Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

daj Boże,żeby wrócili z ...... :polew:,jeszcze się im przydadzą :wink4:[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 23:47_________________________________________________ :hi:

I jak imprezka?Coś mi się wydaje ,że skoro nikt nic do tej pory nie pisze to nie było pływania tylko :drunk::dance::drunk::dance::drunk::dance:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

Podobno w ostatnim momencie zmienili miejscówę :gwizdanie: i chyba nici z pływania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydać się przydadzą na bank :naughty:,wylądować w żłobku ? :mysli: -rozwiń temat(oświeć mnie co to oznacza :think2:)[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 10:27_________________________________________________Siemasz Tomasz :hi:

[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 10:27_________________________________________________Ale rym :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyspany, prawie trzezwy i bez bólu glowy wiec Krupnik sie sprawdzil :good:[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 11:32_________________________________________________

:hi: z rana

jak tam sampoczucie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyspany, prawie trzezwy i bez bólu glowy wiec Krupnik sie sprawdzil :good:[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 11:32_________________________________________________

:hi: z rana

jak tam sampoczucie :?:

Jest OK tylko do roboty trza iść :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Pany dzięki za wczorajszego spota i imprezkę. :good:

Robert przeproś Marzenę za uciążliwości związane z imprezą. :embarrassed:

A tak poza tym to powinna Cię :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc niestety nie moglem jechac na impreze ale bylem na parkingu i powiesz szczerze ze jak na "pierwszy moj raz" na spocie to fajnie bylo dziekuje i pozdrawiam

no fajnie ze wpadles i zapraszamy ponownie :good:

na wiosne musze zrobic jakas sesje zdjeciowa naszych samochodow i od Arturoo :kox:

No Pany dzięki za wczorajszego spota i imprezkę. :good:

Robert przeproś Marzenę za uciążliwości związane z imprezą. :embarrassed:

A tak poza tym to powinna Cię :bicz3:

no wlasnie, Robert, Marzena wielkie dzieki za goscine :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie jest reszta imprezowiczów :kox::drunk:, czyżby klinika :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 14:19_________________________________________________Nie wiem czy nasz kolega nie wygląda tak :vava:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie jest reszta imprezowiczów :kox::drunk:, czyżby klinika :gwizdanie:

no wlasnie :mysli:

ja jestem tez ciekaw jak tam skonczyl wieczor Decks bo rozpoczal bardzo fajnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem tez ciekaw jak tam skonczyl wieczor Decks bo rozpoczal bardzo fajnie

No początek był dobry, ciekawe jak finał. :decayed:[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 14:24_________________________________________________ :hi: decks[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 14:25_________________________________________________Uciekł :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ja jestem tez ciekaw jak tam skonczyl wieczor Decks bo rozpoczal bardzo fajnie (0,5 na spocie poszlo :decayed: )

No początek był dobry, ciekawe jak finał. :decayed:[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 14:24_________________________________________________ :hi: decks[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 14:25_________________________________________________Uciekł :mysli:

spokojnie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...