Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Raceism event? :naughty:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Raceism event? :naughty:

:thumbup1:

Opublikowano
Raceism event? :naughty:

Czornego nie wpuszcza [emoji14]

Wyslane tostem z maslem.

Opublikowano

Ciekawy jestem jak jest z trwałością tego floku czy po czasie nie będzie się wycierać

Opublikowano
Z ciekawosci czemu lejesz 10w-60?

Lepiej sobie radzi z wyższą temperaturą :wink:

:polew::polew::polew::polew::polew:

U Ciebie to raczej nieprawdopodobne

Opublikowano
Ciekawy jestem jak jest z trwałością tego floku czy po czasie nie będzie się wycierać

jeśli klej był dobry i drzwi odtłuszczone a na materiale czyt. floku nie ma jakiejś zadry przez którą mógłby się łuszczyć to nie a i czesać szczotką to można.

Opublikowano
  • Autor
Ciekawy jestem jak jest z trwałością tego floku czy po czasie nie będzie się wycierać

A od czego to się ma wycierać? :wink:

Z ciekawosci czemu lejesz 10w-60?

Lepiej sobie radzi z wyższą temperaturą :wink:

:polew::polew::polew::polew::polew:

U Ciebie to raczej nieprawdopodobne

:decayed:

Opublikowano
Ciekawy jestem jak jest z trwałością tego floku czy po czasie nie będzie się wycierać

jest pewna zależnosc , jesli cos ma sie wycierac to musisz czyms to trzec a w tamtym miejscu buda jest raczej dobrze obspawana i sie "kolibie" :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Przy okazji ostatniej kiwki cyknąłem na szybko kilka fotek, tak to wygląda na ta chwilę...

woqICbS.jpg

DEsMHfX.jpg

gb0BbKZ.jpg

URkLMgF.jpg

NeMtUjv.jpg

x2CjwiL.jpg

Y07EPKH.jpg

kavllPp.jpg

xOLFY5o.jpg

SLcF2tc.jpg

CaNGjft.jpg

Opublikowano

Kozak:kox:, trochę hebla z tyłu brakuje w porównaniu do przodu:wink:, bedziesz wkładał cos większego?

Opublikowano
  • Autor
Kozak:kox:, trochę hebla z tyłu brakuje w porównaniu do przodu:wink:, bedziesz wkładał cos większego?

Kiedyś tak, albo z rs4 albo 300mm z s4 b6, chyba że wymyślą coś jeszcze innego a równie dobrego bądź lepszego :wink:

Opublikowano

Wymienić samo jarzmo na a8 d2 lift i tarcze a8 d2 lift i będzie chociaż to 269 na tyle :)

Opublikowano
Wymienić samo jarzmo na a8 d2 lift i tarcze a8 d2 lift i będzie chociaż to 269 na tyle :)

szkoda się chyba babrać, lepiej odłożyć i wpakować coś konkretnego:wink:

Opublikowano
Przy okazji ostatniej kiwki

czego? :eusathink:

Opublikowano

gracek bedziesz w ostrowie? jak pozwolisz, przymierzyłbym d*pę do bimarco :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Przy okazji ostatniej kiwki

czego? :eusathink:

Kiwka - jazda po mieście bez celu, POM... :decayed:

---------- Post dopisany at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ----------

gracek bedziesz w ostrowie? jak pozwolisz, przymierzyłbym d*pę do bimarco :naughty:

Raczej nie, będę może na Dub It... Ja mam 173cm wzrostu i waga około 73kg, experty są dla mnie idealne, kumpel ma futury i już jest trochę luzu...

---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ----------

Wymienić samo jarzmo na a8 d2 lift i tarcze a8 d2 lift i będzie chociaż to 269 na tyle :)

Z papucia na lać, z 245 na 269 :wink:

Opublikowano
gracek bedziesz w ostrowie? jak pozwolisz, przymierzyłbym d*pę do bimarco :naughty:

Raczej nie, będę może na Dub It... Ja mam 173cm wzrostu i waga około 73kg, experty są dla mnie idealne, kumpel ma futury i już jest trochę luzu...

szkoda, kurde to ja mam 10cm i 17km więcej, myślałem właśnie nad futurą. :wink:

Opublikowano
  • Autor
gracek bedziesz w ostrowie? jak pozwolisz, przymierzyłbym d*pę do bimarco :naughty:

Raczej nie, będę może na Dub It... Ja mam 173cm wzrostu i waga około 73kg, experty są dla mnie idealne, kumpel ma futury i już jest trochę luzu...

szkoda, kurde to ja mam 10cm i 17km więcej, myślałem właśnie nad futurą. :wink:

No to futura co najmniej, do expertów nie wejdziesz...

Opublikowano
Kozak:kox:, trochę hebla z tyłu brakuje w porównaniu do przodu:wink:, bedziesz wkładał cos większego?

Kiedyś tak, albo z rs4 albo 300mm z s4 b6, chyba że wymyślą coś jeszcze innego a równie dobrego bądź lepszego :wink:

szukaj od eRS-y, ale tutaj tylko kpl z osłonami i linkami hamulcowymi

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Auto do sprzedania, tak jak stoi ze wszystkimi częściami które mam m.in turbiny po regeneracji, blok silnika po remoncie, 3 kartony części itd

Cena: 42tyś zł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.