Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

a co wy macie do tego 1 posta :?:, avant jest śliczny :naughty: i nie zmienię go bo to ja robiłem no chyba że większość ludzi powie żeby to zmienić to zmienię na inną :a4fan: :gwizdanie: w ostateczności :tongue4:

ja tam myslalem ze to po prostu sobie taki zart byl :polew::tongue4: :gwizdanie:

i tak go nie zmienie :tongue4::polew: avanty są :good:

hehe :good:

:wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

wkoncu po robocie :pali:

A ten avant w pierwszym poście dalej jest :wallbash:

no widzisz nadal jest :decayed: ale jak wpadnie nasz szpec od grafiki Blant to zobaczymy co da sie zrobic :wink4:

:cool1:

Co nie wierzysz :?:

Za tydzień będę i nie ma c**ja we wsi :cool1:

a ja przyszly tydzien mam I zmiane :decayed:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 20:01_________________________________________________no i wlasnie doczytalem ze avant zostanie :gwizdanie:

Opublikowano

leci na 240 kanale cyfry :kox:

Dzięki Wielkie , masz browara u mnie :good:

:hi: nie ma za co i tak szkoda było oczu a Ty też mi pomogłeś przy dywanikach jesteśmy kwita
Opublikowano

:hi: po robocie ... weekend :kox:

A ten avant w pierwszym poście dalej jest :wallbash:

Który bo nie kumam :?:

kiedys podobno ktos cos mowil ze ta b8 u gory zniknie a na jej miejsce wpadnie jakis sedanik :>

[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 18:40_________________________________________________

ja mam nadzieję że będę za tydzień już zawirusowany.

przepływomierz wymieniony, dolot uszczelniony.

mam nadzieję że wizyta z Panem A. 9 października tym razem będzie udana :)

wlasnie bo badboy Ty juz miales byc na wirusku, ale to w sumie nieduzo Ci tam Ali znalazl :wink4: a nie dziwie Ci sie ze Ci sie spieszy bo zima idzie :decayed:

ano chciałbym jeszcze przynajmniej tydzień nacieszyć się z wiruska:naughty:, jeśli pogoda na to pozwoli oczywiście, a ponoć się szykuje zima stulecia :gwizdanie: ,w sumie lepiej późno niż wcale gdybym już tak jeździł od miesiąca pewnie by już mocy brakowało i trzeba by było znowu coś rezać na wiosne :decayed:

cały problem tkwił tylko w przepływomierzu - całe szczęście, a dolot tylko trochę się na łączeniach pocił więc uszczelniłem go nowymi oringami i mam nadzieję że teraz wszystko będzie :good: i na spocie pojawię się zawiruszoną już wersją :evil:

Opublikowano

a gdzie na wira jedzoesz?

Opublikowano

a gdzie na wira jedzoesz?

Do Wojtka vel Aligatora :wink4:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 21:23_________________________________________________

:hi:

jaki miał nick ten kolo z pomalowanym dachem ten laiernik?

Adrian_73 bodajrze :>

na rozluznienie :gwizdanie:

30092010109.jpg

no ladna foteczka :confused4:

no i Polacy sie nie pokazali :( mogli wygrac chociaz jeden set

gdzie Ci pstryknęli fote w okolicach Rybca gdzieś? ja bym nie przyjął mandatu bo banana na ustach nie widać :decayed:

Opublikowano

a ja przyszly tydzien mam I zmiane :decayed:

to jedziemy w piątek :?:

[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 23:23_________________________________________________

A ten avant w pierwszym poście dalej jest :wallbash:

Avanta zostawcie tylko wstawcie w budzie [b6] :naughty:

:tongue4:

Opublikowano

:bry: w sobotni poranek

a gdzie na wira jedzoesz?

Do Wojtka vel Aligatora :wink4:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 21:23_________________________________________________

:hi:

jaki miał nick ten kolo z pomalowanym dachem ten laiernik?

Adrian_73 bodajrze :>

na rozluznienie :gwizdanie:

30092010109.jpg

no ladna foteczka :confused4:

no i Polacy sie nie pokazali :( mogli wygrac chociaz jeden set

gdzie Ci pstryknęli fote w okolicach Rybca gdzieś? ja bym nie przyjął mandatu bo banana na ustach nie widać :decayed:

w kujawsko-pomorkim jak nad morze jechalem tak fachowo mi gps usta zaslonil... jaby byl troche wyzej to nic by nie bylo widac, lekcja na przyszlosc :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:hi: z rana

a ja przyszly tydzien mam I zmiane :decayed:

to jedziemy w piątek :?:

no jasne :wink4:

Opublikowano

Dobry :hi:

w kujawsko-pomorkim jak nad morze jechalem tak fachowo mi gps usta zaslonil... jaby byl troche wyzej to nic by nie bylo widac, lekcja na przyszlosc :gwizdanie:

następnym razem przyklej go na środku szyby , nic nie będziesz widzieć ale przynajmniej nie będzie cię można zidentyfikować na fotce z fotoradaru :kox:

Opublikowano
  • Autor

koledzy dostalem info od Tom'a w sprawie oleju i filtrow

Ceny są następujące:

-olej Motul 8100 138 zł/5L

-filtr oleju Mann 30 zł

-filtr powietrza Mann 27 zł

-filtr kabiny Mann 27 zł

czy ktos jest jeszcze chetny na taki zestaw :?: jak ktos jeszcze cos potrzebuje od Tom'a to dajcie znac i w tym miesiacu wysle sie mu zamowienie :wink4:

Opublikowano

To jak pany zamawiamy coś od Tomka , bo mi doszły jeszcze świece żarowe ,wczoraj je tak z ciekawości sprawdziłem i wszystkie 4 spalone :kwasny:

Beru GN 046 takie będę potrzebował w IC kosztują 83 pln za szt. :wallbash: , gadałem z Tomkiem ma je za 180 kpl. ( szt. wuchodzi po 45 pln ) :wink4:

[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 10:27_________________________________________________Arek minuta po tobie :naughty:

Opublikowano

:hi: po nocce

Arek a spytaj czy ma Shell Helix, ja wolał bym Shela niż Motula a może będzie i tańszy.

Jak nie to piszę się na taki zestaw, ale jeszcze potwierdzę.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

koledzy dostalem info od Tom'a w sprawie oleju i filtrow

Ceny są następujące:

-olej Motul 8100 138 zł/5L

-filtr oleju Mann 30 zł

-filtr powietrza Mann 27 zł

-filtr kabiny Mann 27 zł

czy ktos jest jeszcze chetny na taki zestaw :?: jak ktos jeszcze cos potrzebuje od Tom'a to dajcie znac i w tym miesiacu wysle sie mu zamowienie :wink4:

hello :hi:

Arek sprawdz mi prosze filtr paliwa do mojego 1.8T avj -> mann albo knecht (prawdopodobnie 8E0 201 511G) tylko niech jeszcze Tom potwierdzi czy na pewno ma 2wejscia i 2wyjscia bo serio jest z tym problem i 2razy mi juz przyszedl zly :no:

i jakby to nie byl problem filtr kabinowy ale z weglem do b6 ile kosztuje :wink4:

Opublikowano
  • Autor

panowie jak macie jakies pytania do Tom'a to walcie bezposrednio do niego na PW :cool1:

ja napewno biore od niego olej i tylko pytalem czy ktos jeszcze cos od niego bierze to zamowimy to jedna paczka :wink4:

Opublikowano

Ja już wszystkie nr. części które potrzebuję i ich ceny znam także możemy zamawiać :wink4:

Chyba że ktoś się jeszcze dołącza :?:

Opublikowano

To jak pany zamawiamy coś od Tomka , bo mi doszły jeszcze świece żarowe ,wczoraj je tak z ciekawości sprawdziłem i wszystkie 4 spalone :kwasny:

Beru GN 046 takie będę potrzebował w IC kosztują 83 pln za szt. :wallbash: , gadałem z Tomkiem ma je za 180 kpl. ( szt. wuchodzi po 45 pln ) :wink4:

[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 10:27_________________________________________________Arek minuta po tobie :naughty:

jak sprawdzałeś stan świec żarowych ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.