Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Naklejka na Audi .. gdzie kupić .. ..


ppaziuu

Rekomendowane odpowiedzi

Maciek, Tymon jakiej wielkosci i jakiej barwy interesowaly by was naklejki :?:

w przyszlym tygodniu bede moze robil :wink4:

ps: jesliby ktos z was chcialby t-shirt z takim logiem to tez jestem w stanie zrobic :gwizdanie:

Arek, jaka cena za koszulkę by wyszła :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj znac jak z cena .. i jaki wymiar .. .. musi byc ladna i duza aby dobrze sie prezentowala ..

znam chłopa z Wrocławia, który ma taką naklejkę i sam je robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to biore sie za naklejki, jak beda dam znac :wink4:

a co do koszulki to cena wychodzi w granicach 35-40 zl. chociaz czekam na info bo bawelna ma isc do gory o jakies 15% :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek to może zaczniesz robić koszulki z logo b5 battalion , było juz parę fajnych projektów , można by to reanimować i pchnąć do przodu , ja się za to nie wezmę, bo się przeprowadziłem i nie mam znajomej drukarni ,co by na bieżąco robić po 10-20szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to biore sie za naklejki, jak beda dam znac :wink4:

a co do koszulki to cena wychodzi w granicach 35-40 zl. chociaz czekam na info bo bawelna ma isc do gory o jakies 15% :confused4:

łykną bym taką lepe gdyby była wielkości identycznej jak znaczek audi na tylnej klapie b5 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek to może zaczniesz robić koszulki z logo b5 battalion , było juz parę fajnych projektów , można by to reanimować i pchnąć do przodu , ja się za to nie wezmę, bo się przeprowadziłem i nie mam znajomej drukarni ,co by na bieżąco robić po 10-20szt.

Odnośnie koszulek to znalazłem firmę co się tym zajmuje także można by coś w temacie podziałać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś już coś wie na temat naklejki z pierwszej strony .. duiże logo audi .. ? ..

ktoś robił jakieś rozeznanie .. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra misisaki bylem dzisiaj w firmie na rozmowach i ...

ceny jeszcze nie znam ale ... :)

Na zdjeciau z pierwszej strony jest "stare" logo cos na zasadzie

800px-Audi_logo.png

ja sobie bede robil juz nowe logo czyli

f6c1bff48474bcdd73aa291f937dba24,0,1.jpg

W wtorek daje auto do oklejki i po odbiorze porobie zdjecia

Ja robie na srebrnej folii z szarymi cieniowaniami (bedzie efekt 3d + ma sie mienic w sloncu - ciekawe)

to sa wstepne ustalenia nasze koles ma sie zastanowic i jeszcze ewentualnie cos zmienimy :)

Ciekawostka

Firma do ktorej oddaje autko okleja samochody dla Audi - wiec dobrze trafilismy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek to może zaczniesz robić koszulki z logo b5 battalion , było juz parę fajnych projektów , można by to reanimować i pchnąć do przodu , ja się za to nie wezmę, bo się przeprowadziłem i nie mam znajomej drukarni ,co by na bieżąco robić po 10-20szt.

Ive ja nie widze problemu ale musza byc konkrety. pamietasz jak bylo ostatnio jedni chcieli takie logo, drudzy takie, trzeci zas chcieli logo z przodu, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucam 2 foty na przymierzenie - oklejenie na stale bedzie dopiero lub juz jutro :)

img5312k.jpg

img5313v.jpg

logo wyszlo grube i baaaardzo dobrze widoczne ale kazdy moze sie ugadywac z nimi co i jak :) - mnie sie tam ogulnie podoba :P

Logo bylo tez naklejone na szyby ale nie robilem zdjecia (wyszlo fajnie ale MEGA sie w oczy rzucalo )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wygląda ciekawie :> Jak będzie na szybach to powinno być lepiej. Ale na focie w pierwszym poście wygląda ładniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...