Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Toś jest teraz fajny :decayed:

Przynajmniej Oplem nie jeździ :gwizdanie:

:tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :kox:

Jo jeszcze też nie jeździł :tongue4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

8 sek.po odpaleniu autka wlanczaja sie drl'y ,zarowki swiatel dlugich swieca na jakies 40 % swoich mozliwosci,dziala blenda w tym czasie-mozna komus mrugnac dlugimi,po wlanczenie swiatel pozycyjnych drl gasnie. Po wylanczeniu pozycyjnych drl sie uruchamia ponownie od razu ,po zgaszeniu silnika drl gasnie. [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 10:20_________________________________________________Dokupilem modul sd2, godzina pracy koszty z przesylka ~50 pln

Opublikowano

Tylko czytałem kiedyś gdzieś , że niektóre te moduły bardzo się nagrzewają i można spalić sobie furkę , także po troszkę dłuższym użytkowaniu przyjrzyj się temu sd2 ( w niektórych przypadkach obudowa była już nadtopiona )

Opublikowano

Tylko czytałem kiedyś gdzieś , że niektóre te moduły bardzo się nagrzewają i można spalić sobie furkę , także po troszkę dłuższym użytkowaniu przyjrzyj się temu sd2 ( w niektórych przypadkach obudowa była już nadtopiona )

Kurna a już chciałem założyć

Opublikowano

Tylko czytałem kiedyś gdzieś , że niektóre te moduły bardzo się nagrzewają i można spalić sobie furkę , także po troszkę dłuższym użytkowaniu przyjrzyj się temu sd2 ( w niektórych przypadkach obudowa była już nadtopiona )

Kurna a już chciałem założyć

Ja też sie nad tym zastanawiałem , ale ... :mysli:

Opublikowano

hello :hi:

Opublikowano

O już nawet wiem gdzie to czytałem ( 2 post ) >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=174465.0;highlight=modu%B3+%B6wiate%B3+dziennych

A tu jest fajnie opisane dla [b6] >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=126510.0;highlight=dzienne

[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 11:05_________________________________________________

hello :hi:

:bry::hi:

Opublikowano

:bry:

Herr Seves

Opublikowano

seves

p1070673t.jpg

Arturoo mosz tego wiecej? :gwizdanie:

musimy sie zgadac na spocie to bym sobie je zgral jakos hehe

oczywiscie nie dla mnie tylko dla kolekcjonerki Magdy :rolleyes:

siemian :decayed:

a tu wlasnie cala prawda o Siemianie i wieczornej kolacji :decayed:

Opublikowano

Tylko czytałem kiedyś gdzieś , że niektóre te moduły bardzo się nagrzewają i można spalić sobie furkę , także po troszkę dłuższym użytkowaniu przyjrzyj się temu sd2 ( w niektórych przypadkach obudowa była już nadtopiona )

Kurna a już chciałem założyć

Ja też sie nad tym zastanawiałem , ale ... :mysli:

Czytalem ,przypilnuje tego. Luz najwyzej pzu nie bedzie mialo problemu z wycena kilograma zlomu :decayed:

Opublikowano

Według mnie można byłoby spróbować zastosować większe radiatory :wink4:

Opublikowano

No i masz popis polskich Tirmanów

Od takich to z daleka :kwasny:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 11:16_________________________________________________

łopla :tongue4:

:decayed:

żal Ci :tongue4:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 11:17_________________________________________________

Według mnie można byłoby spróbować zastosować większe radiatory :wink4:

Ja bym wyrezał klime w schowku i tam ten moduł sd2 umieścił :decayed::polew:

Opublikowano

łopla :tongue4:

:decayed:

Jeszcze chwilke i znowy B7 na zlot pojedzie :wink4:

Opublikowano

Ja bym wyrezał klime w schowku i tam ten moduł sd2 umieścił :decayed:

Oooooo właśnie :good:

Opublikowano

Ja bym wyrezał klime w schowku i tam ten moduł sd2 umieścił :decayed::polew:

Ty to mosz lep Hammer :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.