Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I dziwić się, że obserwowałam bacznie :gwizdanie:

No są wątki z większą ilością odpowiedzi :wink4: np. Gliwice

Ale cieszy mnie to że akurat tutaj "zajrzałaś" :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to papa do jutra Panie i Panowie i tak jak pisałem Robert pilnuj Go bo to chachor je

:hi:

:hi: 3m sie Wiesiek

Opublikowano

coś ucichło dobra spadam panie i panowie miłej nocki :hi::sexinbed:

Tak Ty to już idź spać :good:

:tongue4:

Opublikowano

coś ucichło dobra spadam panie i panowie miłej nocki :hi::sexinbed:

Tak Ty to już idź spać :good:

:tongue4:

:rant::baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball:
Opublikowano

coś ucichło dobra spadam panie i panowie miłej nocki :hi::sexinbed:

udanego tam :naughty::hi:

Opublikowano

:rant::baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball:

:piroman:

:tongue4:

[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:15_________________________________________________Miła Pani i Panowie ja też będę spadać ... za dużo wiadomości mam już w tym wątku :gwizdanie:

Do jutra :hi:

Opublikowano

@ seves no może bez przesady...nie należę do tych tępych :P poza tym jeśli gdzieś się zagląda, tudzież próbuje nawiązać kontakt itd. itp. wypadałoby, zajrzeć do odpowiednich źródeł nim popełni się gafę (oczywiście jeżeli czegoś się nie wie).

@ angry i robert. :hi:

Opublikowano

kuzwa chwila mnie nie bylo nadupaliscie tych stron ze 20 minut czytac musiolech :gwizdanie:

Opublikowano

:rant::baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball:

:piroman:

:tongue4:

[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:15_________________________________________________Miła Pani i Panowie ja też będę spadać ... za dużo wiadomości mam już w tym wątku :gwizdanie:

Do jutra :hi:

3m sie Synku :hi:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:24_________________________________________________

@ seves no może bez przesady...nie należę do tych tępych :P poza tym jeśli gdzieś się zagląda, tudzież próbuje nawiązać kontakt itd. itp. wypadałoby, zajrzeć do odpowiednich źródeł nim popełni się gafę (oczywiście jeżeli czegoś się nie wie).

@ angry i robert. :hi:

no wiesz czytanie ze zrozumieniem nie nalezy do oczywistych cech naszego narodu :P niestety

kilka razy zajrzalem do jakis komentarzy pod artykulami na wp i sie zalamalem do jakis ludzie wnioskow potrafia dojsc a raczej nie dojsc :rolleyes:

Opublikowano

no z tym się akurat niestety muszę zgodzić :kwasny: i co gorsza przynosi to nam sporo wstydu poza granicami naszego kraju :thumbdown:

poczytaj też komentarze na onecie a załamiesz się tak dodatkowo... na deser :cool1:

Opublikowano

kuzwa chwila mnie nie bylo nadupaliscie tych stron ze 20 minut czytac musiolech :gwizdanie:

Decks no ja to pare minut wczesniej przerabialem...

a teraz wszyscy sie stracili :gwizdanie:

i jaaaaaakiii tu spokoj :thumbdown:

Opublikowano

ciagniemy to dalej do 400 :naughty:

Opublikowano

we troje? brzmi jak wyzwanie :naughty:

Opublikowano

ooooooooooooooo Decks slyszales, Wilma zlapala klimat nasz klimat :decayed:

mogymy i nawet pogodac :wink4:

Opublikowano

tiaaa tylko kto za mnie do roboty pojdzie rano? :chytry:

Opublikowano

No, no , no :wink4:

Dalej walczycie :wink4:

Zajrzałem jeszcze tu tak przed snem :lazy:

Nawet net mi się "odmulił" :kox:

Ale niestety trzeba iść spać , wstaję o 5:00

Nara jeszcze raz , mam nadzieję ze dobijecie do tych 4 stówek :good:

:hi:

Opublikowano

No, no , no :wink4:

Dalej walczycie :wink4:

Zajrzałem jeszcze tu tak przed snem :lazy:

Nawet net mi się "odmulił" :kox:

Ale niestety trzeba iść spać , wstaję o 5:00

Nara jeszcze raz , mam nadzieję ze dobijecie do tych 4 stówek :good:

:hi:

do jutra :hi:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:54_________________________________________________

tiaaa tylko kto za mnie do roboty pojdzie rano? :chytry:

wez se wolne robota nie zajac nie ucieknie

Opublikowano

odezwał się ten co po 16h robi żeby kasy naciupać a innych namawia do nieróbstwa :decayed:

Opublikowano

odezwał się ten co po 16h robi żeby kasy naciupać a innych namawia do nieróbstwa :decayed:

Czyli wszystko wiesz o nas :gwizdanie: :mysli:

Może i dobrze :wink4:

Opublikowano

tiaaa tylko kto za mnie do roboty pojdzie rano? :chytry:

hehe uwierz ze jestes w owiele lepszej sytuacji niz ja :naughty:

No, no , no :wink4:

Dalej walczycie :wink4:

Zajrzałem jeszcze tu tak przed snem :lazy:

Nawet net mi się "odmulił" :kox:

Ale niestety trzeba iść spać , wstaję o 5:00

Nara jeszcze raz , mam nadzieję ze dobijecie do tych 4 stówek :good:

:hi:

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.