Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6,3.0 V6] Audiczka - DjLeonn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!! Wszystkich....

To i ja się pochwalę - Audi A4 B6 3.0 V6 30V 220KM , 2004 pakiet s-line itp... Sorki, że jest troszkę brudne :gwizdanie:

dsc02140dk5.th.jpg dsc02141gv6.th.jpg dsc02142kb6.th.jpg

dsc02143at2.th.jpg dsc02144sm1.th.jpg dsc02145iq0.th.jpg

Pozdrawiam

Opublikowano

piękna jak każda :audi: :oklaski:

Opublikowano

Super silnik i wogóle wyposażenie miodzio! Lukas z naszej ekipy warszawskiej ma podobnego.

Do pełnego s-line brakuje jeszcze przedniego zderzaka i listew bocznych. Ale to można bez problemu wyrezac. Jakby co to mam duże doświadczenie :)

Opublikowano

Piękna furka, graty. :gwizdanie: [br]Dopisany: 02 Sierpień 2007, 12:27 _________________________________________________widze ze brak xenonków.... :confused4:

Opublikowano

Silnik piekny, kolor troche nudny :), do wypasu brakuje tylko xenonow, bose i tempomatu...

ps. Pod srodkowym nawiewem masz wgnieciona tapicerke?

Opublikowano
  • Autor

Szukałem czarnego , ale co tam .... , a co do wgniecenia to był zamontowany tam wyswietlacz od telefonu Nokia , który jest na sprzedaż na allegro...

http://allegro.pl/item220094810_telefon_samochodowy_nokia_810_bcm_okazja_.html

Opublikowano

Bardzo fajna niunia elegancki silniczek :a4fan: chyba przydało by się :quattro::P

Opublikowano

No i nie masz napedu na 4 łapki... "paździoch" :D

Opublikowano

No siostrzyczke widze :hi:

Fajny zawias ile to jest -???

No i listwy wew.

kolor troche nudny

ja ci dam nudny :rant::decayed:

Lukas z naszej ekipy warszawskiej ma podobnego.

tylko z silnika i koloru :tongue4:

Opublikowano

Ładny sedan :a4fan:

Wizualnie pasowały by większe felgi :th:

Opublikowano
Fajny zawias ile to jest -???

Wyglada na ori sline'owy. U mnie jest podobnie.

Opublikowano

Bardzo ładna :a4fan:, S-line :thumbup: no i silnik mówi wszystko :) dołóż spojlerek i będzie git :a4fan:

Opublikowano

Ładny model, wypasik mi się podoba , zawsze można oś dorezać,

ale zastanawia mnie jak mogli w nrd/rfn nie dać Q.

Opublikowano

Bardzo smakowa :)

I jeszcze kolorek odpowiedni :)

Fakt, szkoda że bez Q, ale i tak na pewno "daje rade" :)

Gratki :)

Opublikowano

Jeżeli chodzi o kolor to rewela - i ja na waszym miejscu uważałbym z takimi tekstami bo prezes też taki kolorek ma :decayed:

Rozumiem, że dopisujemy nowego kolege do zakupu grupowego spojlerków??

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,14999.30.html

Opublikowano

V6, s-line, RNS-E malinka :thumbup:

a, ze sedan bez :quattro: to...niewazne ;)

Opublikowano

fantastyczna, kolor wg jeden z 3 najlepszych...brak xenonow hmm to raczej blogoslawienstwo (ach te palace sie zarowki) Felgi tez sa super i naprawde brak tylko tego spoilera (bajerancki drobiazg)

Opublikowano

bardzo ładna ! nie byłą bita bo coś ta dokładka zderzak przedniego jakoś tak nie świruje... ale i tak malina ! :)

Opublikowano

Mi się bardzo podoba i bez Q ale nie ukrywam że marze o przejażdzce napędem Q w zimie to musi być piękne uczucie :hi:

Opublikowano

ładna seria, też taką chcę :thumbup::a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.