Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

:siema: chlopaki

a propos Arka auto nie jest jedyne w Rybolu koło mnie sąsiad ma podobną tylko srebrne fele zapodał

jesli chodzi o kolor to w Rybniku sa 3 albo i 4 sztuki ale zadna nie jest na gwincie i bialej feldze :tongue4:

Arek jaki olej lejesz do swojej niuni.

aktualnie syntetyk Castrola ale nastepny bedzie syntatyk z Motula :wink4:

ja tez bede w pazdzierniku kupowal olej :) mam kontakt w Rybniku na Motula prosto z hurtowni w cenie bodajrze 140 zl/5L, nie wiem jakie ceny ma Tom77 ale to sie sprawdzi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Dobry :hi:

Ja brałem od Tomka MOTUL SPECYFIC 505.01 (505.01 dla PD ty potrzebujesz 505.00) cena za 5 litrów 140 pln (cena w IC 230 pln)

Ceny w IC oczywiście bez zniżek

filtry z KNECHT'a

-paliwa 70 pln (cena w IC 122 pln)

-powietrza 48 pln (cena w IC 75 pln)

-oleju 23 pln (cena w IC 32 pln)

-pyłkowy 40 pln (cena w IC 65 pln)

Przesyłka 20 pln ( 25 pln za pobraniem )

Poza tym ma duuuużo innych części w fajnych cenach

Towar już na drugi dzień na miejscu , a brałem już nie raz od niego

Tel. do Tomka 604 247 010

Polecam :good:

[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 15:22_________________________________________________

Arek to jak bierzesz te tarcze , możesz wpaść wieczorem , jak ci nie pasuje to wpadnij w sobotę :wink4:

[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 15:26_________________________________________________Wiesiek jakbyś brał coś od Tomka to daj znać wziąłbym filtr paliwa - ma być podobno za***ista zima :kwasny: (podzielimy się kosztami przesyłki) zresztą już ktoś pisał też o filtrze (seves) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Magro żeby zapytać czy mogą mi podać kod do radia bo niemiaszek wyrwał z książki i nie mam, i przy okazji zapytałem kiedy moje autko było w serwisie i co, a no było w kwietniu tego roku na wymianę wahacza z przebiegiem 190000 km. :lol1::ok2:

Na razie kaski brak na wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Magro żeby zapytać czy mogą mi podać kod do radia bo niemiaszek wyrwał z książki i nie mam, i przy okazji zapytałem kiedy moje autko było w serwisie i co, a no było w kwietniu tego roku na wymianę wahacza z przebiegiem 190000 km. :lol1::ok2:

Dostałeś ten kod , bo jak nie to mam kumpla który by to "opanował" , taki magik z niego , w ogóle jakby ktoś z Was miał problemy z elektroniką w swoich niuniach mogę dać namiary na niego :naughty:

Nie mówię , że tak jest w Twoim przypadku (na pewno nie) ale Niemcy też cofają liczniki szczególnie przed wizytami w ASO (zdziwilibyście się jak często) :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się i mam taką nadzieję że to prawda, widziałeś rok produkcji właściciela w ogłoszeniu :polew:

Rok wcześniej był w nieautoryzowanym serwisie wymieniony rozrząd i inne tam duperele miedzy innymi tylne tarcze przy przebiegu 180000 km, po tarczach właśnie tylnych widać że są wymienione oraz klocki wszystkie.

W serwisie wymieniali pasek przy 90000 km i to się też zgadza. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się i mam taką nadzieję że to prawda, widziałeś rok produkcji właściciela w ogłoszeniu :polew:

Rok wcześniej był w nieautoryzowanym serwisie wymieniony rozrząd i inne tam duperele miedzy innymi tylne tarcze przy przebiegu 180000 km, po tarczach właśnie tylnych widać że są wymienione oraz klocki wszystkie.

W serwisie wymieniali pasek przy 90000 km i to się też zgadza. :gwizdanie:

ok :good:

Ja nie mówię że masz cofnięty licznik , tylko że Niemcy a nawet i w ASO ciulają :wallbash:

Wymień oliwę + filtry i będzie śmigać :wink4:

Do [AFN-a] filtry powinny być tańsze niż do mojego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobię, jak bym się decydował na zakupy u tego gostka to dam znać.

Nie wiesz czy ma Shela Helixa, bardzo dobry olej, lałem go do Mazdy DITD i to w półsyntetyku bo taki zalecali.

Teraz kupił bym syntetyk-jest promocja na oleje w Tesco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz kupił bym syntetyk-jest promocja na oleje w Tesco.

Poważnie , kupiłbyś olej w TESCO :?:

Castrol i Mobil to najbardziej podrabiane oleje :kwasny:

Polecam tylko i wyłącznie oleje MOTUL , LIQUI MOLY ewentualnie VALVOLINE

[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 18:07_________________________________________________Lej tylko i wyłącznie full syntetyk !!!

Na razie muszę spadać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek widziałem dzisiaj Ciebie w nowej furce w Rybniku ok godz. 11:00 nieopodal Hondy KUCZA. Zacna bestia :D

Dzięki Romek :notworthy:

Jak ładnie poleciały posty kiedy tylko zachciało się komuś nowej furki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jadac do pracy moglem rozwalic swoja A4 w Wodzislawiu ;( na szczescie jest cala ale wyladowalem na chodniku z lewej strony :confused4:

Teraz kupił bym syntetyk-jest promocja na oleje w Tesco.

Wiesiek tylko nie w Tesco, do takich sklepow ida oleje rozlewane w Polsce :cool1:

panowie to moze wspolne zamowienie zrobimy do Tom'a777 :?: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jadac do pracy moglem rozwalic swoja A4 w Wodzislawiu ;( na szczescie jest cala ale wyladowalem na chodniku z lewej strony :confused4:

ufff.. to jak do tego doszło? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jadac do pracy moglem rozwalic swoja A4 w Wodzislawiu ;( na szczescie jest cala ale wyladowalem na chodniku z lewej strony :confused4:

ufff.. to jak do tego doszło? :shocked:

debil wymusil mi pierwszenstwo z podporzadkowanej :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jadac do pracy moglem rozwalic swoja A4 w Wodzislawiu ;( na szczescie jest cala ale wyladowalem na chodniku z lewej strony :confused4:

ufff.. to jak do tego doszło? :shocked:

debil wymusil mi pierwszenstwo z podporzadkowanej :evil:

co za fiu* :angry::kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ładnie poleciały posty kiedy tylko zachciało się komuś nowej furki :naughty:

haah no dokladnie, jak raz w miesiacu ktos bedzie nowej fury szukal to raz dwa SK i SG dogonimy :decayed:

dzisiaj jadac do pracy moglem rozwalic swoja A4 w Wodzislawiu ;( na szczescie jest cala ale wyladowalem na chodniku z lewej strony :confused4:

ufff.. to jak do tego doszło? :shocked:

debil wymusil mi pierwszenstwo z podporzadkowanej :evil:

nosz kur trzeba miec normlanie oczy w duuuu.. Arek dobrze ze wszystko ok :good: mam nadz ze na kraweznik nie prowadzil borsztajn ;(

panowie to moze wspolne zamowienie zrobimy do Tom'a777 :?: :)

jestem za, potrzebowalbym filtr paliwa do mojej, jednoczesnie mam do sprzedania nowy filtr mana do 1,8T z 2wejscami i 1wyjsciem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cale szczescie ze nie jechalo nic z przeciwka i trafilem na wjazd do posesji, a nie duzy kraweznik...

a tak przy okazji pytanie do was: czy bylby ktos chetny na sprezyny obnizajace Eibach :?: chcialbym sie zamienic na ori sprezyny z doplata 100 zl :) moge rowniez zaoferowac wymiane sprezyn za drobna oplata :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

panowie to moze wspolne zamowienie zrobimy do Tom'a777 :?: :)

Ja się piszę , na razie potrzebuję filtr paliwa (może jeszcze coś dojdzie) , przesyłkę by się podzieliło na trzech ... czterech :naughty:

dzisiaj jadac do pracy moglem rozwalic swoja A4 w Wodzislawiu ;( na szczescie jest cala ale wyladowalem na chodniku z lewej strony :confused4:

Całe szczęście że wszystko OK :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...