Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Naprawę dziękuję za zaproszenie, ale na chwilę obecną nie mogę z niego skorzystać, ale Wam życzę jak najbardziej udanej imprezy :)

Dzięki :good: ... i szkoda :confused4:

Oj bez przesady z tym szkoda. Z reguły napewno bawicie się sami (tudzież z żonami/dziewczynami/kierowcami etc.), więc i ten raz i każdy inny nie zrobiłby Wam różnicy :cool1:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak żan klod jakiś tam :decayed:

Opublikowano

Damy rady, jeden dopalacz i jazda z tym swiatem

Tak to mniej więcej by wyglądało

USTAWKA

:tongue4: :tongue4: :tongue4::wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Naprawę dziękuję za zaproszenie, ale na chwilę obecną nie mogę z niego skorzystać, ale Wam życzę jak najbardziej udanej imprezy :)

Dzięki :good: ... i szkoda :confused4:

Oj bez przesady z tym szkoda. Z reguły napewno bawicie się sami (tudzież z żonami/dziewczynami/kierowcami etc.), więc i ten raz i każdy inny nie zrobiłby Wam różnicy :cool1:

Wiesiek to najlepiej z Robertem :polew:
Opublikowano

Naprawę dziękuję za zaproszenie, ale na chwilę obecną nie mogę z niego skorzystać, ale Wam życzę jak najbardziej udanej imprezy :)

Dzięki :good: ... i szkoda :confused4:

Oj bez przesady z tym szkoda. Z reguły napewno bawicie się sami (tudzież z żonami/dziewczynami/kierowcami etc.), więc i ten raz i każdy inny nie zrobiłby Wam różnicy :cool1:

A właśnie się mylisz, każda nowa twarz a szczególnie tej piękniejszej połowy świata zawsze wzbudza zainteresowanie i jest mile widziana :wink4:

Opublikowano

Oj bez przesady z tym szkoda. Z reguły napewno bawicie się sami (tudzież z żonami/dziewczynami/kierowcami etc.), więc i ten raz i każdy inny nie zrobiłby Wam różnicy :cool1:

szkoda :wink4:

Opublikowano

Wiesiek to najlepiej z Robertem

Robert jo mu chyba wyntile wykrynca

:bicz: :bicz: :bicz:

Opublikowano

Damy rady, jeden dopalacz i jazda z tym swiatem

Tak to mniej więcej by wyglądało

USTAWKA

:tongue4: :tongue4: :tongue4::wink4: :wink4: :wink4:

jakie to drastyczne :oops:
Opublikowano

Naprawę dziękuję za zaproszenie, ale na chwilę obecną nie mogę z niego skorzystać, ale Wam życzę jak najbardziej udanej imprezy :)

Dzięki :good: ... i szkoda :confused4:

Oj bez przesady z tym szkoda. Z reguły napewno bawicie się sami (tudzież z żonami/dziewczynami/kierowcami etc.), więc i ten raz i każdy inny nie zrobiłby Wam różnicy :cool1:

A właśnie się mylisz, każda nowa twarz a szczególnie tej piękniejszej połowy świata zawsze wzbudza zainteresowanie i jest mile widziana :wink4:

Wiesławie aleś Ty sentymentalny :decayed:

nie znałem Cię z tej strony hahah :decayed:

Opublikowano

No synki jo pomału spadom ,Robert wac**j Go :cool1:

Opublikowano

No synki jo pomału spadom ,Robert wac**j Go :cool1:

:hi::wink4:
Opublikowano

Wiesławie aleś Ty sentymentalny :decayed:

nie znałem Cię z tej strony hahah :decayed:

Jak to, taty mają :decayed:

Opublikowano

Długo nie odpisywałem ale miałem coś do roboty, będziemy w sobotę, no chyba że nie odbiorę auta od mechanika, powinno być na czwartek właśnie z nim rozmawiałem. Jak co mnie możecie wpisać ostatecznie mówię dzisiaj, no chyba że nie będę miał czym przyjechać! to pupa. maszer i Agnieszka

Opublikowano

osz kur... na kolacje tylko skoczylem a tu juz zajs 2strony :shocked:

masakra :rolleyes:

Opublikowano

Wiesiek to najlepiej z Robertem

Robert jo mu chyba wyntile wykrynca

:bicz: :bicz: :bicz:

mom opony run flat czy flak jaoś tak :polew:
Opublikowano

Długo nie odpisywałem ale miałem coś do roboty, będziemy w sobotę, no chyba że nie odbiorę auta od mechanika, powinno być na czwartek właśnie z nim rozmawiałem. Jak co mnie możecie wpisać ostatecznie mówię dzisiaj, no chyba że nie będę miał czym przyjechać! to pupa. maszer i Agnieszka

No to fajnie :good:

Opublikowano

osz kur... na kolacje tylko skoczylem a tu juz zajs 2strony :shocked:

masakra :rolleyes:

zdziwiony :shocked:
Opublikowano

Długo nie odpisywałem ale miałem coś do roboty, będziemy w sobotę, no chyba że nie odbiorę auta od mechanika, powinno być na czwartek właśnie z nim rozmawiałem. Jak co mnie możecie wpisać ostatecznie mówię dzisiaj, no chyba że nie będę miał czym przyjechać! to pupa. maszer i Agnieszka

Spoko Marcin do czwartku się odezwij :wink4:

Opublikowano

Naprawę dziękuję za zaproszenie, ale na chwilę obecną nie mogę z niego skorzystać, ale Wam życzę jak najbardziej udanej imprezy :)

Dzięki :good: ... i szkoda :confused4:

Oj bez przesady z tym szkoda. Z reguły napewno bawicie się sami (tudzież z żonami/dziewczynami/kierowcami etc.), więc i ten raz i każdy inny nie zrobiłby Wam różnicy :cool1:

A właśnie się mylisz, każda nowa twarz a szczególnie tej piękniejszej połowy świata zawsze wzbudza zainteresowanie i jest mile widziana :wink4:

Oj bez przesady z tym szkoda. Z reguły napewno bawicie się sami (tudzież z żonami/dziewczynami/kierowcami etc.), więc i ten raz i każdy inny nie zrobiłby Wam różnicy :cool1:

szkoda :wink4:

Przyznam, że bardzo mi to pochlebia :embarrassed: chyba powinnam zapamiętać to na przyszłość :>

@ wiesiek3d :hi:

Opublikowano

osz kur... na kolacje tylko skoczylem a tu juz zajs 2strony :shocked:

masakra :rolleyes:

Jadymy z tym koksem co :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.