Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:hi: Jakoś Cie nie widziałem, trzeba było machać, trabić :naughty:

Pozdro :naughty:

Jechałem w tym nieszczęsnym korku :kwasny:

Opublikowano

wczoraj przed południem, zielony butelkowy avant b5 na dobrej glebie, felgach chyba 19-stkach wjeżdżał na most w kierunku na skansen w sanoku, widziałem to autko na zdjęciach ze spotów z dawnych lat:)

Opublikowano
wczoraj przed południem, zielony butelkowy avant b5 na dobrej glebie, felgach chyba 19-stkach wjeżdżał na most w kierunku na skansen w sanoku, widziałem to autko na zdjęciach ze spotów z dawnych lat:)

Pewnie MA4cka fura

---------- Post dopisany at 08:56 ---------- Poprzedni post napisany at 08:56 ----------

wczoraj przed południem, zielony butelkowy avant b5 na dobrej glebie, felgach chyba 19-stkach wjeżdżał na most w kierunku na skansen w sanoku, widziałem to autko na zdjęciach ze spotów z dawnych lat:)

Pewnie MA4cka fura

Opublikowano

wczoraj widziany wrcLaguna jak zasuwał przez słocinę po 16-stej:)

Opublikowano
  • Autor
wczoraj widziany wrcLaguna jak zasuwał przez słocinę po 16-stej:)

:decayed:

---------- Post dopisany 11-05-2012 at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2012 at 07:10 ----------

grzes1150 o 5.00 rano na Lubelskiej :wink:

Opublikowano

widziany na początku tyg david0 obok merkury marktet , kolega z blachami RLE Avancik B5 granat wtorek obok sądu chyba (wtorek )

Opublikowano

WRCLaguna w sobote przed 20, stał na prze prze prze świetnych światłach na słocinie;)

Opublikowano
  • Autor
WRCLaguna w sobote przed 20, stał na prze prze prze świetnych światłach na słocinie;)

Jak zawsze mnie wyczaisz :decayed:

Opublikowano

często gesto jestem na słocinie, jak nie ja to moja Panna Cię wyczai:)

---------- Post dopisany 21-05-2012 at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2012 at 12:02 ----------

wczoraj przed 18 w Rymanowie Zdroju, popilety sedan b5 na ładnych felgach czarnych wyjeżdżał spod pensjonatu POLONIA nr rej, rkr 68.. czy jakoś tak, ja stałem troche niżej;)

---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ----------

wczoraj przed 18 w Rymanowie Zdroju, popilety sedan b5 na ładnych felgach czarnych wyjeżdżał spod pensjonatu POLONIA nr rej, rkr 68.. czy jakoś tak, ja stałem troche niżej;)

Opublikowano

Pozdrowienia dla Wszystkich

p.s. Chłopaki nie ma Któryś pożyczyć na 3 dni wzmacniacza radia do B6 ?

Opublikowano

dziś w Boguchwale na światłach A4 b7 avant czarne:) z ramkami klubowymi RK - pozdro ;)

Opublikowano

Niedziele godzina 15.30 Wincentego Pola 13 a4 b5 szare wyjeżdżało z jedno kierunkowej ;D

Opublikowano

David0 dziś ok godz 18.20 w Lutczy

Opublikowano

Iverson widziany a raczej ścigany w Ja-dachach w Czwartek około 21.00

Ps. Ładna Bestia ;D

Opublikowano

Audi A4 b5 w sobotę chyba jak się nie mylę pod Marmaxem

Opublikowano

Miroo widziany wczoraj w Biłgoraju

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wczoraj pod Auchan na rondzie czarny avant jak mój z wlepką na klapie. Ja wjeżdżałem.

Opublikowano

wczoraj o 10.00 na podwisłoczu czerwony AVANT b6 rej. LTM :) Pozdro

Opublikowano

widziany slaweq dziś ok 15,40 pod wielka usilnie próbował przebić się przez korki hi ...[pozdro:banan::naughty:]

Opublikowano

poniedziałek 17;30 parking przy Leroy Merlin autko wrclagun-y :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.