Skocz do zawartości
IGNOROWANY

przeprogramowanie skrzyni biegów?? czy odpowiednia dawka??


wosiek

Rekomendowane odpowiedzi

witam

dzisiaj podpiąłem się pod vaga i zastanawiają mnie 2 sprawy:

czy da się zakodować automatyczną skrzynie biegów tiptronic??

u mnie z tego co pamiętam kodowanie było takie 00003, czy mam dobrze ustawione?? bo wiem że włącza tam się program dsp i jakieś inne ustawienia (skrzynia po remoncie dlatego się pytam bo może coś się przestawiło jak była odłączana :mysli:)

a druga sprawa to wielkość dawki, wynosi ona coś koło 6mg, w poprzednim samochodzie miałem coś koło 3mg tylko że to było na pompie vp37 a na pd niewiem czy tak ma być lub ewentualnie czy można tą wielkość przestawić..

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik odpalony,nagrazny min 80 stopni,wszelkie urzdzenia wyłaczone (radio,klima,swiatla itp .... )

klikasz 01-silnik

klikasz 11-login

wpisujesz 12233 i enter,

klikasz 10 -adaptacje

wpisujesz kanał który Cie interesuje (w tym przypadku 01)

pokaze Ci sie okno z wartościa aktualna (np.32784) i na górze odpowiednik w mg/skok np.2.8 mg/skok.

W oknie obok mozesz wpisac twoja wartość (np.32768) wciskasz Test i odcztujesz wartość na górze w mg/skok ... jezeli Ci pasuje wciskasz Zapisz i masz ustawiona dawke ....

P.S Za przedstawiony opis nie odpowiadam i robisz to na własne ryzyko ... :!: ;-)

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy na pompowtryskach jest to samo co na pompie vp?? z tego co patrzyłem to w adaptacji nie chciało mi odczytać kanału 1go, 2 już mogłem ale nie mam pojęcia dlaczego pierwszego niee...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...