Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

tzn wiesz, coś tam gryzł ale żeby pozbyć się głębszych rys musiałem wytoczyć ciężkie działa:decayed:

lakier był mocno zapuszczony więc nie przebierałem w środkach, auto robię na raty po dwa elementy, może następnym razem będzie trochę czasu na jakieś fifty-fifty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiedzieliscie, że rainx jest dostępny na lotosie w cenie 23 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bawię się powoli przy lakierze na którym widać jakąkolwiek pracę, w przeciwieństwie do mojego srebrnego:wink:

nie można tego samego powiedzieć o fotkach, bo pstryknięte telefonem... niemniej coś tam widać

lakier w kiepskim stanie, twardy laser rot na 13-letnim audi, cuttingowe pady nie chciały się tego łapać, musiałem użyć wełniaka - później było już z górki:decayed:

zestaw tradycyjny czyli Ultimate Compound i Ultimate Polish, niska półka ale daje radę

spektakularnych 50/50 nie ma, za to tylne drzwi zrobione, przednie jeszcze nie

http://i1049.photobucket.com/albums/s389/michal_s87/20120515086.jpg

a tutaj już i przednie zrobione:naughty:

http://i1049.photobucket.com/albums/s389/michal_s87/20120515087.jpg

Michał menzerna albo scholl, bo tym UC się zajedziesz a efektu i tak nie będzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że lepszy byłby chociaż zestaw menzerny, ale jak się nie ma co się lubi itd:wink:

zresztą efekty mnie zadowalają, właściciela auta również a to najważniejsze

d*pa ze mnie nie fotograf, ale jutro postaram się zrobić jakieś fotki 50/50 dla porównania:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś może polecić jakiś konkretny sklep z kosmetykami samochodowymi na terenie śląska lub małopolski? :)

Z góry dziękuję!

Pozdrawiam,

Adam

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ----------

Witam,

Czy ktoś może polecić jakiś konkretny sklep z kosmetykami samochodowymi na terenie śląska lub małopolski? :)

Z góry dziękuję!

Pozdrawiam,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za linki.

W pierwszym nie widzę żeby mieli siedzibę a właśnie chodziło mi o zakupy "na żywo".

Za to z drugiego na pewno skorzystam i możliwe że nawet z myjki bo widzę że konkretni :)

Pozdrawiam,

Adam

---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ----------

Dziękuję bardzo za linki.

W pierwszym nie widzę żeby mieli siedzibę a właśnie chodziło mi o zakupy "na żywo".

Za to z drugiego na pewno skorzystam i możliwe że nawet z myjki bo widzę że konkretni :)

Pozdrawiam,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani sprzętu, ani talentu do fotografowania...

nie robię tego lakieru na 100% bo po prostu się nie da, niektóre uszkodzenia są na tyle poważne że zostaje tylko lakiernik:kwasny:

fotki oczywiście po przetarciu IPĄ

DSCN0244.jpg

DSCN0245.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajnie Ci kolego to wyszło, różnica w odcieniach od razu rzuca się w oczy :naughty: Czym ten lakier tak dopracowałeś Megsem UC czy czymś podobnym :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomozecie w dobrym doborze kosmetykow.

Mam juz:

1.Gold Class Car Wash Shampoo

2.Deep Crystal Polish - czysta politura

3.Deep Crystal Step 1 Paint Cleaner

co dalej jeszcze kupic i w jakich kolejnosciach stosowac..potrzebuje jeszcze jakis fosk scierny....itd.

Dodam ze wyzej wymienione kosmetyki kupywalem wyrywkowo poniewarz wiele osob chwalilo je w tym watku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki aplikator zastosować do UC ?

Monster Shine Aplikator Tri-Color German

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AG lether cleaner ---> Turtlewax Lether cleaner & conditionet + aplikator, mikrofibry i szczoteczka do skory... efekt

dscf1969x.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...