Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Niskie i szerokie A4 2.6 by Rafal


312MC

Rekomendowane odpowiedzi

Puki co auto rozebrane, wymieniają sie drzwi i błotnik oraz naprawiona bedzie tylna reperaturka. Przy okazji wyciągnołem fotele i kanape zeby wszystko dokładnie wyprać razem z dywanem.[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 11:35_________________________________________________A co do gadżetów to wlecą takie lampki na tył...czy podlączenie ich tzn wtyczka jest taka sama jak w lampach przed liftowych

62c3620a740c7990med.jpg

wtyczka jest taka sama, tylko trzeba dwa kabelki zamienić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało sie znaleść ( http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=3382.0;highlight=tylne+lift )...szkoda że zdjęcia sie nie otwieraja ale chyba opis na tyle dokładny ze nie powinno byc problemu.[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 12:36_________________________________________________Szkoda wyceniona przez InterRisk na 4300zl...co do naprawy to:

-części 450zł (drzwi przednie i tylne w kolorku i stanie idealnym, błotnik przedni w kolorze i stanie idealnym)

-materiały do naprawy tylnego błotnika i przepolerowania całego auta 150zł

-robocizna 0zł...no może 4ro pak Lecha na niedziele żeby była wena do grzebania

Reasumując to koszty naprawy są w okolicach 600zł...czyli raczej źle nie wyszedłem...noi zawsze pozostaje nr telefonu do miłej pani spraczyni zajścia :naughty:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 20:04_________________________________________________Z racji sobotniej nudy zabrałem się wreszcie za renowacje przednich lampionów Hella Audi S4 Xenon :naughty:...i chyba nie wyszło źle :gwizdanie:...kilka fotek z operacji

Tak wyglądały lampy przed polerowaniem:

b7684427434ad733med.jpg

Tak po polerce:

e5926578fcbbea8amed.jpg

A to efekt końcowy :kox:

e1d37510c00b9fafmed.jpg

60f65b00d557a3bdmed.jpg

e1d37510c00b9fafmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zaraz lepiej. :good: Tylko z tym grillem coś zrób bo tak jakoś biednie wygląda. Wydaje mi się że z :audi: lepiej bu wyglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i brakuje kratki w zdesiu :kox:

Kratke pozyczył sobie ktoś na parkingu w Karpaczu :evil:

No zaraz lepiej. :good: Tylko z tym grillem coś zrób bo tak jakoś biednie wygląda. Wydaje mi się że z :audi: lepiej bu wyglądał.

Na dniach bedzie gril od RS4 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli sie nie myle to kupiles grill RS4 za 300zeta? nowka ?:D Jesli ten co strone wczesniej to ja tez taki kupilem tylko zaczepy moga peknac podczas montowania bo nie sa az tak elastyczne jak w zwyklym poliftowym grillem. Bedzie troche zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli sie nie myle to kupiles grill RS4 za 300zeta? nowka ?:D Jesli ten co strone wczesniej to ja tez taki kupilem tylko zaczepy moga peknac podczas montowania bo nie sa az tak elastyczne jak w zwyklym poliftowym grillem. Bedzie troche zabawy.

przeciez zaczepy w grillu RS sa elastyczne i nic nie peka :cool1: ja juz nie raz go wyciagalem i nadal wszystkie cale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli sie nie myle to kupiles grill RS4 za 300zeta? nowka ?:D Jesli ten co strone wczesniej to ja tez taki kupilem tylko zaczepy moga peknac podczas montowania bo nie sa az tak elastyczne jak w zwyklym poliftowym grillem. Bedzie troche zabawy.

Kupiłeś za 300 grill ori czy fake?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mowie o oryginale bo go nie mialem w reku. Mowie o tym grillu co jest stronke wczesniej. Taki sam kupilem i patrzac na zaczepy to ciezko bedzie go zamontowac zeby nie polamac zaczepol. Malo elastyczne.

http://allegro.pl/gril-audi-rs4-b5-dla-a4-s4-i1199582267.html

Kupilem ten grill od sida. Kolega chyba tez taki sam kupil jesli sie nie myle?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mowie o oryginale

to wiadomo ze jest kupa :sick3: , ale wczesniej 312MC napisal

Na dniach bedzie gril od RS4

wiec mowimy o ori (przynajmniej domyslam sie ze chodzi o ori)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebawem bede chcial zalozyc ten grill okaze sie czy bez problemow da sie go zamocowac. Nie mialem grilla RS oryginalnego takze nie wypowiem sie na temat nie ori z tym ze napewno bedzie ciezej zalozyc go niz zwykly grill poliftowy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miał być zamówiony nie ORI ale skoro mówisz ze takie rzeczy sie z nim dzieja to sie zastanowie jeszcze. ORGINALNY moge mieć w dobrej cenie ale poco przepłacać jak nie widać różnicy :mysli:

Kto nie widzi różnicy ten nie widzi :przebiegly:, ale jak piszecie że sie mu łamią zaczepy, przeciez Dawid go montował do siebie i o niczym takim nie było mowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może montowali go na dworze przy -10stopniach i dla tego połamy sie zaczepy :confused4:. Jutro podjade do znajomego od gratów audi i zobacze co za gril ma i jaka cena ostateczna za niego bedzie i zdecyduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tutaj nie napisal ze zaczepy sie komus polamaly. Jeszcze nie mam mozliwosci zalozyc nie ori Grill RS4 to do konca sie nie wypowiem .Tylko pisze ze normalny grill poliftowy ma bardzo elastyczne zaczepy w porownaniu z grillem rs nie ori. Zamontuje to ocenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...