Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Jaki akumulator ?


agart

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zapytać jaki powinien być akumulator do 1.9 tdi 131KM, ile amperogodzin??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie trochę z innej beczki. Mam 1.9 TDI AWX jak powyżej i chciałbym kupić akumulator 80Ah, ale np Bosch S4 ma wymiary 315x175x175 i jest ryzyko, że nie wejdzie (?), sprzedawca podpowiedział, że do tego modelu muszą być skrzynki o wymiarach 278x175x190 np takie

Czy Waszym zdaniem 74-76Ah styknie do standardowego wyposażenia? Swoją drogą słyszałem, że bardzo dobre są akumulatory varty.

PS szukałem już podobnych postów i nie znalazłem w podobnym deseniu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam AVFa i tu na 100% są skrzynki 315 - co dosc mocno ogranicza wybor - proponuje Molla stosowanego w pierwszym montazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swojej mam oryginalny od nowości i na naklejce jest napisane 12v 380A 72Ah DIN

Niestety wczoraj padł i po odkręceniu korków okazało się, że w jednej komorze zamarzła woda!

Orientuje się ktoś może czy da się go jeszcze naładować czy lepiej zainwestować w nowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swojej mam oryginalny od nowości i na naklejce jest napisane 12v 380A 72Ah DIN

Niestety wczoraj padł i po odkręceniu korków okazało się, że w jednej komorze zamarzła woda!

Orientuje się ktoś może czy da się go jeszcze naładować czy lepiej zainwestować w nowy?

Reanimacja na niewiele się zda, kupuj nowy, jak jesteś z Łodzi to podjedź do gościa na Zaolziańską, zna się na rzeczy i od razu ładowanko sprawdzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...