Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Cabriofan chcesz malować ten zderzak :?: :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 22:35_________________________________________________Blant chciałeś zamienić się na felgi :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=198231.msg2118026#new

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi: :hi:

Piaskowanie i nadspawywanie braków alu TIGiem też :?: ile za komplet 18" :?:

my malujemy ale tylko pistoletem bez piaskowania i proszku :embarrassed:

Takie coś to mnie nie urządza ale dzięki za info :wink4:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 08:43_________________________________________________

Blant chciałeś zamienić się na felgi :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=198231.msg2118026#new

Felga fajna :good:

Opublikowano

:hi: :hi: dobry panoczki :)

:hi: :hi:

i ty zeżrolcu keksów :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

:hi: :hi: dobry panoczki :)

:hi: :hi:

i ty zeżrolcu keksów :tongue4: :tongue4:

Spadówa i tak Cie nikt tu nie lubi :baseball:

:tongue4:

Opublikowano

:hi: :hi: dobry panoczki :)

:hi: :hi:

i ty zeżrolcu keksów :tongue4: :tongue4:

Spadówa i tak Cie nikt tu nie lubi :baseball:

:tongue4:

jo wiem jo wiem gdyby nie jo to ty......... :tongue4: :tongue4: wlaczej gra :kox:
Opublikowano

Te spokój mi tu :baseball:

:gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

To już Cie faktycznie nikt nie dogoni :gwizdanie:

Opublikowano

Te spokój mi tu :baseball:

:gwizdanie: :decayed:

tym bajsballem nie wymac**j bo se krziwda zrobisz :tongue4:
czekomy ...... :naughty:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 11:11_________________________________________________

To już Cie faktycznie nikt nie dogoni :gwizdanie:

bydzie ciezko :cool1:
Opublikowano

Nie , nikt nie dogoni :gwizdanie: . Jechales kiedy za nim ? Nawet tym swoim bau bys mu nie poradzil :gwizdanie: ,trza mieć taki bałagan pod sufitem (w dobrym słowa znaczeniu) jak on by się go trzymać.

Motor to nie wszystko .

Opublikowano

Nie , nikt nie dogoni :gwizdanie: . Jechales kiedy za nim ? Nawet tym swoim bau bys mu nie poradzil :gwizdanie: ,trza mieć taki bałagan pod sufitem (w dobrym słowa znaczeniu) jak on by się go trzymać.

Motor to nie wszystko .

ponoć masz bo sie go twardo trzymasz :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 12:09_________________________________________________Spadam do roboty

Opublikowano

Nie , nikt nie dogoni :gwizdanie: . Jechales kiedy za nim ? Nawet tym swoim bau bys mu nie poradzil :gwizdanie: ,trza mieć taki bałagan pod sufitem (w dobrym słowa znaczeniu) jak on by się go trzymać.

Motor to nie wszystko .

:facepalm: :facepalm: :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

po robocie

Opublikowano

Co reszta kisiel młóci :?:

Opublikowano

:hi:

Cabriofan chcesz malować ten zderzak :?: :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 22:35_________________________________________________Blant chciałeś zamienić się na felgi :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=198231.msg2118026#new

Tak bede malował zderzak na pewno tylko nie wiem kiedy, bojle na masce tez przydałoby porobic :decayed: Wszystko w swoim czasie :wink4: Podjade tam kiedys sie dogadac -mam nr do szwagra :wink4:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 19:54_________________________________________________felgi :good::cool1:
Opublikowano
:siema: rjebjata

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.