Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli Golf mk5 ? Fajny , ale mk6 to jest bajka , Krzysiek ( ten elektr. z Gaszowic ) robił coś tam z elektr. ostatnio w takim ale wersja R-line i biały był ... masakra :slina: nowy to koszt 170 k

[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 09:14_________________________________________________Gadał mi też , że tych mk5 bardzo dużo przewija się przez jego ręce - b. awaryjna elektronika :confused4:

Coś takiego VW Golf R-Line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo tam jednak wola Audi :decayed: ale jeszcze trocha czasu jest zanim coś kupimy, więc poczytom trocha info o tych wozidłach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Golf mk5 ? Fajny , ale mk6 to jest bajka , Krzysiek ( ten elektr. z Gaszowic ) robił coś tam z elektr. ostatnio w takim ale wersja R-line i biały był ... masakra :slina: nowy to koszt 170 k

[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 09:14_________________________________________________Gadał mi też , że tych mk5 bardzo dużo przewija się przez jego ręce - b. awaryjna elektronika :confused4:

Coś takiego VW Golf R-Line

:slina: :slina: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R-line jest konkretny :naughty:

Robert kiedy rezosz te lampki w drzwiach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert kiedy rezosz te lampki w drzwiach :gwizdanie:

Nie wiem , nie mam czasu ostatnio , jak znajdę czas to się za to wezmę , muszę podjechać do Magro kupić parę tych klipsów do drzwi bo podobno lubi zawsze kilka się ułamać , a nie chce mi się tego dwa razy ściągać itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert kiedy rezosz te lampki w drzwiach :gwizdanie:

Nie wiem , nie mam czasu ostatnio , jak znajdę czas to się za to wezmę , muszę podjechać do Magro kupić parę tych klipsów do drzwi bo podobno lubi zawsze kilka się ułamać , a nie chce mi się tego dwa razy ściągać itp.

Ja już mam kupione :decayed: muszę tylko otwory w boczkach powycinać na te dolne lampki :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 09:28_________________________________________________PS. dziś auto poszło do lakiernika :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

PS. dziś auto poszło do lakiernika

Moje tez będzie potrzebować jakichś poprawek, ale to dopiero w wakacje, jak troche hajsu wpadnie :) Jest gdzieś mozliwość sprawdzenia auta VAGiem prędzej niz na spocie? Od wczoraj mam auto i chciałbym wiedziec czy nie ma za duzo błędów. A wole predzej wiedzieć i coś działać jakby miało byc ich sporo :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

PS. dziś auto poszło do lakiernika

Moje tez będzie potrzebować jakichś poprawek, ale to dopiero w wakacje, jak troche hajsu wpadnie :) Jest gdzieś mozliwość sprawdzenia auta VAGiem prędzej niz na spocie? Od wczoraj mam auto i chciałbym wiedziec czy nie ma za duzo błędów. A wole predzej wiedzieć i coś działać jakby miało byc ich sporo :rolleyes:

W ASO :decayed::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

PS. dziś auto poszło do lakiernika

Moje tez będzie potrzebować jakichś poprawek, ale to dopiero w wakacje, jak troche hajsu wpadnie :) Jest gdzieś mozliwość sprawdzenia auta VAGiem prędzej niz na spocie? Od wczoraj mam auto i chciałbym wiedziec czy nie ma za duzo błędów. A wole predzej wiedzieć i coś działać jakby miało byc ich sporo :rolleyes:

Hmm a wpisowe :?:

Przyjedziesz raz na spota zrobimy Vaga i już więcej się nie pojawisz :przebiegly:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 09:51_________________________________________________

W ASO :decayed::D:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisowe=krupnik? tak wywnioskowałem z poprzednich postów:P A pojawiał na pewno sie będę, bo sam narzaie nic nie ogarniam w tym aucie, więc was no.. potrzebuję;)

ASO? to pewnie sobie zażyczą jakąś konkretna kwotę za takie badanie, hm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a wpisowe :?:

Przyjedziesz raz na spota zrobimy Vaga i już więcej się nie pojawisz :przebiegly:

Dokładnie , na pierwszych spotach nie VAGujemy , chyba że odpłatnie ...

[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 09:57_________________________________________________

Robert co myślisz :?:

j.w. :rolleyes:

Raz mu wykasujemy błędy itp. i już więcej nie przyjedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za STOCKa mogę się podjąć takiego wyzwania :decayed:

Tak to jak najbardziej :good:

[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 10:01_________________________________________________Następny spot będzie chyba w Studzionce , bo niestety tym razem nie wypaliło z tym domkiem w Jejkowicach :confused4: gościu już tam sobie coś zaplanował i zaprosił jakiś gości czy cuś ... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny spot będzie chyba w Studzionce , bo niestety tym razem nie wypaliło z tym domkiem w Jejkowicach :confused4: gościu już tam sobie coś zaplanował i zaprosił jakiś gości czy cuś ... :kwasny:

Spoko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do VAGowania "nowo przybyłych" kolegów jestem takiego zdania :

pierwszy spot - 0.7 litra czystej wódki

drugi spot - pół litra czystej wódki

trzeci spot - czteropak np. Lecha

czwarty spot - tu obowiązuje już pełna zniżka czyli usługa gratis ew. jakiś browarek :rolleyes:

Opcja dla abstynentów :kox: :

pierwszy spot - 30 zł

drugi spot - 20 zł

trzeci spot - :mysli: ( 10 zł )

czwarty spot - gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do VAGowania jestem takiego zdania :

pierwszy spot - 0.7 litra czystej wódki

drugi spot - pół litra czystej wódki

trzeci spot - czteropak np. Lecha

czwarty spot - tu obowiązuje już pełna zniżka czyli usługa gratis ew. jakiś browarek :rolleyes:

Opcja dla abstynentów :

pierwszy spot - 30 zł

drugi spot - 20 zł

trzeci spot - :mysli: ( 10 zł )

czwarty spot - gratis

A jak podzielisz ten 4pak na np. 6-10 osób, bo chyba wszyscy spotowicze mają prawo się napić :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...