Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry: po weselu :kox:

co to nikogo ni ma w tym watku :blink: ...co Wy Pany obiod niedzielny jycie :co::decayed:

jaki tu spokój nanana...nic sie nie dzieje nanana... :gwizdanie:

jaka cisza :gwizdanie:

No strasznie spokojnie :wink4:

... synki , bo jo był tera dwa dni na weselu i taka cisza tu była :cool1: :gwizdanie: :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Robercie jakoś szybko z tego wesela przyszedłeś :gwizdanie: :)

Opublikowano

Robercie jakoś szybko z tego wesela przyszedłeś :gwizdanie: :)

calo gorzola wypil to przyszol do dom do lodowki :polew:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Robercie jakoś szybko z tego wesela przyszedłeś :gwizdanie: :)

No drugi dzień zawsze jest krócej tak do ~ 22:00 :cool1:

calo gorzola wypil to przyszol do dom do lodowki :polew:

No trocha tego się wypiło :gwizdanie: :kox:

Opublikowano
:siema: :siema:
Opublikowano

Dzien Do :bry:

Opublikowano

:hi:

wiesiu...zapodaj jakis fajny avatar :decayed: mojej zonce sie podobaja Twoje avatary :naughty:

Ale jakie :?: mam normalne :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: jak się zmienia tarcze ze zadku to trza tyż miynić łożyska, niech mnie kto oświeci czamu :?: a z przodku tyż :?:
Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

:hi: jak się zmienia tarcze ze zadku to trza tyż miynić łożyska, niech mnie kto oświeci czamu :?: a z przodku tyż :?:

Wyglada na to ze z tylu jest łozysko tez w tarczy a z przodu ni ma ino jest w samej piascie.

Opublikowano

:hi: jak się zmienia tarcze ze zadku to trza tyż miynić łożyska, niech mnie kto oświeci czamu :?: a z przodku tyż :?:

Wyglada na to ze z tylu jest łozysko tez w tarczy a z przodu ni ma ino jest w samej piascie.

czyli co trza wymieniać tarcze z łożyskami mimo iż łożyska są dobre, to jakaś głupota :gwizdanie:
Opublikowano

Pewnie niekoniecznie ale jak juz przebijesz bieznie z lozyska do innej tarczy to moze byc roznie :mysli: :mysli:

Opublikowano

:hi: jak się zmienia tarcze ze zadku to trza tyż miynić łożyska, niech mnie kto oświeci czamu :?: a z przodku tyż :?:

Z tyłu wymieniasz tarcze i łożyska ( niestety ) , jak wybijesz stare bieżnie i założysz je do nowych tarcz razem ze starymi łożyskami , dają sobie rękę uciąć , że po kilkuset km łożyska i tak będą do wymiany ( chyba , że będziesz miał cufal ale rzadko się to zdarza ) , same tarcze z tyłu można wymienić w [b5] Quattro a dla FWD od [b6] w górę , tam już nie ma piasto-tarcz tylko tarcze i osobno piasty w których są wpresowane łożyska ( podobnie jest z przodu )

Opublikowano

Robert masz wolne :?:

Opublikowano

:hi: jak się zmienia tarcze ze zadku to trza tyż miynić łożyska, niech mnie kto oświeci czamu :?: a z przodku tyż :?:

ja wymieniałem razem z łożyskami ,dość łatwo idzie to wymienić jeżeli wszystkie śruby ci puszczą bo jak ci nie puszczą to jest przejeban# :decayed::wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.