Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Passacik stary ale jaryy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WItam panowie przedstawiam wam moj stary lecz nadal aktualny pojazd :P

Silnik diesel 1.9 chyba rok 94 i to chyba wszystko na ten temat bo co tu innego pisac samochod teraz służy teraz do pracy ...

zdjcie109i.jpg

zdjcie110x.jpg

Opublikowano

Fajny :tongue4:

Dodaj więcej fotek i może jakis opisik daj :) ?

który rok jaki silnik itp

Opublikowano

Miałem takiego kiedyś kolor śliwka wersja trend,gleba i 16tki Ozety :naughty::decayed:

niezatapialny wóz, z wnętrzem rozmiarów stodoły :good:

Opublikowano

To były auta pancerne!Ale w 94r. to już 1.9 a nie 1.6

Opublikowano

Gniotsa , nie łamiotsa

Bardzo solidna konstrukcja , dzieki której VW wyrobiło sobie markę jednego z nasolidniejszych ...

Graty fury , powiedzcie mi czy to prawda ze taki Pasacik ma prze chooooj wielki bak paliwa ? ponad 80 L czy to jest tylko plota ?

Opublikowano

bujda. zbiornik to 70 l.

Opublikowano
  • Autor

u mnie bak 70l jest wlasnie w choooj miejsca ale w srodku :)

Opublikowano

Ja do takiego passata,stojąc jednym bokiem na krawężniku i odpowietrzając co chwile,wlałem 90l :shocked:

Opublikowano
  • Autor

to ladnie ja wiecej niz 70l nie wlalem w niego :gwizdanie:

Opublikowano

mialem 5 lat passka b4, na forum passata czytalem ze jakis kolo z odpowietrzeniem wlał do baku kolo 105 litrow, pewnie troche przesadzil

ale te 90 z odpowietrzeniem spokojnie wchodzi

Opublikowano

bujda. zbiornik to 70 l.

właśnie że nie bujda :) zbiornik jest 70l to fakt ale po otwarciu klapki i okręceniu korka jest taki magiczny pręcik. Wlewamy pod korek potem wciskamy go i robi się nam więcej miejsca w baku... (on pompuje gdzieś w przewody to paliwo) wtedy dolewamy jeszcze prawie 20l :) Miałem tego passata od 1997 do 2008 i wiem o nim praktycznie wsio :) Ale 1994 rook to nie bardzo bo od 1993 były już B4. Dopieścić i jeździć

Pozdrawiam,

Grado

Graty fury. gdyby w moim była klima to bym go w życiu nie sprzedał miał 280 tkm 1.9 TD (AAZ) 75KM i śmigał

Opublikowano
  • Autor

ty u mnie chyba tez jest taki silnik w sumie nie wiem bo w dowod nie patrze a z tylu nie ma oznaczenia mi sie nim do dzis bardzo dobrze jezdzi

Opublikowano

Ale w 94r. to już 1.9 a nie 1.6

gdzie ktoś pisał,że 1.6 ?

mój był 1.8 na pełnym wytrysku model 93' :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak bede mial dostep do niego to spojze w dowod :cool1:

Opublikowano

gdzie ktoś pisał,że 1.6 ?

Pisał.pisał w pierwszym poście,ale już poprawił.Też miałem 1.8 pełny wtrysk 112ps robił robotę :evil:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

W B3 też występował zarówno 1.6TD i 1.9D

Pancerne auto skąd pewnie wzieła się jego nazwa potoczna pancernik

Widzę kolega z okolic Płocka.Ja koło Gąbina mam rodzinę.Pozdrawiam

Opublikowano

Mój ojciec miał takiego przez kilka lat z silnikiem 1.9TD. A do baku wchodziło prawie 100L.

Opublikowano
  • Autor

gabin to wcale nie tak daleko

Opublikowano

dobre wozy a jest to model b3 prawdopodobnie jakiś 91r

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.