Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak wiadomo kuchni już nie będzie ale zawsze garnki mogą być! A na spot przyjadę :) a jeszcze mam takie pytanie co to ta prima?

Opublikowano

Jak wiadomo kuchni już nie będzie ale zawsze garnki mogą być! A na spot przyjadę :) a jeszcze mam takie pytanie co to ta prima?

To taki lokal, spotkanie odbędzie się zawsze w tym samym miejscu, tylko umawiamy się na małą popijawkę :gwizdanie:

Chcesz przyjechać na spota czy również zalać robaka :?:

Opublikowano

No to kształtuje Nam się zestaw imprezowy 6 sztuk osobowych i to

http://www.hajda.com.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=5

+ 0,5 lub 0,7 na twarz +zapitka + kierowca :kox:

:evil: :evil: :evil:

Dobra Wiesiek tak robimy , chyba że do jutra znajdzie się jeszcze ktoś chętny :wink4:

0.7 co najmniej :gwizdanie:

Który zestaw wybierzemy z "Hajdy" to się dogadamy jeszcze , chyba że znajdziemy jeszcze coś innego :wink4:

Opublikowano

Ja oddałem głos na twój projekt :wink4:

Opublikowano

Ja oddałem głos na twój projekt :wink4:

Ja też ( zaraz po napisaniu przez Ciebie tego posta o oddanie głosu ) :wink4:

Chciałem więcej razy , ale niestety się nie da :confused4:

Opublikowano

Który zestaw wybierzemy z "Hajdy" to się dogadamy jeszcze , chyba że znajdziemy jeszcze coś innego :wink4

Miałem kiedyś pierwszy żarcie I klasa :gwizdanie:

Opublikowano

Chcesz przyjechać na spota czy również zalać robaka :?:

:polew:

[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 22:24_________________________________________________

Miałem kiedyś pierwszy żarcie I klasa :gwizdanie:

To jak dla mnie bierzemy I zestaw :good:

Opublikowano

Chcesz przyjechać na spota czy również zalać robaka :?:

:polew:

Co to za żarty :bicz3:

Kolega nie zalewał i miał ostatnio robaki co nie :decayed:

Opublikowano

bakterie :gwizdanie:

[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 22:33_________________________________________________Także zalewać robaka w sobotę będzie "Święta Trójca" Spotów w Rybniku

54133959.jpg

:gwizdanie:

Opublikowano

bakterie :gwizdanie:

Przejęzyczyłem się ale i tak robaki :polew:

Opublikowano

jakbym mial tyle czasu co wy tez bym byl w czolowce :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jakbym mial tyle czasu co wy tez bym byl w czolowce :gwizdanie:

jakbys jezdzil B5 to bys mial wiecej czasu :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

jakbym mial tyle czasu co wy tez bym byl w czolowce :gwizdanie:

jakbys jezdzil B5 to bys mial wiecej czasu :gwizdanie:

:decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jakbym mial tyle czasu co wy tez bym byl w czolowce :gwizdanie:

jakbys jezdzil B5 to bys mial wiecej czasu :gwizdanie:

:decayed:

przyjemnosci kosztuja :gwizdanie:

Opublikowano

No niestety :cool1:

Opublikowano

Tak właściwie to ja się też zastanawiam nad tymi Andrzejkami? czy można to przesunąć do jutra około 21? ostateczną decyzję? :)

no chyba, że to impreza dla wybrańców !!!???

Opublikowano

jakbym mial tyle czasu co wy tez bym byl w czolowce :gwizdanie:

jakbys jezdzil B5 to bys mial wiecej czasu :gwizdanie:

:decayed:

:polew: :polew: :polew:

:good:

Opublikowano

bakterie :gwizdanie:

Przejęzyczyłem się ale i tak robaki :polew:

Dobrze, że nie grzyby !!!! :polew:

Opublikowano

Tak właściwie to ja się też zastanawiam nad tymi Andrzejkami? czy można to przesunąć do jutra to około 21? ostateczną decyzję? :)

Uważam że można :mysli:

Ale niech głos zabierze reszta "Trójcy" :wink4:

Po drugie , zdajesz sobie sprawę z kim chcesz zalewać robala :?: :?: :?: :gwizdanie:

:tongue4:

[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 22:48_________________________________________________Czemu wcześniej nie wpadłeś na Spota :?: :!:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.