Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Przewody/węże klimatyzacji


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

od toma77 80 dyszek :naughty:

Dokładnie :good:

Ja mam to szczęście i osuszacz był mieniony jeszcze w serwisie w Niemczech w 2008r. ( historia serwisowa )

Wczoraj mierzyłem multimetrem temperaturę przy wylocie z kratek , klima ustawiona na LO i maksymalny nawiew - temp. wynosiła 3 - 4 oC :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To osuszacz jest az w takim stopniu odpowiedzialny za chłodzenie?? ja nie mam pojęcia ile ile u mnie przy wylocie jest ale na moje około 10 stopni :disgust:

Nie wiedziałem, ze TOM77 ma tez takie coś a zostawiłem już u niego jakieś 2 tysiączki :przebiegly: a juz niedługo pojedzie od niego paczuszka na jakiś 1000zł znowu, więc chyba domówe ten osuszacz :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To osuszacz jest az w takim stopniu odpowiedzialny za chłodzenie?? ja nie mam pojęcia ile ile u mnie przy wylocie jest ale na moje około 10 stopni :disgust:

Nie wiedziałem, ze TOM77 ma tez takie coś a zostawiłem już u niego jakieś 2 tysiączki :przebiegly: a juz niedługo pojedzie od niego paczuszka na jakiś 1000zł znowu, więc chyba domówe ten osuszacz :przebiegly:

Mam ten sam problem - klima chlodzi ale wiem, ze moglaby chlodzic lepiej. Jak w zeszlym roku nabijalem i spytalem o stan filterka to koles powiedzial, ze cisnienia sa OK i napewno jest dobry ale po nabiciu klimy mierzyl termometrem i temperatura tez oscylowala w granicach 8-10 stopni i troche sie dziwil i tak juz zostalo do dzis. Musze, sie przyjrzec przewodom - rozumiem ze jesli jeden z nich bedzie tylko do polowy zimny to filterek do wymiany + serwis klimy... :mysli::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To osuszacz jest az w takim stopniu odpowiedzialny za chłodzenie?? ja nie mam pojęcia ile ile u mnie przy wylocie jest ale na moje około 10 stopni :disgust:

Nie wiedziałem, ze TOM77 ma tez takie coś a zostawiłem już u niego jakieś 2 tysiączki :przebiegly: a juz niedługo pojedzie od niego paczuszka na jakiś 1000zł znowu, więc chyba domówe ten osuszacz :przebiegly:

Mam ten sam problem - klima chlodzi ale wiem, ze moglaby chlodzic lepiej. Jak w zeszlym roku nabijalem i spytalem o stan filterka to koles powiedzial, ze cisnienia sa OK i napewno jest dobry ale po nabiciu klimy mierzyl termometrem i temperatura tez oscylowala w granicach 8-10 stopni i troche sie dziwil i tak juz zostalo do dzis. Musze, sie przyjrzec przewodom - rozumiem ze jesli jeden z nich bedzie tylko do polowy zimny to filterek do wymiany + serwis klimy... :mysli::cool1:

to nie tak jak ciepły do połowy ja tak mam a dysza rozprężna czyściutka :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie cieńszy wąż przed dławikiem ciepły, natomiast za zimy, grubszy zimy cały. Tak ma być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak ma w końcu być? :disgust:

od kabiny do dławika zimny a za nim ciepły

Tak ma być bo ja tak mam :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kabiny do dławika zimny a za nim ciepły

Tak ma być :good: , ale nie może być "gorący" - u mnie jest powiedzmy ... "letni" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącze się pod temat, gdzie można kupić ten dławik, bo szukam na allegro i nie ma , możecie podesłać jakieś linki albo adresy sklepow on line?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawlo 2004 jakie masz teraz temperatury na wylocie z kratki na postoju u mnie jest to samo na LO (max) nawiew na nogi i środkowa kratkę, podczas jazdy na kanale 60 temperatura 4C, a na postoju włącza się drugi bieg wentylatora a temperatura wzrasta do 12C i tak pozostaje czy to normalne ?Dodam ze temperatura na zewnątrz 28C Klima nabijana 2 tyg temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mierzyłem temp. powietrza na wylocie z kratek multimetrem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściwie chodzi mi o to ze na postoju leci cieplejsze powietrze a wentylator chodzi na max aż do ruszenia i wtedy zaczyna się zima :) wentylator wolniej się kreci

Wszystko masz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawlo 2004 jakie masz teraz temperatury na wylocie z kratki na postoju u mnie jest to samo na LO (max) nawiew na nogi i środkowa kratkę, podczas jazdy na kanale 60 temperatura 4C, a na postoju włącza się drugi bieg wentylatora a temperatura wzrasta do 12C i tak pozostaje czy to normalne ?Dodam ze temperatura na zewnątrz 28C Klima nabijana 2 tyg temu

Nie wiem ile jest stopni przy wylocie ale mam tak samo jak włączę klime i stoję w miejscu to nie leci zbytnio zimne powietrze ale jak juz rusze i jadę to zaczyna mrozić i to konkretnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...