,uniwersalność auta padła

bierzesz pod uwagę że go rozbijesz? :decayed:

Auto i tak od początku było tylko dwuosobowe więc czy jest kanapa czy jej nie ma i tak nikt tam nie siedział i nie będzie siedział :wink: Rollbar jest tylko dla efektu wizualnego...

no mi ten roll z tyłu nie leży kompletnie,uniwersalność auta padła

bierzesz pod uwagę że go rozbijesz? :decayed:

takze uniwersalnosc raczej malo wazna.....

:thumbup1:

Opublikowano
no mi ten roll z tyłu nie leży kompletnie,uniwersalność auta padła

bierzesz pod uwagę że go rozbijesz? :decayed:

Kolego a powiedz mi kto modząc tak auto zwraca uwagę na użyteczność?? :facepalm: Gracek przy rolu kanapa zagości czy odpuszczasz ją całkowicie?? Mnie fest kręci kanapa + roll:kox:

Opublikowano
  • Autor
no mi ten roll z tyłu nie leży kompletnie,uniwersalność auta padła

bierzesz pod uwagę że go rozbijesz? :decayed:

Kolego a powiedz mi kto modząc tak auto zwraca uwagę na użyteczność?? :facepalm: Gracek przy rolu kanapa zagości czy odpuszczasz ją całkowicie?? Mnie fest kręci kanapa + roll:kox:

Zrobiła wylot i nie wróci, nic a nic mi nie pasuje poza tym i tak nikt z niej nie korzysta :wink:

Opublikowano

Spoko, mi akurat mega pasuje klimat rola i niewykorzystywanej kanapy, tak dostojnie:kox: Ale z drugiej średnio by to pasowało do aktualnych kubełków na przodzie:wink: Może w najbliższym czasie uda się wygospodarowac trochę czasu to wpadne na klachy:whistling: Ale to się jeszcze zdzwonimy:wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Spoko, mi akurat mega pasuje klimat rola i niewykorzystywanej kanapy, tak dostojnie:kox: Ale z drugiej średnio by to pasowało do aktualnych kubełków na przodzie:wink: Może w najbliższym czasie uda się wygospodarowac trochę czasu to wpadne na klachy:whistling: Ale to się jeszcze zdzwonimy:wink:

Zapraszam :wink:

---------- Post dopisany 30-11-2013 at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany 21-11-2013 at 21:42 ----------

Rollbar skończony...

tOn2BG5.jpg

Wh7SLTY.jpg

Q6BmPaa.jpg

hvBe0ND.jpg

Rollbar wymusił wywalenie boczków drzwi, inaczej nie dało się drzwi zamknąć, będę robił coś customowego ;)

Opublikowano

czad, czad czad:slina:

Opublikowano

rollbar jest piękny ale to coś w miejscu kanapy i gaśnica wypad z auta :wink:

Opublikowano

Jednak posłuchałes starego :wink: Wyglada przeslicznie

Opublikowano

Bajer! Muszę to kiedyś zobaczyć na żywo :wink:

Opublikowano
wuhwhat.gif
Opublikowano

Dla mnie to słabo wygląda :thumbdown:

Opublikowano

Gracjan, nic do Ciebie i Twojego auta nie mam, Tobie to ma się podobać, no ale swoje zdanie mam prawo wyrazić i dla mnie - totalny lipton :facepalm: to białe w kształcie gaśnicy zajeżdża mi wiejskimi klimatami fast & furious...

ale zakończę żartobliwie... nie poruchasz bracie :grin:

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Opublikowano
  • Autor

To białe w kształcie gaśnicy to zaskoczę Cię ale to gaśnica :grin::grin:

Wiadomo, wszystkim nie musi się podobać, auto robię dla siebie a nie dla kogoś :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.