Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja w czwartek idę na pogrzeb do dziadka od Natalii :blink:

Wyrazy współczucia dla Natalii ;(

Tak prawdę mówiąc to i moja babcia źle się czuje a w piątek byłem na pogrzebie wujka.

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
chłopaki wie ktoś może jak rozszyfrowac paski na sprezynie? bo mam komplet na przod i nie wiem czy to 1ba czy 1be czy cos jeszcze innego?

trochę tych kolorów jest, najlepiej jak mi podasz ich kombinacje, a ja ci powiem co to będą za sprężyny.

Wyrazy współczucia dla Natalii

dzięki.

no to widzę większość z nas pogrzeb zaliczy/zaliczył :confused4:

Opublikowano

3 pomaranczowe czy to brazowe? i 1 biała.. foto w sprzedam :) dzieki z góry :)

Opublikowano
  • Autor

3 pomaranczowe czy to brazowe? i 1 biała.. foto w sprzedam :) dzieki z góry :)

1ba

Opublikowano

:hi:

mam już autko gotowe i naszczescie była to pierdoła :wallbash: bo było to zabezpieczenie od przegubu i sie poluzował i wypadł niewiem jakim cudem ale naszczescie wszystko gra :>[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 20:10_________________________________________________

i przyznac sie kto ma czarnego avanta na tablicach SR i ramkami z klubu:D?

ale jaki B5 , B6, B7 , B8 widziałeś albo B9 :> :tongue4:

Opublikowano

przyznac sie kto ma czarnego avanta na tablicach SR i ramkami z klubu:D?

Ja :no:

Opublikowano

Miałem dodac ze przedlifta:P

Opublikowano

:bry: wieczór :hi:

:hi:
Opublikowano

Robercik -to byli zaproszeni przeze mnie Chopy -co się logowali :wink4: Zapowiadają się na spota w niedziele :wink4::)

Opublikowano

Robercik -to byli zaproszeni przeze mnie Chopy -co się logowali :wink4: Zapowiadają się na spota w niedziele :wink4::)

Brawo Pioter :good: mnie niestety nie będzie ( chociaż może zdążymy wrócić z BT :mysli::naughty::kox: )

[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 20:51_________________________________________________

i przyznac sie kto ma czarnego avanta na tablicach SR i ramkami z klubu:D?

:tongue4:

:cool1:

Opublikowano
:mysli: to może przełożyc data spota jak Was mo nie byc po BT? :mysli:
Opublikowano

Miałem dodac ze przedlifta:P

a to ja mam :decayed:

Opublikowano

Pytam, bo obok mojego garazu stał dzis czarny avant identyczny jak moj z tym ze SR ,a ze stal pod warsztatem, który najlepszej renomy nie ma to chcialem sie wlasciciela spytac czy sie dobrze zastanowil:D

Opublikowano

:mysli: to może przełożyc data spota jak Was mo nie byc po BT? :mysli:

nie no , najwyżej raz odpuścimy :wink4:

ale myślę że się wyrobię na 17:00 to wpadnę na chwilkę :wink4:

Opublikowano

Jak macie ktoś możliwosci to pomyslcie nad zaproszeniami- naklejkami,czy wizytówkami rybnickich spotów.Wpisywało by się tylko datę aktualnego spota i zostawiało za wycieraczką .Byłoby nas więcej :naughty::wink4:

Opublikowano

Dobra Daniel jaką bierzemy wódkę ? Moja propozycja to Stock lub Krupnik , jestem za Stockiem :wink4: Ile bierzemy ? Myślę 2 x 0.5 litra :mysli::naughty::kox:

Opublikowano

:mysli: to może przełożyc data spota jak Was mo nie byc po BT? :mysli:

nie no , najwyżej raz odpuścimy :wink4:

ale myślę że się wyrobię na 17:00 to wpadnę na chwilkę :wink4:

:good: :good: :good: no myslę ,ze Przyjedziecie podzielic sie wrazeniami z BT
Opublikowano

Jak macie ktoś możliwosci to pomyslcie nad zaproszeniami- naklejkami,czy wizytówkami rybnickich spotów.Wpisywało by się tylko datę aktualnego spota i zostawiało za wycieraczką .Byłoby nas więcej :naughty::wink4:

Dobry pomysł , ale muszę Ci się przyznać że też nad tym myślałem ... może ma ktoś z nas dojście do jakiejś drukarni co robią wizytówki itp. ?

Opublikowano

Dobra Daniel jaką bierzemy wódkę ? Moja propozycja to Stock lub Krupnik , jestem za Stockiem :wink4: Ile bierzemy ? Myślę 2 x 0.5 litra :mysli::naughty::kox:

Tak mało :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.