Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiesiek ty na zakupy ,siatka chyba kupiłeś nie :mysli:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: Wczoraj mi się nie udało wejsc Dzięki również za wczorajszego spota :good::cool1:
Opublikowano

:hi: Wczoraj mi się nie udało wejsc Dzięki również za wczorajszego spota :good::cool1:

ty mosz moc w tym :a4fan: :>
Opublikowano

Wiesiek ty na zakupy ,siatka chyba kupiłeś nie :mysli:

Ja :decayed:

Opublikowano

hello Synki :hi:

i jo dzieki za spota :hi: :hi: :hi:

Arek co do zakupu Bszósteczki Tolkowej jestes 2gi w kolejce :slina::tongue4: :>

[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 18:43_________________________________________________Wiesiek a kajs Ty byl jak Cie nie bylo :cool1: :gwizdanie:

kopa lot :rolleyes:

Opublikowano

witajcie dziekuje za spota coraz bardziej mi sie to podoba chociaz moze nastepnym razem przyjade na dluzej

Opublikowano

witajcie dziekuje za spota coraz bardziej mi sie to podoba chociaz moze nastepnym razem przyjade na dluzej

:good:

tylko uwazaj z rezaniem bo to wciaga :tongue4:

Paplok a ktora fura byles? widzielismy sie? bo ja tez na chwile tylko wpadlem ;(

Opublikowano

Ta co teraz mosz to też tak podobno wyglądała, a widzisz jak się ją teraz chwolisz :decayed:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 18:57_________________________________________________Artur jedziemy jutro do Wrocławia :naughty: :naughty: :naughty:

http://otomoto.pl/audi-rs6-mtm-702ps-full-f-vat-C17683003.html

Opublikowano

Tomo a już myslałem ze to woje padło :polew: :polew:

Opublikowano

Tomo a już myslałem ze to woje padło :polew: :polew:

Ty się nie znosz jak B8 od B7 rozróżnić nie umisz :gwizdanie:

Opublikowano

kurde Hammer :good: :good: :good:

szpanuja mie te rs6 :decayed:

ogolnie rs6 hehe nawet te c5 :gwizdanie: bo juz tak od 5dych sie zaczynaja ale te c6 na 700koni zrobione jak staja na kresce z lambo i ferrai - filmiki bezcenne :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

hello pijoku :tongue4::hi:

Opublikowano

:hi:

hello pijoku :tongue4::hi:

gdo jo :rolleyes:
Opublikowano

:mysli: synki powiedzcie mi czamu nie umia ogladc fot na autoscout ? ;(

klikom w to i jakos ujowo sie zalanczo

mom ie8 :tongue4:

Opublikowano

:mysli: synki powiedzcie mi czamu nie umia ogladc fot na autoscout ? ;(

klikom w to i jakos ujowo sie zalanczo

mom ie8 :tongue4:

kup se nowy kompjijuter :polew:
Opublikowano

:hi:

hello pijoku :tongue4::hi:

gdo jo :rolleyes:

no dobrze zech spam nadrobiyl bo przynajmij wiym ze do flaszki z Toba nie siodom :gwizdanie:

ew jak juz siedna to musza ciu..lac i pic co 5 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 20:15_________________________________________________

:mysli: synki powiedzcie mi czamu nie umia ogladc fot na autoscout ? ;(

klikom w to i jakos ujowo sie zalanczo

mom ie8 :tongue4:

kup se nowy kompjijuter :polew:

no chyba tym ciepna prze łokno i pojada do media rozejrzec sie za nowym modelem :rolleyes: a kupia oczywiscie kajs indziej zech ostatnio slyszol ze media to je najwiekszo "ogladalnia" :decayed:

Opublikowano
no dobrze zech spam nadrobiyl bo przynajmij wiym ze do flaszki z Toba nie siodom

ew jak juz siedna to musza ciu..lac i pic co 5

Dopisany: 28 Luty 2011, 20:15

to pomyłka jakieś nieporozumienie :no: co do kompa to gość za rondem koło plazy w kierunku na hermes po prawej mo doś tanio

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.