Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wszystko sie da :D nawet i przednie od 288/312 dalo by pewnie rade podciac/podrezac

  • 4 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gracjan gdzie robiłes rollbar?

Opublikowano
  • Autor

gracjan gdzie robiłes rollbar?

Materiał kupiłem w Ireco a montaż własnoręcznie :)

Skoro temat odkopany to kilka info o aucie, auto żyje i ma sie dobrze, modów brak z eksploatacji wymiana klocków przód, płynu hamulcowego i poduszek pod skrzynią i silnikiem oraz regeneracja alternatora...

dNgfbZl.jpg

J2q0Y4m.jpg

JPpD4lF.jpg

3zw8DFT.jpg

Opublikowano

żeś se podnosnik na podwórku zamontował ?? Pełen szacun Gracek :wink:

Opublikowano
  • Autor

żeś se podnosnik na podwórku zamontował ?? Pełen szacun Gracek :wink:

Ile idzie robić na żabie i kobyłkach :decayed: Zostało w przyszłym roku obecny garaż rozebrać i zadaszyć całość ;)

Opublikowano

MógłbyM cie prosić abys pokazal jak świeci tobie ten bix ?

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

Gracjan a masz jakies plany tego rollbar-a lub cos w tym stylu ? Bo chce przez zime stwozyc sam rollbar

Opublikowano
  • Autor

Gracjan a masz jakies plany tego rollbar-a lub cos w tym stylu ? Bo chce przez zime stwozyc sam rollbar

Nic nie mam, wydaje mi się że nie warto kombinować samemu, kupujesz materiał od nich, dopasowujesz do auta i masz problem z głowy a cenowo podejrzewam że dużo nie zaoszczędzisz...

Opublikowano

Gracjan a masz jakies plany tego rollbar-a lub cos w tym stylu ? Bo chce przez zime stwozyc sam rollbar

Nic nie mam, wydaje mi się że nie warto kombinować samemu, kupujesz materiał od nich, dopasowujesz do auta i masz problem z głowy a cenowo podejrzewam że dużo nie zaoszczędzisz...

a ty ile zapłaciłeś ? moze byc na priv.....daj jakies namiary

Opublikowano
  • Autor

Gracjan a masz jakies plany tego rollbar-a lub cos w tym stylu ? Bo chce przez zime stwozyc sam rollbar

Nic nie mam, wydaje mi się że nie warto kombinować samemu, kupujesz materiał od nich, dopasowujesz do auta i masz problem z głowy a cenowo podejrzewam że dużo nie zaoszczędzisz...

a ty ile zapłaciłeś ? moze byc na priv.....daj jakies namiary

Materiał na rollbar wyszedł 1000zł, http://www.ireco.com.pl/

Opublikowano

Że ja przegapiłem temat. Piękna bestyjka.

Opublikowano

siemka auto super gratki

jak potrzeba cos forumowiczom z Ireco motosport to na prv

Opublikowano

byly ale widocznie zostaly stare i tarcza jest duzo wieksza w tym przypadku niz oslona

Ja mam seryjne liftowe s4 osłony (256mm) i na to tarcza 300mm. O dziwo bardzo fajnie się zgrywają, bez grama rezania ;)

Opublikowano

O aucie już nie będę pisal kolejny raz, ze kocur :)

Zazdraszczam w tej chwili bardziej podnośnika !

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Czas odkopać temat :decayed:


Farba wrinkle na pokrywach zaworów niestety nie zdała egzaminu i zaczęła odpadać, zmiana koloru na czarny mat, tym razem pomalowane proszkowo... Po przerobieniu wszystkich możliwych patentów na napisy na oponach, zdecydowałem się na zakup przyklejanych Tire Style, czas pokaże ile to warte ale juz na starcie zapowiada się dużo lepiej.


PHWhXyK.jpg


pWzY6TA.jpg


UtTNMJg.jpg


uJrQNZb.jpg


B5LSEm0.jpg


9YY6lAZ.jpg


UJGLEe9.jpg

Opublikowano

kozak auto

Opublikowano

Jest bomba :audi:

Opublikowano
  • Autor

Pojawiły się wloty z Focusa RS więc od razu brałem...

OEtuIIm.jpg

zZJ3eMW.jpg

Coś takiego trzeba wyciać :wink:

HBnST07.jpg

Bez maski też fajnie :decayed:

8PiFS4U.jpg

17LneKe.jpg

HpWeNde.jpg

Aktualnie wloty są u lakiernika a ja może jutro znajdę czas żeby wyciać otwory w masce...

Opublikowano

Ogarnales mache na testy czy na tej ogarniasz ?

Opublikowano
  • Autor

Ogarnales mache na testy czy na tej ogarniasz ?

Na swojej :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.