Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kasperski jest ok ale ori a nie żadne wersje n kilka dni

no to będę musiał go wyj**ać i na nowo zainstalować AVASTA :wink4:

[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 22:52_________________________________________________

bitdefender total security 2010 jest dobry sam uzywam od 2 lat i jestem zadowolony

jest to program free ?

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak w piatek dam rade sie zamienic na 1 rano to zabiore sie z wami do gliwic na spota

Opublikowano

robert zrób formata i po reinstalce systemu od razu zaopatrz się w jakiś antywirus i tego typu bajery, to na trochę będzie spokój. Ewentualnie przeskanuj teraz jakimś dobrym antywirem typu Kasperski albo NOD32. ;)

polecam NODa :wink4: sam używam już długi czas - zero problemów, a co najważniejsze nie ma problemów z licencją, wchodzisz na google i cieszysz się licencją :wink4:

Opublikowano

Kasperski jest ok ale ori a nie żadne wersje n kilka dni

no to będę musiał go wyj**ać i na nowo zainstalować AVASTA :wink4:

[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 22:52_________________________________________________

bitdefender total security 2010 jest dobry sam uzywam od 2 lat i jestem zadowolony

jest to program free ?

niee ale mam ze tak powiem "patcha" z licencja do 2047 roku :gwizdanie:

Opublikowano

niee ale mam ze tak powiem "patcha" z licencja do 2047 roku :gwizdanie:

... yyyyy ... :rolleyes:

Opublikowano

Te 'patche' :> lubią jednak czasami blokować.. Skurczysyny, NOD32 rzeczywiście powinien dać radę. Ja ostatnio zainstalowałem winde 7 i już żałuje tej decyzji, szit jakich mało ;P

Opublikowano

Kasperski jest ok ale ori a nie żadne wersje n kilka dni

no to będę musiał go wyj**ać i na nowo zainstalować AVASTA :wink4:

[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 22:52_________________________________________________

bitdefender total security 2010 jest dobry sam uzywam od 2 lat i jestem zadowolony

jest to program free ?

z Avastem sie nawet nie maraś to taki antywirus jakby go w ogóle nie było :wink4:

Opublikowano

polecam NODa :wink4: sam używam już długi czas - zero problemów, a co najważniejsze nie ma problemów z licencją, wchodzisz na google i cieszysz się licencją :wink4:

to jak mogę go sobie ściągnąć od tak ?

zapodaj jakiś link do tego a ja zaraz "ssam" :naughty:

Opublikowano

Te 'patche' :> lubią jednak czasami blokować.. Skurczysyny, NOD32 rzeczywiście powinien dać radę. Ja ostatnio zainstalowałem winde 7 i już żałuje tej decyzji, szit jakich mało ;P

Ciesz się że nie próbowałeś z Vistą

Opublikowano

Te 'patche' :> lubią jednak czasami blokować.. Skurczysyny, NOD32 rzeczywiście powinien dać radę. Ja ostatnio zainstalowałem winde 7 i już żałuje tej decyzji, szit jakich mało ;P

blokowac nie blokowac od 2 lat mi tylko dni ubywa a zostalo mi jeszcze ponad 13k dni :kox:

Opublikowano

polecam NODa :wink4: sam używam już długi czas - zero problemów, a co najważniejsze nie ma problemów z licencją, wchodzisz na google i cieszysz się licencją :wink4:

to jak mogę go sobie ściągnąć od tak ?

zapodaj jakiś link do tego a ja zaraz "ssam" :naughty:

http://www.eset.pl/pobieranie/pobieranie/wersja-testowa-eset-nod32-antivirus.html

ssij.

potem już w programie musisz wpisać nazwę użytkownika i hasło. (kliknij na ikonkę i wciśnij ctrl+U)

tutaj masz ich pełno:

http://serialnod32.blogspot.com/

Opublikowano

polecam NODa :wink4: sam używam już długi czas - zero problemów, a co najważniejsze nie ma problemów z licencją, wchodzisz na google i cieszysz się licencją :wink4:

to jak mogę go sobie ściągnąć od tak ?

zapodaj jakiś link do tego a ja zaraz "ssam" :naughty:

http://www.eset.pl/pobieranie/pobieranie/wersja-testowa-eset-nod32-antivirus.html

ssij.

potem już w programie musisz wpisać nazwę użytkownika i hasło. (kliknij na ikonkę i wciśnij ctrl+U)

tutaj masz ich pełno:

http://serialnod32.blogspot.com/

Dzięki

:notworthy: :notworthy: :notworthy::good: :good: :good:

[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 23:02_________________________________________________A który ściągnąć 32 czy 64 bitowy ?

Jestem ciemny w "te klocki" :gwizdanie:

Opublikowano

polecam NODa :wink4: sam używam już długi czas - zero problemów, a co najważniejsze nie ma problemów z licencją, wchodzisz na google i cieszysz się licencją :wink4:

to jak mogę go sobie ściągnąć od tak ?

zapodaj jakiś link do tego a ja zaraz "ssam" :naughty:

http://www.eset.pl/pobieranie/pobieranie/wersja-testowa-eset-nod32-antivirus.html

ssij.

potem już w programie musisz wpisać nazwę użytkownika i hasło. (kliknij na ikonkę i wciśnij ctrl+U)

tutaj masz ich pełno:

http://serialnod32.blogspot.com/

kiedys mialem noda ale co chwile wyskakiwalo mi ze nieprawidlowa nazwa uzytkownika i haslo wiec zabralem sie z bitdefenderem i nie zaluje

Opublikowano

Mam XP

Opublikowano

Obstawiam, że masz 32bitowy system, więc weź trzydziestke dwójkę :decayed:

Kliknij na Mój Komputer PPM -> Właściwości czy coś i powinno być.

Opublikowano

Spróbuje z tym NODem a jak będzie c**jnia to spróbujemy czegoś innego :wink4:

[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 23:05_________________________________________________

Obstawiam, że masz 32bitowy system, więc weź trzydziestke dwójkę :decayed:

po czym to poznać ?

[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 23:06_________________________________________________A KASPERSKIEGO odinstalować co ?

Opublikowano

:oklaski: :drunk::a4fan::banan1:

iiiiyyyyeeeeaaaahhhh no i jest :>

a juz myslalem ze to nigdy nie nastapi :P

Badboy ta lotka na klape chce oczywiscie ta sama :polew: tylko ja raczej taka na szerokosc lampy (na szerokosc grubosci lampy z gory :P ) jedna z tych ktore pokazales taka cienka jest... ja bym wolal taka identyczna do eS oczywiscie :P a co tam slyszales ze z tymi na allegro jest nie tak? widzialem ze za 150pln mozna dostac i oczywiscie pisza ze za***ista i wypas i w ogole echh

eS look czyli coś takiego: http://allegro.pl/audi-a4-spoiler-tuning-i1238120987.html

no właśnie problem w tym że te podróbki nie zawsze pasują :/ u Młodego Droga to nawet fajnie wyszło ale też musiał szpachlą poprawiać.

Masz jeszcze jakies inne aukcje ?? i gdzie masz te komentarze ze wszystko jest och i ahh ??

no och i ach sprzedawcy pisza ze wypas najlepszy material max jakosc i wypas nad wypasy a co dojdzie to nigdy nie wiadomo

http://allegro.pl/audi-a4-8e-b6-2001-2004-spoiler-s4-look-tfb-tuning-i1232186728.html

http://allegro.pl/audi-a4-a-4-a-4-spoiler-spojler-a4-a-4-tuning-i1231004240.html

ale ten za 110 chyba juz jakos inaczej odstaje :P

Opublikowano

polecam NODa :wink4: sam używam już długi czas - zero problemów, a co najważniejsze nie ma problemów z licencją, wchodzisz na google i cieszysz się licencją :wink4:

to jak mogę go sobie ściągnąć od tak ?

zapodaj jakiś link do tego a ja zaraz "ssam" :naughty:

http://www.eset.pl/pobieranie/pobieranie/wersja-testowa-eset-nod32-antivirus.html

ssij.

potem już w programie musisz wpisać nazwę użytkownika i hasło. (kliknij na ikonkę i wciśnij ctrl+U)

tutaj masz ich pełno:

http://serialnod32.blogspot.com/

Dzięki

:notworthy: :notworthy: :notworthy::good: :good: :good:

[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 23:02_________________________________________________A który ściągnąć 32 czy 64 bitowy ?

Jestem ciemny w "te klocki" :gwizdanie:

to zalezy od lapa czy masz procesor ktory obsluguje 64 bit.

sciagnij 32 z tym napewno nie bedzie problemu :wink4:

obowiązkowo odinstaluj kasperskiego.

Opublikowano

No, wyciep Kasperczaka i może przejedz system jakims CCleaner'em czy jakoś tak to się nazywało. :) A jaki masz system możesz obczaić tak,

1.Otwórz aplet System, klikając przycisk StartObraz przycisku Start, klikając kolejno polecenia Panel Sterowania, System i konserwacja, a następnie klikając polecenie System.

2 W aplecie System można sprawdzić typ systemu.

Powinieneś dać radę, nic ja lece w kime, narazicho :hi:

Opublikowano

polecam NODa :wink4: sam używam już długi czas - zero problemów, a co najważniejsze nie ma problemów z licencją, wchodzisz na google i cieszysz się licencją :wink4:

to jak mogę go sobie ściągnąć od tak ?

zapodaj jakiś link do tego a ja zaraz "ssam" :naughty:

http://www.eset.pl/pobieranie/pobieranie/wersja-testowa-eset-nod32-antivirus.html

ssij.

potem już w programie musisz wpisać nazwę użytkownika i hasło. (kliknij na ikonkę i wciśnij ctrl+U)

tutaj masz ich pełno:

http://serialnod32.blogspot.com/

kiedys mialem noda ale co chwile wyskakiwalo mi ze nieprawidlowa nazwa uzytkownika i haslo wiec zabralem sie z bitdefenderem i nie zaluje

uzytkuje juz jakieś 3 lata zero problemów :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.