Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: :hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: :hi:

temat F1

treningi 1,2,3 Vettel

kwal - Vettel

wyscig - Vettel ?

w tym sezonie widac ze mo jeszcze lepszy bolid i obstawiom w tym roku go za Majstra F1 2011

Polsat od 9 -> wyscig[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 08:34_________________________________________________i wyciulal... vettel'a na stracie

but

ham

vet ;)

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:blink: no nie moje klimaty :no:

:decayed:

Opublikowano

W tych klimatach możesz zostać :gwizdanie:

:>

Opublikowano

W tych klimatach możesz zostać :gwizdanie:

:>

A może takie coś :naughty::banan2:

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

:hi: [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 12:30_________________________________________________

:hi: :hi:

temat F1

treningi 1,2,3 Vettel

kwal - Vettel

wyscig - Vettel ?

w tym sezonie widac ze mo jeszcze lepszy bolid i obstawiom w tym roku go za Majstra F1 2011

Polsat od 9 -> wyscig[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 08:34_________________________________________________i wyciulal... vettel'a na stracie

but

ham

vet ;)

widza że jest z kim pogodać o F1 :good:
Opublikowano

:hi: [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 12:30_________________________________________________

:hi: :hi:

temat F1

treningi 1,2,3 Vettel

kwal - Vettel

wyscig - Vettel ?

w tym sezonie widac ze mo jeszcze lepszy bolid i obstawiom w tym roku go za Majstra F1 2011

Polsat od 9 -> wyscig[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 08:34_________________________________________________i wyciulal... vettel'a na stracie

but

ham

vet ;)

widza że jest z kim pogodać o F1 :good:

no :wink4:

1.hamilton wygrol

2.vettel szkoda bo mu kibicuja w tym sezonie młody i takie wyniki już mo

3.weber z 18 na 3 :blink:

4.button

... pietrow i quick nick nie pokozoli nic

Opublikowano

siedząc przy piwku w nidzielne południe, i widząc dac**jącego mallucha - bezcenne :decayed:

Opublikowano

:hi: [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 12:30_________________________________________________

:hi: :hi:

temat F1

treningi 1,2,3 Vettel

kwal - Vettel

wyscig - Vettel ?

w tym sezonie widac ze mo jeszcze lepszy bolid i obstawiom w tym roku go za Majstra F1 2011

Polsat od 9 -> wyscig[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 08:34_________________________________________________i wyciulal... vettel'a na stracie

but

ham

vet ;)

widza że jest z kim pogodać o F1 :good:

no :wink4:

1.hamilton wygrol

2.vettel szkoda bo mu kibicuja w tym sezonie młody i takie wyniki już mo

3.weber z 18 na 3 :blink:

4.button

... pietrow i quick nick nie pokozoli nic

Vetel mo dobre wyniki bo jest pupilem właściciela stajni jak dla mnie Webber jest lepszy dzisiaj dał pokaz jak należy jeździć bez kers :good:
Opublikowano

Witam panów :hi: Jako że w środe będę miał już swoje wozidło (oczywiście a4 b5) postanowiłem się przywitać, bo pewnie nie raz będę potrzebował waszej pomocy;)

Opublikowano

:hi:

Dobry[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 13:28_________________________________________________

Witam panów :hi: Jako że w środe będę miał już swoje wozidło (oczywiście a4 b5) postanowiłem się przywitać, bo pewnie nie raz będę potrzebował waszej pomocy;)

Cześć i zapraszamy na spoty :hi:

Opublikowano

Witam panów :hi: Jako że w środe będę miał już swoje wozidło (oczywiście a4 b5) postanowiłem się przywitać, bo pewnie nie raz będę potrzebował waszej pomocy;)

:siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.