Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pier**l to Arturoo... :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:kwasny: :kwasny: sie narobilo
Opublikowano

pieprz to Arturoo... :decayed: :decayed:

tzn co :?:

sok pomarańczowy z lodem waniliowym :decayed: :decayed: :decayed:

:kwasny: :kwasny: sie narobilo

będzie dobrze,trochę wiary :wink4:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 00:48_________________________________________________jadę do domu ,bo jeszcze jestem w swd :disgust: , :hi:

kororowych :decayed:

Opublikowano

pieprz to Arturoo... :decayed: :decayed:

tzn co :?:

sok pomarańczowy z lodem waniliowym :decayed: :decayed: :decayed:

:kwasny: :kwasny: sie narobilo

będzie dobrze,trochę wiary :wink4:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 00:48_________________________________________________jadę do domu ,bo jeszcze jestem w swd :disgust: , :hi:

kororowych :decayed:

Wiara wiarą ale robisz komus dobrze a tu sie okazuje ze sam jestes rypany w dupe.. bez obrazy ofc :decayed:

Opublikowano

pieprz to Arturoo... :decayed: :decayed:

tzn co :?:

sok pomarańczowy z lodem waniliowym :decayed: :decayed: :decayed:

:kwasny: :kwasny: sie narobilo

będzie dobrze,trochę wiary :wink4:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 00:48_________________________________________________jadę do domu ,bo jeszcze jestem w swd :disgust: , :hi:

kororowych :decayed:

Wiara wiarą ale robisz komus dobrze a tu sie okazuje ze sam jestes rypany w dupe.. bez obrazy ofc :decayed:

dla niektórych to przyjemność haha :decayed:

Opublikowano

. . .

Opublikowano

robert np. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ty juz nie pij :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Opublikowano

Ty juz nie pij :facepalm: :facepalm: :facepalm:

a chcesz sie odwodnić ? :decayed:

Opublikowano

Co masz na mysli :gwizdanie: :gwizdanie: ? :mysli: :mysli:

Opublikowano

:hi: :hi:

po meczacej nocce :decayed:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 07:00_________________________________________________a tak swoja droga...danielom, wrzuciles "TO" w obieg :przebiegly:

:?:

Opublikowano

:hi:

pieprz to Arturoo... :decayed: :decayed:

tzn co :?:

sok pomarańczowy z lodem waniliowym :decayed: :decayed: :decayed:

:kwasny: :kwasny: sie narobilo

będzie dobrze,trochę wiary :wink4:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 00:48_________________________________________________jadę do domu ,bo jeszcze jestem w swd :disgust: , :hi:

kororowych :decayed:

Wiara wiarą ale robisz komus dobrze a tu sie okazuje ze sam jestes rypany w dupe.. bez obrazy ofc :decayed:

dla niektórych to przyjemność haha :decayed:

:shocked:

robert np. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed:

Bosze jak on wstanie i to przeczyta to będzie chryja :rant::bicz:

Opublikowano

^^^

:polew::decayed:

Opublikowano

ja spadam żeby mnie przy tym nie było :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

artur...mowisz, ze bedzie łogiyń na dachu :naughty:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 07:28_________________________________________________no to ja tez spadam, bo przez przypadek mi sie niewinnie oberwie :polew:...

no nic, no to ide spac :lazy:

do zobaczenia :hi:

Opublikowano

:hi:

dobrze, ze nie mam na imie robert :decayed:

Opublikowano

Jeszcze na szybko 2 słowa o wczorajszym postoju wozidełka u klubowego kolegi wojtekce:

-są nowe hebelki z przodu 312 ATE,

-klocki ceramiczne ATE ,

-przewody hamulcowe ATE,

-płyn hamulcowy ATE blue,

-nowe (prawie :gwizdanie:)jarzma i zaciski .

Na razie(po przejechaniu prawie 200 km mogę powiedzieć ,że reakcja przy delikatnym hamowaniu jest ciekawa :kox: ,czekam jeszcze parę dni jak jeszcze troszkę pojeżdżę i wtedy pozwolę sobie na ostrzejszą zabawę.

Napiszę na pewno :decayed:.[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 07:39_________________________________________________

artur...mowisz, ze bedzie łogiyń na dachu :naughty:

letko :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 07:41_________________________________________________dobra, wpadnę później :hi:

Opublikowano

narka :)

Opublikowano
:hi: Panowie
Opublikowano

:hi: Panowie

nowa twarz?:)[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 08:51_________________________________________________czy natalka od danielka ? :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.