RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

wrclaguna

Pozdro dla błękitnego sedana B6 z klubowymi ramkami spotkanego na małej obwodnicy. Szukałeś chyba intercars, bo pewnie z dawnej siedziby pokierowali Cię na nową?

PS. Ale kopciuch straszny :decayed:

Dokładnie tam jechałem, lekko gaz smyrałem bo hamulce docieram, u ciebie też ładnie na czarno dawało :decayed:

Godzina przed 13 duża obwodnica widziany Pilot24 :gwizdanie:

PS. Ale kopciuch straszny :decayed:

Godzina przed 13 duża obwodnica widziany Pilot24 :gwizdanie:

:a4fan::bicz2:

dzisiaj ok godz 13:30 warszawska granatowy awant b5 z naklejkami klubowymi RZ...costam :tongue4:

Dziś o 14 na wylocie na Lubelskiej widziałem b5 avant ciemny niebieski metalik z ramkami :hi: Kto to taki :co:

wczoraj granatowy sedan b5 z magnesem od cb na klapie przy Lwowskiej a dzisiaj znowu kolega Damcio na PCK

w poniedzialek 09.05. ok godz 14:30 kolo practikera czarne b7 2.0t nie wiem czy klubowe ale zaje... :good:

18 Maj 2011 czerwony LTM dziś od Tesco aż po komendę policji widziany :-) migałem ale chyba nie widział w lusterku :-)

20 maja w Starej Wsi pod sklepem widziany avant niebieski polift z naklejką