Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to ja zamawiam 1kg na jutro na 19 pod tesco, inoś mi smaka narobił

okej. to jutro o 19 minispot pisac ile dla kogo :wink4: andju, ja bede jechac dzis do rybca. moge ci podrzucic ok 22 :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wrzosu a skad jedesz jak mozna wedziec

Opublikowano

dsc06477zb.jpg

prosze ;d no nie ma sprawy. tylk nie wiem ile zostanie ;p

Smakowite :>[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 21:05_________________________________________________Dla mnie kilo :good:
Opublikowano

to ja zamawiam 1kg na jutro na 19 pod tesco, inoś mi smaka narobił

okej. to jutro o 19 minispot pisac ile dla kogo :wink4: andju, ja bede jechac dzis do rybca. moge ci podrzucic ok 22 :decayed:

nie da rady dzisiaj :confused4:
Opublikowano

Wrzosu to mam dzisiaj podjechac ,czy jutro? [br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 21:10_________________________________________________ :mysli: Wyjechał już?

Opublikowano

dobra na jutro przelozymy. o 19 pod tesco, wezme z 10kg i sie podzieli ;>

Opublikowano

dobra na jutro przelozymy. o 19 pod tesco, wezme z 10kg i sie podzieli ;>

dobra decyzja :good:
Opublikowano

dobra na jutro przelozymy. o 19 pod tesco, wezme z 10kg i sie podzieli ;>

Wage Masz w aucie? :>

Opublikowano

Kto ma numer fona Wrzosu-a

napisz nam PW :wink4:
Opublikowano

bd73c05d0a3115ba.jpg

Zapraszamy na spot Audi w Rybniku :!:

miejsce: parking Tesco przy Neste (ul.Kotucza 35)

data: 16 marzec (sroda)

czas: godz. 19:00

W PROGRAMIE DEGUSTACJA KIEŁBASY WRZOSA-MOŻLIWOSC ZAKUPU :kox::naughty::wink4:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 21:18_________________________________________________ :decayed:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 21:19_________________________________________________CENA 16 ZETA ZA KILO -DLA KLUBOWICZÓW 15 :good::evil:

Opublikowano
:hi: dobranoc pany będę jutro po wurst :naughty:
Opublikowano

:hi: dobranoc pany będę jutro po wurst :naughty:

:hi: narka ja yez bede ,reszta niech się odezwie [br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 21:22_________________________________________________

bd73c05d0a3115ba.jpg

Zapraszamy na spot Audi w Rybniku :!:

miejsce: parking Tesco przy Neste (ul.Kotucza 35)

data: 16 marzec (sroda)

czas: godz. 19:00

W PROGRAMIE DEGUSTACJA KIEŁBASY WRZOSA-MOŻLIWOSC ZAKUPU :kox::naughty::wink4:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 21:18_________________________________________________ :decayed:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 21:19_________________________________________________CENA 16 ZETA ZA KILO -DLA KLUBOWICZÓW 15 :good::evil:

dsc06477zb.jpg

prosze ;d no nie ma sprawy. tylk nie wiem ile zostanie ;p

[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 21:30_________________________________________________Wrzosu szykuj na jutro pare kontenerów,bo jak sie Gliwice zjadą to nie Wyrobisz :polew: :polew: :polew::tongue4::naughty::wink4:
Opublikowano

Jak się wyrobię to z 2 kilo wezmę, a co mi tam niech bebech rośnie. :slina:

Opublikowano

Nie było mnie w domu :rolleyes:

To i ja biorę 1 kg :wink4: Jak bedzie dobry , to następnym razem ździepko więcej wezmę :naughty:

[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 22:54_________________________________________________Wiesiek to będziesz pod TESCO o 19:00 , jak tak to Ci tego "HD" przy okazji wezmę :wink4:

[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 22:55_________________________________________________

w twoim są takie same? zastanawiam się czy jak będzież zmieniał na mgiełkowe nie zbyjesz starych :mysli:

w B6 są inne , a poza tym nie zmieniam :wink4:

Opublikowano

Mgiełkowe do b5 ?

:hi:

[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 23:56_________________________________________________Chyba jak sie czyms zacisnie dysze ori :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 10:50_________________________________________________Nie bedzie ktos w swd do 14 ? Mam smyczki przy sobie ,a wieczorem sie spotykacie to by je rozdal. Ja bede do 21-22 w pracy i nie dam rady podskoczyc do Was,a w weekend mnie nie bedzie na zlocie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.