Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z Krasnego w zasadzie strażów tam gdzie skręcałem to granica.

Opublikowano

Tam mieszkasz? o to trzeba sie na jakiegoś browara umówić :P

Opublikowano

No nie ma najmniejszego problemu !

PS: z ciekawości pracujesz gdzieś w palikówce czy typowy przejazd ?

Opublikowano

Pracuje i mieszkam w Palikówki. Okolice kościoła. Od dawna masz a4?

Opublikowano

Dopiero 3 miechy temu przydarłem z Germanii i wbrew wcześniejszemu nastawieniu zaczyna wciągać więc jest OK.

To pewnie się znamy :)

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierowcy czarnego B8 który jechał za mną od autostrady do warszawskiej ;)

Nie załapałem że ktoś z klubu może migać :D

Edytowane przez Grzechoo131

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierowcy czarnego B8 który jechał za mną od autostrady do warszawskiej ;)

Nie załapałem że ktoś z klubu może migać :D

:hi: wzajemnie

Opublikowano

Dopiero 3 miechy temu przydarłem z Germanii i wbrew wcześniejszemu nastawieniu zaczyna wciągać więc jest OK.

To pewnie się znamy :)

A ty przejazdem przez palikowke czy Pracujesz w okolicy?
Opublikowano

Tak akurat z pracy wracałem. Zakres mojej pracy to prawie całe podkarpacie :) choć ostatnio dużo czasu spędziłem niedaleko Śrubek.

Opublikowano

dziś w jaśle na ul. towarowej czarna b8 na blaszkach RZ i klubowych ramkach, kto to?

Opublikowano

30.11.br 13:30 srebrne a4 b7 sedan widziany na skrzyzowaniu powstancow warszawy z podkarpacka/dabrowskiego. Pozdrawiam !

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

dziś około 21 R7 JAREK pod Nowym Światem a koło KULI następne forumowe B7-ki......czyżby wszyscy w kręgle :D

Opublikowano

Jarek............ znalezli nas ..... :ph34r:........nowej kryjówki nam cza ........

:grin:

Opublikowano

Jarek............ znalezli nas ..... :ph34r:........nowej kryjówki nam cza ........

:grin:

Usłyszeli o rekordzie Jarka i stąd już wiedzą :grin:

Opublikowano

Człowiek nie może nigdzie pójść z Kumplami bo zaraz całe Forum wie...

:peace:

Opublikowano

Harry nie mijaliśmy się wczoraj czasem koło peugota w kraczkowej? po 18-stej :)

Opublikowano

Harry nie mijaliśmy się wczoraj czasem koło peugota w kraczkowej? po 18-stej :)

już załapałeś moje nowe audi :D , byłem u Grzesia , a ty gdzieś był ??

Opublikowano

Jechałem do brata :-)

Widziany dziś czarny avant b6 pod auchanem RLA 047** po 16-stej :)

Edytowane przez slimaczek89rz

Opublikowano

10:30 sliczna a6 czarna widziana na powstancow warszawy w kierunku "zapory" :) pozdrawiam !

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No to ja też śliczne forumowe B6 RLA dziś u mechaników w łące widziałem ... stało jakiś dwóch łebków i kłucili się że skoro są czerwone hamulce to musi mieć przynajmniej 500ps no ciekawa diagnoza :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.